PDA

View Full Version : ПрОбЛеМ.............



DqVoLsKoJeLaNiE
01-02-2010, 08:24
Имам пъпки по лицето, независимо какво правя.... Като цяло се грижа за кожата си, незнам къде е проблема. Не си слагам руж, пудра, перли или фдт много често и пак имам пъпки...Кажете какво да правя

vow
01-02-2010, 08:29
единствения вариант за хора като теб е да излееш от пубертета,има хора, които квито и лосиони да използват не им се махат, зависи от проблемната кожа, друг вариант е почистване с лазер.

aloveyou
01-02-2010, 08:31
най-добре отиди на Дерматолог

rachel_billson
01-02-2010, 09:38
най-добре отиди на Дерматолог

lovey0u
01-02-2010, 10:30
най-добре отиди на Дерматолог

angel4eto100
01-02-2010, 10:53
най-добре отиди на Дерматолог

1+

casey
01-02-2010, 11:40
най-добре отиди на Дерматолог

1+

Отиди на дерматолог. Въпреки, че това са младежки пъпки и няма как да се оттървеш от тях ей така. И аз имам пъпки, всеки има пъпки... Просто на някой им се появяват по-късно, на други по-рано. Можеш да си купиш някаква серия козметика за премахване на пъпки и черни точко. Гарниер са добри! :)

Neopitom3na
01-02-2010, 11:42
най-добре отиди на Дерматолог

1+

sunshine955
01-02-2010, 12:03
най-добре отиди на Дерматолог

1+

Отиди на дерматолог. Въпреки, че това са младежки пъпки и няма как да се оттървеш от тях ей така. И аз имам пъпки, всеки има пъпки... Просто на някой им се появяват по-късно, на други по-рано. Можеш да си купиш някаква серия козметика за премахване на пъпки и черни точко. Гарниер са добри! :)
да гарниер са добри но най-добре е ДЕРМАТОЛОГ

darka1
01-02-2010, 12:13
Яж повече плодове и зленчуци ... определено храната е много вахна за кожата ти ... всяка вечер си мий лицето преди да легнеш да спиш ... измиваш с вода и почистваш със спирт за почистване на лице ... аз използвам от тази серия на Avon http://www.ca.avon.com/PRSuite/static/images/our_products/skincare/solutions.jpg ( само ве моят е зелен ) ... много съм доволна ... беше коло 5 - 6 лева, но много добре почиства лицето и кожата не се омазнява ... почистваш и после измиваш лицето :) ... така всичкият прах, който се е набивал в лицето ти през деня, се маха и порите се пчистват =. намаляват и пъпките ... за мен това е начинът ... всички кремове само затормозват кожата ... яж плодове и почиствай лицето ... успех

DqVoLsKoJeLaNiE
01-02-2010, 15:03
мерси на всички :)

silwinka
01-02-2010, 15:07
Ами..ако искаш отиди на дерматолог,той ще помогне..
но ако си в такава възраст,ако си още в пубертета си е съвсем нормално да имаш пъпки..и аз имам!
Почиствай си лицето по често с мляко за лице или пък на Avon продуктите като Clear или др.
Успех!

petiam
01-02-2010, 16:20
както казха - дерматолог + яж по-малко шоколад :)

kalpazanka
01-02-2010, 16:22
Консултирай се с дерматолог и гинеколог.

KumchoValcho
01-02-2010, 16:28
Кво ше рече "като цяло се грижиш за лицето си"?
Сподели как си го подържаш ежедневно. :)

Ограничи мазните и сладки храни също. :) Не е лошо да се консултираш и с дерматолог де

sladyr4etoo
01-02-2010, 19:11
ами ако по принцип нямаш акне, а излизат по няколко пъпки от време на време, опитай тоя крем
http://imagesb.ciao.com/ide/images/products/normal/681/product-7874681.jpg
от аптека, струва около 2-2,50
аз се мазах около 3-4-5 дена и напълно се махнаха пъпките, а бяха някакви разранени преди това от чоплене :) Arnica Salbe ли се казва :o

Converse333
01-02-2010, 20:06
ами ако по принцип нямаш акне, а излизат по няколко пъпки от време на време, опитай тоя крем
http://imagesb.ciao.com/ide/images/products/normal/681/product-7874681.jpg
от аптека, струва около 2-2,50
аз се мазах около 3-4-5 дена и напълно се махнаха пъпките, а бяха някакви разранени преди това от чоплене :) Arnica Salbe ли се казва :o

С това баба ми си маже разширените вени. 8-) Та, помага ли и за лице? :-o :D

Luscious_Heart
01-02-2010, 20:11
най-добре отиди на Дерматолог

1+

Отиди на дерматолог. Въпреки, че това са младежки пъпки и няма как да се оттървеш от тях ей така. И аз имам пъпки, всеки има пъпки... Просто на някой им се появяват по-късно, на други по-рано. Можеш да си купиш някаква серия козметика за премахване на пъпки и черни точко. Гарниер са добри! :)
Имам една позната, която пуши, почти на 16 е, но лицето й е много чисто. Няма никакви пъпки или черни точки.
Друго момиче от класа ми също може да се похвали с перфектна кожа на лицето - азва, че е от вегетарианството, но май е до ген, знам ли. :lol:

И аз се оплаквам, бахти.. Спортувам (демек балансирам хормоните горе-долу), ям здравословно и наблягам на плодовете, но по челото имам досадно много пъпки и черни точки на носа. :-x
Една аптекарка, приятелка на майка ми, ми направи нещо със силицилов спирт, да си го нанасям с клечки за уши, ама познай...
Отделно имам 5-6 мънички белегчета от пъпки на челото.

Вече съм много скептична и не ми се рискува с козметик (обезобразиха една приятелка) и ще ида на дерматолог.
Дано ми предпише нещо, че да си го купя...
Мисля да опитам с оня гел на Виши Нормадерм, зеления...
Кожата ми се води смесена, пък някои продукти я засушават мн гадно.

chocolatee
01-02-2010, 21:32
Най-доброто решение е дерматолог. ;)

titinkaa
01-03-2010, 08:04
И аз преди бях като теб,мажех се,грижех се с какво ли не за тея пъпки и не минават и не минават,и накрая реших да рискувам и да ида на дерматолог,прие ме жената маза ме там с някви неща и за 3-4 пъти ходене при нея всичко изчезна като с магьосна пръчица,но ми даде и там едно кремче да се мажа и един почистваш гел,и ето ме сега нито една пъпка нямам,само преди да ми дойде ми излизат по 1-2 пъпки,но за 2 дена сами се премахват,иначе сега,за да ми е хубава кожата си правя маски за лице с хума и после се мажа с крем Здраве :)

buuu
01-03-2010, 08:50
Kрем Медико Идеал -жълт на мен ми помага. заличава белези и исушава пъпките ..след 2 дена се махат напълно .използва се през ноща . струва левче или 2 :)