PDA

View Full Version : Въпрост, към тези където учат в Англия



yeyp
01-02-2010, 16:26
Искам да питам ква димплома ти трябва и също , така знам ,че трябва ТОЕЛФ и още нещо , не мога да се сетя .... Другото,което само лична карта ли ти трябва , и може ли там да си изкараш шофьорската книжка.Ако може и даите някакъв саит или препоръчаите някой Бизнез колеж :) :)

r3872reni
01-05-2010, 07:15
az sum v angliq i ostven onzi izpit mislq 4e drygo nqma da ti trqbva i pak zavisi na kolko godini si vse pak i moje6 da patyva6 samo s li4na kartka ako si nad 18 est. kolkoto do knijkata za karane i tyk moje6 da si izkara6 no nali se se6ta6 4e 6te ti izlezne po skupo puk i ako si sviknal da kara6 v bg tyk vsi4ko e naobratno ;) yspeh

Aniiiii
01-19-2010, 15:55
Книжка по добре да си искараш в Бг и тук само да си я смениш, чее ее ДООСта скъпичко да караш курсовете апък после и испитаа ... ;Х

Nakadah
02-28-2010, 19:48
Искам да питам ква димплома ти трябва и също , така знам ,че трябва ТОЕЛФ и още нещо , не мога да се сетя .... Другото,което само лична карта ли ти трябва , и може ли там да си изкараш шофьорската книжка.Ако може и даите някакъв саит или препоръчаите някой Бизнез колеж :) :)

трябва ти стинска диплома, не от тези който си ги купувате в БГ, трябва ти X брой точки на TOEFL or IELTS както трябва да си намериш в кой университет ще ходиш и да седнеш да прочетеш целия им сайт... то така тва не е хоп о айде...

kuklichka7
03-02-2010, 21:23
Искам да питам ква димплома ти трябва и също , така знам ,че трябва ТОЕЛФ и още нещо , не мога да се сетя .... Другото,което само лична карта ли ти трябва , и може ли там да си изкараш шофьорската книжка.Ако може и даите някакъв саит или препоръчаите някой Бизнез колеж :) :)

Значи това,което на мен ми изискаха беше toefl.За различните универститети предполагам,че броят на точките е различен,но минимума мисля,че е 80. Поне доколкото съм разбрала. При кандидастването всъщо така ти трябва и преведена и легализирана диплома + две препоръки от учителите ти в гимназията...Мисля,че това беше всичко,което на мен ми бе необходимо. Но един съвет най-добре се свържи с университета в който искаш да кандидатстваш и ги разпитай.Те ще ти кажат всичко необходима за документите, който са ти нужни. Колкото до точките влез в уеб сайта на съответния университет, там трябва да има необходимият брой точки за да влезнеш. Успех