PDA

View Full Version : Бръснене по гениталите



robocif
01-02-2010, 12:55
На 12г. съм.Преди няколко дена си обръснах космите ОКОЛО пениса с самобръсначката на сестра ми и без пяна,като преди това ги подрязах малко с ножицата.Още на следващият ден ми се появиха малки пъпчици,на всичко отгоре космите не се обръснаха изцяло и корените им останаха много твърди са и много ме боцкат.Моля обяснете ми къде сам допуснал грешка и как би трябвало да го направя? :(

iwancho
01-02-2010, 13:00
На контра ли си се бръснал? Тоест нагоре,към корема ли си движил самобръсначката?

robocif
01-02-2010, 13:01
Да на контра.

iwancho
01-02-2010, 13:05
Затова са пъпчиците,но недей повече да се бръснеш с на сестра ти работите. Купи си твоя,не струва милиони. И щом си на 12 недей да се бръснеш всеки ден/през ден,защото след година-две кожата ти ще стане отвратителна. И след като се избръснеш се намажи с някакъв крем или aftershave (автършейв). Ако щипе духай... 8-)

bathory
01-02-2010, 13:07
^точно.. :D

tonie__
01-02-2010, 13:11
не се бръсни изобщо-на 12 си,не си се засилил да правиш секс,надявам се,нямаш нужда ;) иначе си купу самобръсначка,пяна и не на контра (:

robocif
01-02-2010, 13:15
Искренно благодаря на всички. :)

iwancho
01-02-2010, 13:18
Пак заповядай. :) Ако имаш някакви други въпроси направо ме намери в скайп -> x.fake.person.x

tonie__
01-02-2010, 13:23
Иване,майна,целия форум добави в тоя скайп :D

*тая тема е доказателство,че трябва да се направи една обща тема,в кяото всичко,които има въпроси с един отговор(едносричен при това),могат да си ги задават и да не се пълни форума с глупости.!

mimsssssss
01-02-2010, 13:26
не се бръсни изобщо-на 12 си,не си се засилил да правиш секс,надявам се,нямаш нужда ;) иначе си купу самобръсначка,пяна и не на контра (:
хората не се бръснат само ако ще правят секс, понякога някои спазват хигиена и си ги махат, за да не се запарват

iwancho
01-02-2010, 13:26
Иване,майна,целия форум добави в тоя скайп :D

*тая тема е доказателство,че трябва да се направи една обща тема,в кяото всичко,които има въпроси с един отговор(едносричен при това),могат да си ги задават и да не се пълни форума с глупости.!

Всъщност имам не повече от 10 човека от teenproblem в skype. 8-)

tonie__
01-02-2010, 13:27
не се бръсни изобщо-на 12 си,не си се засилил да правиш секс,надявам се,нямаш нужда ;) иначе си купу самобръсначка,пяна и не на контра (:
хората не се бръснат само ако ще правят секс, понякога някои спазват хигиена и си ги махат, за да не се запарват

ясно де,ама ти на 12 мислиш ли,че ще има косми някакви :lol: ся няма да си анализирам поста,мързи ме 8-)

vow
01-02-2010, 13:56
не се бръсни изобщо-на 12 си,не си се засилил да правиш секс,надявам се,нямаш нужда ;) иначе си купу самобръсначка,пяна и не на контра (:
хората не се бръснат само ако ще правят секс, понякога някои спазват хигиена и си ги махат, за да не се запарват

ясно де,ама ти на 12 мислиш ли,че ще има косми някакви :lol: ся няма да си анализирам поста,мързи ме 8-)
всъщност,всеки човек се развива по различно време,и гените на всеки един са различни,някой навлизат в така наречения пубертет по-рано и имат по-силно окосмяване както там, така и на други места, други може да не получат окосмяване до доста напреднала възраст.

iwancho
01-02-2010, 14:18
всъщност,всеки човек се развива по различно време,и гените на всеки един са различни,някой навлизат в така наречения пубертет по-рано и имат по-силно окосмяване както там, така и на други места, други може да не получат окосмяване до доста напреднала възраст.


+

robocif
01-02-2010, 14:55
Ако си мислите че няма какво да си бръсна жестоко се лъжете! :P

sanyflower7
01-02-2010, 14:57
Иване,майна,целия форум добави в тоя скайп :D

*тая тема е доказателство,че трябва да се направи една обща тема,в кяото всичко,които има въпроси с един отговор(едносричен при това),могат да си ги задават и да не се пълни форума с глупости.!

Всъщност имам не повече от 10 човека от teenproblem в skype. 8-)
И поне познаваш ли ги

iwancho
01-02-2010, 15:08
Иване,майна,целия форум добави в тоя скайп :D

*тая тема е доказателство,че трябва да се направи една обща тема,в кяото всичко,които има въпроси с един отговор(едносричен при това),могат да си ги задават и да не се пълни форума с глупости.!

Всъщност имам не повече от 10 човека от teenproblem в skype. 8-)
И поне познаваш ли ги

Лично само с 1 момиче,другите само по skype. :)

sanyflower7
01-02-2010, 16:14
Иване,майна,целия форум добави в тоя скайп :D

*тая тема е доказателство,че трябва да се направи една обща тема,в кяото всичко,които има въпроси с един отговор(едносричен при това),могат да си ги задават и да не се пълни форума с глупости.!

Всъщност имам не повече от 10 човека от teenproblem в skype. 8-)
И поне познаваш ли ги

Лично само с 1 момиче,другите само по skype. :)
И на колко си
нищо ли4но просто ми е интересно

iwancho
01-02-2010, 16:25
Иване,майна,целия форум добави в тоя скайп :D

*тая тема е доказателство,че трябва да се направи една обща тема,в кяото всичко,които има въпроси с един отговор(едносричен при това),могат да си ги задават и да не се пълни форума с глупости.!

Всъщност имам не повече от 10 човека от teenproblem в skype. 8-)
И поне познаваш ли ги

Лично само с 1 момиче,другите само по skype. :)
И на колко си
нищо ли4но просто ми е интересно

14 :)

UNITED
01-02-2010, 16:54
:razz: :razz: :razz: :razz: Малчо ... Няма се бръснеш бре,к'во е т'ва ? Ако се бръснеш поне си купи самобръсначка или поне едно бикче от 60 стотинки.Не вярвам да си мноо укосмен :-|