PDA

View Full Version : Какво мислите?



sunshinepp
01-02-2010, 12:09
Възможно ли е.. например, да бъдете с някой защото той или тя ви обича? И с времето да започнете да изпитвате чувства???

Защото ми се случи точно това! Не го обичах, а сега вече не мога и да дишам без него както се казва.. :( не мога да разбера какво се случи и как така изведнъж от голямата привързаност започнах да изпитвам някакви много по-силни чувства от преди!

Може да е тъпа темата обаче не ми пука особено! Искам мнение!? Някой може ли да ми даде отговори?

Благодаря на тези, които ще бъдат сериозни относно темата ми! :)

f17n3s
01-02-2010, 12:15
според мен може, защото ти опознаваш човека и разбираш, че той е нещо мн по-добро, отколкото си предполагала ....

bathory
01-02-2010, 12:16
мдам :)

0nem0retIme
01-02-2010, 12:16
Може просто да си свиканала много с него.Когато свикнеш с нещо,после ти е трудно без него.Може да не са чувства,а нещо като навик.
Но всичко е възможно.Наистина с времето може да си го оценила и да си видяла що за човек е и по този начин да са се родили и чувствата.
Тези два варианта са според мен.

Hilary_
01-02-2010, 12:17
Зависи от човека .. при мен стана също така .. в началото не си давах сметка какво имам до себе си, но след месец - два осъзнах и спрях с всички странични неща, с които се занимавах до преди това .. :?

Mitrele
01-02-2010, 12:20
Moже дам :)

BloodyAmy
01-02-2010, 12:21
Според мен е твърде пресилено да се говори още в начало на връзката за обич. За мен тя идва едва след дълго опознаване на партньора. Може би той в началото те е харесвал, но щом си тръгнала с него би следвало и ти да изпитваш някакво увлечениe.
Аз лично не бих тръгнала с някой, заради това. Ако нямам някаква симпатия към него, каква връзка ще е това..
И да, възможо е след време да започнеш да изпитваш някакви чувства към него, защото разбираш какъв е в същност.

BTW, като прочетох мнението в акъла ми изникакна сюжета от повечето американски филми. Младо момиче се омъжва за богатаж, без любов и след време е безумно влюбена в него.. ;д

kombarka
01-02-2010, 12:26
Лично на мен не ми се е случвало. Не съм навита да тръгна с някого само заради увлечение. Но е имало такива случаи.. даже една позната води такава връзка, макар и приятелят и да беше компромисен вариант. Филми, филми...

sunshinepp
01-02-2010, 12:31
BTW, като прочетох мнението в акъла ми изникакна сюжета от повечето американски филми. Младо момиче се омъжва за богатаж, без любов и след време е безумно влюбена в него.. ;д

`1 - емии като тръгнахме аз си го харесвах, но после след първата, втората седмица се появи бившия ми .. и някак си оставях гаджето си на по-заден план и нещата увяхнаха така да кажа.. ( поне от моя страна) и сега вече 5 месец караме заедно ии от 1 месец насам нещата станаха неописуемо хубави.. чувствам се невероятно с него..

`2 - за филмите :lol: може и така да изглежда :lol: :razz:

BloodyAmy
01-02-2010, 12:41
sunshinepp, ами супер. Радвам се за теб. И ти се радвай на това, което имаш и дано да сте заедно дълго време. Успех!

gabiiTu
01-02-2010, 12:44
Еми просто свикваш с човека и разбираш какъв е той и просто става част от теб. :)

sunshinepp
01-02-2010, 12:45
sunshinepp, ами супер. Радвам се за теб. И ти се радвай на това, което имаш и дано да сте заедно дълго време. Успех!

мелси :oops:

patetoo94
01-02-2010, 12:50
Еми просто свикваш с човека и разбираш какъв е той и просто става част от теб. :-)

haritov
01-02-2010, 12:54
да възможно е но и тъжно

тези които се обичат взаимно един ден престават

а тези които не се обичат взаимно с веремето се влюбват за много дълго време

sunshinepp
01-02-2010, 12:55
да възможно е но и тъжно

тези които се обичат взаимно един ден престават

а тези които не се обичат взаимно с веремето се влюбват за много дълго време

аа моля ти се бе Гошее не ме отчайвай! :(

ivcheto0o
01-02-2010, 14:21
според мен може, защото ти опознаваш човека и разбираш, че той е нещо мн по-добро, отколкото си предполагала ....

lilincituuuu
01-02-2010, 15:07
Ми, мила, ти сама си отговаряш, щом в началото не си го обичала, а сега не можеш да дишаш без него.. какво да ти кажа :-) обичайте се :grin:

sssladuranka
01-02-2010, 19:12
e според мен може както и от "тръгване на шега" малко по малко да се привържеш,така и от "големи бурни (детски) изкри" да се превърне в навик,досадно ежедневие...май по-често се среща второто,но както и да е...има ги такива тръгнали тип "аз нямам гадже,ти нямаш,симпатични сме си - що да не тръгнем?" и може да се каже и че този опит е успешен,но може и да е грешка...та с една дума - да :D

lilincituuuu
01-03-2010, 00:52
e според мен може както и от "тръгване на шега" малко по малко да се привържеш,така и от "големи бурни (детски) изкри" да се превърне в навик,досадно ежедневие...май по-често се среща второто,но както и да е...има ги такива тръгнали тип "аз нямам гадже,ти нямаш,симпатични сме си - що да не тръгнем?" и може да се каже и че този опит е успешен,но може и да е грешка...та с една дума - да :D
подкрепям ^^ 8)

girlche
01-03-2010, 00:59
мм..всичко е възможно .. жалкото е ,че при мен е обратното! (пример) харесвам момче и то мене.. искаме да станем "приятели" ..ставаме .. обичаме се,ии бум после чувствата ми изтиват,започва все по-малко да ми харесва момчето и накрая всичко утихва =( И това за около 2 месеца =( .. абе както0 казах всичко е възможно =)

moon_flower
01-03-2010, 07:44
Може,но ако се случи на мен изобщо няма да ми е лесно.Напрекъснато ще се задушавам от мисълта,че съм обвързана,а дори не го обичам.И докато се появят някакви чувства вече ще съм се измъчила тотално..

balu4ka
01-03-2010, 08:09
Може,но ако се случи на мен изобщо няма да ми е лесно.Напрекъснато ще се задушавам от мисълта,че съм обвързана,а дори не го обичам.И докато се появят някакви чувства вече ще съм се измъчила тотално..

sunshinepp
01-03-2010, 10:07
Може,но ако се случи на мен изобщо няма да ми е лесно.Напрекъснато ще се задушавам от мисълта,че съм обвързана,а дори не го обичам.И докато се появят някакви чувства вече ще съм се измъчила тотално..

ем .. възможно е :) при всеки е различно ! :-)

sunshinepp
01-03-2010, 10:22
мм..всичко е възможно .. жалкото е ,че при мен е обратното! (пример) харесвам момче и то мене.. искаме да станем "приятели" ..ставаме .. обичаме се,ии бум после чувствата ми изтиват,започва все по-малко да ми харесва момчето и накрая всичко утихва =( И това за около 2 месеца =( .. абе както0 казах всичко е възможно =)

това, което описваш е нещо друго.. преди да тръгнете си го желала прекалено много.. и когато вече си го получила вече не го желаеш както прреди..

нали знаеш какво казват хората - Понякога борбата за нещо е по-сладка от спечелването му! :)

soul1199
01-03-2010, 10:41
Може просто да си свиканала много с него.Когато свикнеш с нещо,после ти е трудно без него.Може да не са чувства,а нещо като навик.
Но всичко е възможно.Наистина с времето може да си го оценила и да си видяла що за човек е и по този начин да са се родили и чувствата.
Тези два варианта са според мен. :) :) :)

girlche
01-03-2010, 11:48
мм..всичко е възможно .. жалкото е ,че при мен е обратното! (пример) харесвам момче и то мене.. искаме да станем "приятели" ..ставаме .. обичаме се,ии бум после чувствата ми изтиват,започва все по-малко да ми харесва момчето и накрая всичко утихва =( И това за около 2 месеца =( .. абе както0 казах всичко е възможно =)

това, което описваш е нещо друго.. преди да тръгнете си го желала прекалено много.. и когато вече си го получила вече не го желаеш както прреди..

нали знаеш какво казват хората - Понякога борбата за нещо е по-сладка от спечелването му! :)

мхм =(

xXxsyndromexXx
01-15-2010, 21:00
Темата изобщо не е глупава...и да според мен възможно е.. дори и аз съм била така..опитай се да му го покажеш.. :)

kuklichka_bg
01-16-2010, 09:51
не

dddnbbb
01-16-2010, 13:37
Аз тръгнах с едно мочмче, което не харесвах и да не преовеличавам, но беше чисто мъчение, като излизахме заедно броях минутите да се прибера в нас и да се махна от него и този филм продължи цели 2 месеца,за това ни си мислите, че като тръгнете с някой, към когото нe изпитвате чувства ще го харесате в последствие, не винаги става така, да не говорим, че ще разбиете и сърцето му с безразличието си... :wink:

sladkish_14
01-16-2010, 13:40
Възможно ли е.. например, да бъдете с някой защото той или тя ви обича? И с времето да започнете да изпитвате чувства???


Там е работата, че не тръгвам с човек, към когото не изпитвам нищо, освен - жал .. Глупаво е да използваш човешко същество така заедно със всичките му чувства. Мисля, че само веднъж го направих и да след време почуствах нещо, но то беше породено от чувството може би за вина, че този човек дава всичко от себе си, а аз не.И тогава реших, че и аз го обичам, а беше само привързаност, приятелство и задължение.Нищо, което може да се нарече любов и истински чуства.