PDA

View Full Version : Защо?



an0nimn0
01-02-2010, 16:29
Има една от моя клас, която постоянно се прави на интересна, филмира се и иска всички да и обръщат внимание.Мисли само за себе си и за момчета.Ходи с по 5,6 наведнъж и момчетата от нашия клас и обръщат внимание - харесват я.Естествено не всички.Има много гаден характер.Поне на мен не ми харесва.Преди бяхме приятелки с още няколко момичета.Карали сме се и винаги сме се сдобрявали, но вече ни е писнало от нея и не е в нашата компания.Не сме в лоши отношения, но се отдалечихме от нея.За другите не знам, но аз я мразех и преди това, и не съм казвала на никой.. Тя се промени.И макар, че винаги е била егоистка и използвачка, дори копирвачка и превземка, повече от хората я харесват.Не си обяснявам това.. :-o

AFT
01-02-2010, 16:55
Момичетата се движат с нея, защото момчетата я харесват и покрай нея и тях може да ги харесат, а момчетата я харесват, 'щото са глупави и загорели.

sladUr4U
01-02-2010, 17:42
Момичетата се движат с нея, защото момчетата я харесват и покрай нея и тях може да ги харесат, а момчетата я харесват, 'щото са глупави и загорели. мдаа

purpledawn
01-02-2010, 17:45
Момичетата се движат с нея, защото момчетата я харесват и покрай нея и тях може да ги харесат, а момчетата я харесват, 'щото са глупави и загорели.

ivcheto0o
01-02-2010, 18:07
Момичетата се движат с нея, защото момчетата я харесват и покрай нея и тях може да ги харесат, а момчетата я харесват, 'щото са глупави и загорели.

а тя се е променила от толкоз много внимание

an0nimn0
01-02-2010, 21:06
Мерси :)

terezita97
01-02-2010, 21:56
Ми момичето явно обича да е в центъра на вниманието и да е важна, а момчетата я харесват, понеже обичат такива като нея. Общо взето съм съгласна с горните мнения.

Много тъпо мнение се получи, дано все пак разбереш какво имам впредвит :lol:

Zarity
01-02-2010, 22:21
Пребий я :D

an0nimn0
01-02-2010, 22:34
Ми момичето явно обича да е в центъра на вниманието и да е важна, а момчетата я харесват, понеже обичат такива като нея. Общо взето съм съгласна с горните мнения.

Много тъпо мнение се получи, дано все пак разбереш какво имам впредвит :lol:

Да, разбрах те. :)

an0nimn0
01-02-2010, 22:40
Пребий я :D

Оо, тя винаги говори как ще бие някой, но винаги нищо не става. Но ще се радвам някой ден да си получи заслуженото. :D Аз не си падам много по такива неща. :)

gentlelover
01-03-2010, 00:07
Силните не говорят а действат...

Звучи ми като Курв..... Мноооооооого Лека Жена!

Търси внимание... Избива комплекси...


Проста психология :) :) :)