PDA

View Full Version : Обич =]



Rza
01-02-2010, 05:58
Можеш ли да Обичаш на 15години?Или чувствата,които ги има не са това,което се предполага,,,
Съжалявам ако темата не отговаря на мненията по-долу.

Dimana99
01-02-2010, 06:03
Можеш да обичаш, но го правиш по различен начин..

Rza
01-02-2010, 06:27
Можеш да обичаш, но го правиш по различен начин..
тоест относителна работа :neutral:

haritov
01-02-2010, 06:33
можеш

balu4ka
01-02-2010, 06:37
Moжеш ;)

ivcheto0o
01-02-2010, 06:42
Можеш да обичаш, но го правиш по различен начин..

Rza
01-02-2010, 06:53
Можеш да обичаш, но го правиш по различен начин..
какво ще рече по различен начин :(

FromAutumToAshes
01-02-2010, 07:02
Бе по принцип за любовта няма граници, но аз мисля, че за да може един човек да обича то трябва поне малко от малко да се е развил като личност. А не като някой тъпи лапенца, 'дето не знаят къде се намират и дрънкат врели некипели за любовта...

sexa_na_kompleksa
01-02-2010, 07:08
Малко са невъзможните неща.
Но това не е гаранция, че ти в момента обичаш някого. С времето ще разбереш.

Rza
01-02-2010, 07:17
Малко са невъзможните неща.
Но това не е гаранция, че ти в момента обичаш някого. С времето ще разбереш.
не се отнася за мен,а за приятелката ми :)аз съм на 18 "сега ще кажете педофил",но пуснах темата понеже едни познати ми казаха
:"не възлагай много надежди в тази връзка"

essmeraldaa
01-02-2010, 07:26
Можеш да обичаш, но го правиш по различен начин..

+1

sexa_na_kompleksa
01-02-2010, 07:27
Малко са невъзможните неща.
Но това не е гаранция, че ти в момента обичаш някого. С времето ще разбереш.
не се отнася за мен,а за приятелката ми :)аз съм на 18 "сега ще кажете педофил",но пуснах темата понеже едни познати ми казаха
:"не възлагай много надежди в тази връзка"

А ти като си на 18, не си ли достатъчно голям да мислиш сам, та слушаш приятелите си?
Ти си познаваш момичето и би трябвало да знаеш. Ако е някоя лигла, която си пише по скайп "МногУуУ сИи ТъЪъ ЛоФкЪъЪммММм, МилИнКУуУ", а всяка седмица се отнася за различен човек, се сещаш, че не е любов. Но има момичето, които на 15 са доста зрели. Ако твоята приятелка е от втория тип, има вероятност наистина да те обича. (:

Rza
01-02-2010, 07:48
Малко са невъзможните неща.
Но това не е гаранция, че ти в момента обичаш някого. С времето ще разбереш.
не се отнася за мен,а за приятелката ми :)аз съм на 18 "сега ще кажете педофил",но пуснах темата понеже едни познати ми казаха
:"не възлагай много надежди в тази връзка"

А ти като си на 18, не си ли достатъчно голям да мислиш сам, та слушаш приятелите си?
Ти си познаваш момичето и би трябвало да знаеш. Ако е някоя лигла, която си пише по скайп "МногУуУ сИи ТъЪъ ЛоФкЪъЪммММм, МилИнКУуУ", а всяка седмица се отнася за различен човек, се сещаш, че не е любов. Но има момичето, които на 15 са доста зрели. Ако твоята приятелка е от втория тип, има вероятност наистина да те обича. (:
Аз не ги слушам :) познавам си момичето и е от 2рия тип,който ти спомена,но вече ми е доста тежко като ми казват"тя е малка след време няма да е така,тя ще се променя с годините" и т.н и т.н

sexa_na_kompleksa
01-02-2010, 07:52
Малко са невъзможните неща.
Но това не е гаранция, че ти в момента обичаш някого. С времето ще разбереш.
не се отнася за мен,а за приятелката ми :)аз съм на 18 "сега ще кажете педофил",но пуснах темата понеже едни познати ми казаха
:"не възлагай много надежди в тази връзка"

А ти като си на 18, не си ли достатъчно голям да мислиш сам, та слушаш приятелите си?
Ти си познаваш момичето и би трябвало да знаеш. Ако е някоя лигла, която си пише по скайп "МногУуУ сИи ТъЪъ ЛоФкЪъЪммММм, МилИнКУуУ", а всяка седмица се отнася за различен човек, се сещаш, че не е любов. Но има момичето, които на 15 са доста зрели. Ако твоята приятелка е от втория тип, има вероятност наистина да те обича. (:
Аз не ги слушам :) познавам си момичето и е от 2рия тип,който ти спомена,но вече ми е доста тежко като ми казват"тя е малка след време няма да е така,тя ще се променя с годините" и т.н и т.н

Кажи им, че мнението им не те интересува. С моя приятел също имаме три години разлика, но като му казвам, че го обичам, той ми вярва и не пуска теми по форумите. Най-малкото съм му показала, че наистина е така.
Чувствата ми към него започнаха, когато бях на годините на твоята приятелка, така че наистина съм на мнение, че е възможно.

Hilary_
01-02-2010, 07:53
Почти е невъзможно (ако говорим за истинска, дълбока любов) .. :?

Rza
01-02-2010, 08:02
Почти е невъзможно (ако говорим за истинска, дълбока любов) .. :?
ами защо така реши,ако може да попитам :)

Hilary_
01-02-2010, 08:07
Почти е невъзможно (ако говорим за истинска, дълбока любов) .. :?
ами защо така реши,ако може да попитам :)

може да ..

.. защото повечето 14-15 годишни момичета (не слагам всички под общ знаменател) съвсем не мислят за това, че могат да заобичат някое момче с цялото си сърце (мисля, че ме разбираш за каква любов говоря) .. повечето предпочитат да казват думата "обичам те" на ляво и на дясно като поздрав за здрасти, а в главата им е само как по - бързо да направят по - голяма бройка .. малко осъзнават истинското значение на любовта и оюе по - малко са я изпитвали на тази възраст (мисля, че мога това да го потвърдя и от личен опит) .. :)

revolver
01-02-2010, 08:11
Почти е невъзможно (ако говорим за истинска, дълбока любов) .. :?
ами защо така реши,ако може да попитам :)

може да ..

.. защото повечето 14-15 годишни момичета (не слагам всички под общ знаменател) съвсем не мислят за това, че могат да заобичат някое момче с цялото си сърце (мисля, че ме разбираш за каква любов говоря) .. повечето предпочитат да казват думата "обичам те" на ляво и на дясно като поздрав за здрасти, а в главата им е само как по - бързо да направят по - голяма бройка .. малко осъзнават истинското значение на любовта и оюе по - малко са я изпитвали на тази възраст (мисля, че мога това да го потвърдя и от личен опит) .. :)


Не си права ! Да ,повечето 15 годишни размятат думата обичам те насм-натам без да влагат никакво чуство в нея ,но има момичета които се влюбват на 15 години
(мисля, че мога това да го потвърдя и от личен опит) :D

Hilary_
01-02-2010, 08:14
Не си права ! Да ,повечето 15 годишни размятат думата обичам те насм-натам без да влагат никакво чуство в нея ,но има момичета които се влюбват на 15 години
(мисля, че мога това да го потвърдя и от личен опит) :D

"не слагам всички под общ знаменател" ..

така как е Ивчо? Успя ли от втория път да го видиш? 8-)

Rza
01-02-2010, 08:19
И моето мнение е,че е възможно да обичаш и да си влюбен на 15 :) не го казвам понеже моята приятелка е на толкова,а го знам от нея самата...тя ми показа,че можеш да обичаш на 15 :)
Малко се обърках с името на темата :oops: нищо де пак се говори за лзбов:oops: проблема е,че не срещаме подкрепа,а само приказки от сорта (споменах вече)"едва ли ще се задържите още много време " Нер знам дали ви се е случвало,но е доста гадничко :(

Hilary_
01-02-2010, 08:23
И моето мнение е,че е възможно да обичаш и да си влюбен на 15 :)

аз не казвам обратното .. просто е много, много рядко срещано!!!

LittleMissSunshineE
01-02-2010, 09:03
Ами наистина е различно при всеки защото има разни п*кли дето на 1-2та седмица почват да ти приказват колко те обичат и по скайпа гледаш УбичъМ Тъ БЕбе* и т.н Можем ли да говорим за любов в тоя случай? :o

MaLkaTa_LaDy
01-02-2010, 09:11
Да, можеш. Ако мислиш повече за доброто на другия, отколкото за твоето, това е обич. Въпроса е там, че доста често се случва да искаш да си с някого толкова силно, че мислиш само за себе си, а не за това дали на другия ще му е добре. Дали няма тази връзка да му пречи. Това не е да обичаш. В този случай може да се нарече, че си влюбен. Така смятам.

memo0
01-02-2010, 09:22
Можеж да обичаш.Всички имаме право да обичаме :]

DevilWish
01-02-2010, 09:59
Бе по принцип за любовта няма граници, но аз мисля, че за да може един човек да обича то трябва поне малко от малко да се е развил като личност. А не като някой тъпи лапенца, 'дето не знаят къде се намират и дрънкат врели некипели за любовта...
Така е :)

Assshley
01-02-2010, 10:47
Еми вероятно можеш .. Или пък просто можеш да си мислиш,че обичаш. :-o Просто на 15 няма да си осъзнал и научил толкова неща колкото,когато поотраснеш малко.

gabiiTu
01-02-2010, 13:07
Трудно се разбира дали това ,което изпитваш е обич.
Може да е някакво супер силно превличане...
Но по пирнцип всичко е възможно. :)

sunshinepp
01-02-2010, 13:13
Можеш ли да Обичаш на 15години?Или чувствата,които ги има не са това,което се предполага,,,
Съжалявам ако темата не отговаря на мненията по-долу.

можеш.. на 1000% който квото ще да казва!

revolver
01-02-2010, 13:22
Не си права ! Да ,повечето 15 годишни размятат думата обичам те насм-натам без да влагат никакво чуство в нея ,но има момичета които се влюбват на 15 години
(мисля, че мога това да го потвърдя и от личен опит) :D

"не слагам всички под общ знаменател" ..

така как е Ивчо? Успя ли от втория път да го видиш? 8-)


Ко речи ? :D :D :D

А какво казах за Ивчо,без другите съм само ИВО !

sssladuranka
01-02-2010, 19:37
aз мисля че не,но на майка ми един път като си говорехме и казах "на 16 колко можеш да обичаш" (+/- година) и тя вика "точно тогава се обича" :-o шашава работа...