PDA

View Full Version : Какво да правя :(



IcySilence
01-02-2010, 09:04
Първо Честита Нова Година,нека бъдете живи и здрави много щастливи,а любовта,късмета,щастието,у пехите и верните приятели ви следват на всякъде.

А ето го и моя проблем:

Значи ходим от 2 години и малко всичко прекрасно излизане ала бала тука там няколко спора караници,но никога не сме стигали до подобно нещо като това. След края на това лято и започването на училище почнахме планове за рождения дни,за празниците,за следващото лято с мисли,колко много се обичаме,как ще бъдем заедно и прочие,но ето дойде моя рожден ден и две седмици преди него официално ми се заявява "ами аз съм на работа няма да мога",казах ок има да събира пари за колата няма проблеми не му се сърдя и така след 1 месец хоп и Коледа разбрахме се,че ще се видим да му дам подаръка не съм искала подарък от него,но исках да му дам моя,както и да е бил много зает дрън дрън все оправдания и на нова година заедно да ама му казах,че няма да ми е много готино при хора,които не съм виждала никога и неговата реплика беше"ами хубаво отиди си при X (с X именувам най-добрият ми приятел,от които незнайно,защо това момче толкова ревнува,не съм му давала никакви поводи,но все пак продължава да си ревнува след дълги ми обяснения) ,аз се изнервих казах му да си гледа работата и празнувах с нашите след 1 в новогодишната нощ се събрахме моята компания и X е от нея няма начин да ги поканя пък на него да му кажа "аре бягай",за да е доволно гаджето ми,което по това време си стоеше на масата,След 3 го поканих с част от неговите дружки да дойдат,той отново си търси оправдания милион, обеща ми утре да се видим тоест вчера на 1,за да му дам подаръка,намекнах му за да не ставам пък нахална и той ми каза ,че не искал нищо от никoй не му трябвало дрън дрън и ми каза,че излиза. Това е случващото се от последните 3 дни,а сега ще върна лентата с няколко месеца назад карали сме се да и той и аз сме грешели,но винаги аз съм се извинявала и последният път ,когато се скарахме наистина сериозно той ми каза " ок ще правим компромиси явно това е проблема" той предложи това с компромисите,а самият той не ги прави.Съответно това ме ядосва и ме кара да се чувствам като тъпа играчка,която да подмята на пред и назад,а и след като не си спази обещанията ме разочарова страшно много. След 2 дни заминавам и ще се върна след рождения му ден,който е след 3 и той просто се държи ужасно хладно и унизително просто го обичам,а не мога нито да разбера поведението му,нито да разбера самият него,а това му поведение ме наранява. Винаги съм му давала пълна свобода,не съм му държала сметка,къде е,с кой е,какво прави нещо,което той прави всеки път,когато аз излизам.Винаги съм била либерална с него,прощавала съм му,обиждал ме е,наранявал ме е,а той нищо. Моля ви само без упреци така де достатъчно съм слушала от приятелите си.Просто имах нужда да си излея душата и да получа различен съвет от това "абе зарежи го" или "прости му и този път", обаче като се замисля реално май съществуват само тези две крайности,ако някои все пак има някаква идея я приветствам.Благодаря ви за търпението. :mrgreen:

ivcheto0o
01-02-2010, 09:34
Първо Честита Нова Година и на теб :)
Мисля 4е след толкова много време ве4е сте си свикнали и може би сте си омръзнали.Поговори с него,обясни му как се 4уства6.

awerw
01-02-2010, 09:36
СБИТ ПРЕРАЗКАЗ

IcySilence
01-02-2010, 09:37
Aма аз говоря,говора,говора,но през едното му ухо влиза през другото излиза,спрях да говоря,за да видя,кога той има нужда и когато той говори,винаги аз съм виновна за случилото се и когато попитам "Защо" следва " Аз излизам" "Аз си лягам и прочие

Mitrele
01-02-2010, 10:11
Тфа с гадното му поведение към теб не мога да си го обясня (проблема е в него). Трябва да си поговорите защо така те избягва (дано не си е намерил друга).

0nem0retIme
01-02-2010, 10:17
Поговорете СЕРИОЗНО.

TheBeliever
01-02-2010, 10:22
Спри да тичаш след него. Доколкото разбрах от това, което си написала, все ти си инициатора, все ти го търсиш, все ти планираш. Спри. Остави го за ден два в неизвестност. Не му звъни, не му пиши, нищо. Ако те пита защо, си кажи истината - че ти е писнало да се държи така с теб и че по този начин те наранява. Ако след това държанието му не се промени значи връзката ви е в края си.

IcySilence
01-02-2010, 10:25
И на мен първата ми мисъл беше за друга,но ме съмнява познавам го добре по-лошото е,че ако наистина е така то това значи и,че ми и лъгал,което автоматично значи,че съм сбъркала с преценката си за доверие,незнам просто искам да знам тъпата причина за още по-тъпото му повединие :cry: :cry: :cry:

SmilezZz
01-02-2010, 10:33
СБИТ ПРЕРАЗКАЗ

:lol: :lol: :lol: :lol:

По темата - Поговорете..

f17n3s
01-02-2010, 10:38
питай го директно .... ти искаш ли да продължаваме да сме заедно или не .... като го казваш му обясни, че ти мн го искаш, но ако той теб не, просто ще се отдръпнеш и ще го оставиш, колкото и трудно да ти е, защото нали когато обичаш някого, пусни го да си отиде ..... Успех :P

bathory
01-02-2010, 11:02
СБИТ ПРЕРАЗКАЗ
:D :D

Zarity
01-02-2010, 11:26
СБИТ ПРЕРАЗКАЗ
:-o

IcySilence
01-02-2010, 13:57
Говорих с него и той незнаел,на какво си дължало,ами добре,кой да знае,щом те питам значи и аз незнам.Питах го има ли друга,намало,добре какво има тогава,ами няма причина.Друго нещо за това му отвратително певедение не виждам или поне аз не откривам,поправете ме,ако греша,но за да се държиш с някого кофти или трябва да има причина,или друга. Не можеш да почнеш да се държиш така просто,защото ти е скимнало.Дори да съм го обидила,което много ме съмнява аз се извиних,а и попринцип съм много внимателна с думите,защото знам,колко боли да те наранят с тях. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

lilincituuuu
01-02-2010, 14:12
Трябва да му обясниш как се чувстваш от това, което прави.. кажи му, че го обичаш въпреки това, че те наранява.. кажи му, че много си искала да бъдете заедно на празниците и това че не сте били и че си търси оправдания те е наранимо много.. :? не знам, не мога и аз да разбера какво иска от теб :? питай го защо така се е учуждил от теб.. защо се държи така хладно с теб :?

sssladuranka
01-02-2010, 19:28
на мен ми е странно как от раз е почнал да се държи хладно,мани ги караниците - при всеги ги има,но това с празниците :-o бих казала,че може да си му омръзнала,но щеше да го покаже постепенно с действията си,а не така на куп всичко и то по празниците,освен ако не е доста добър актьор и да се е преструвал яко... :-o единственото средно положение между късане и прошка е разговор

IcySilence
01-03-2010, 08:18
Говорихме,отбягва темата,вчера вечерта беше страшно тежка за мене 6 часа нон-стоп рев,той единствиното,което ми каза след като му споделих проблема,който ме притеснява той ми каза "ами време му е на човека да си ходи" и пак стана.Ставаше въпрос за дядо ми и това,че е в болница,това също ме нарани,защото винаги,когато има проблем аз искам да говоря с него,а сега той дори не си направи труда да го направи,а и,от къде на къде той ще казва дали му е време незнам страшно много ме нарани :cry: По лошото е,че вече незнам,какво да правя :cry:

Stan4o123
01-03-2010, 09:40
толкова много информация... ерор ерор ерор!!!

soul1199
01-03-2010, 10:55
Говорихме,отбягва темата,вчера вечерта беше страшно тежка за мене 6 часа нон-стоп рев,той единствиното,което ми каза след като му споделих проблема,който ме притеснява той ми каза "ами време му е на човека да си ходи" и пак стана.Ставаше въпрос за дядо ми и това,че е в болница,това също ме нарани,защото винаги,когато има проблем аз искам да говоря с него,а сега той дори не си направи труда да го направи,а и,от къде на къде той ще казва дали му е време незнам страшно много ме нарани :cry: По лошото е,че вече незнам,какво да правя :cry:късай го,няма смисъл да сте заедно,той нито иска да те изслуша,нито нищо :?

girlche
01-03-2010, 11:51
толкова много информация... ерор ерор ерор!!!

:lol: :lol: :lol: