PDA

View Full Version : Проблем :(



Apricote
01-02-2010, 17:30
Имам проблем с приятелите. Ще започна да разказвам още от началото нещата.. Като бях малка се изместихме да живеем на др място. Там се запознах с няколко момичета(по-големи от мен), те ме запохнаха с още хора и така се оформи нашата компания :) В началото всичко беше мн готино като малки постоянно играхме не се разделяхме . С времето те започнаха да ходят по момчета, дискотеки, барове до късно . Обаче аз нали съм по-малка от тях и не ме пускат . И започнах да се отделям от тях..и те от мен. Примерно на Нова година те се събраха в едно от момичетата там купон до сутринта а мен дори не ме поканиха.. просто забравиха за мен.. И аз се сближих повече с едно момиче от моя клас, но тя се оказа използвачка.. Постоянно и помагам с каквото мога а когато аз искам помощ тя изведнъж изчезва.. :? Или пък веднъж ми звъни да излезем и аз и казвам ок нали и след 5 мин ми звъни "ся ми се обади някои си там немога да изляза с тебе" .. :? И от класа ми всички са такива опознала съм ги доста добре вече.. Искам по някакъв начин да се върна отново при старите приятели пак да сме така близки.. съвети как да стане това :( ?

faststep
01-02-2010, 17:33
Няма как да стане, кайсийке.

ManiaSpiritY
01-02-2010, 17:52
Поговори със старите приятели и им обясни положението си . Отделно можеш да говориш и с родителите си да те пускат до по-късно ,като използваш убедителни аргументи и факта ,че си с по-големи момичета .
А що се отнася до дружката от училище - бий й шута ,такива хора не заслужават добри приятели .

Ако в крайна сметка нищо не се получи не съжалявай . Приятели винаги може да си намериш. ;]
Btw на каква възраст си ти и колко по -големи са тия момичета ? :)

Apricote
01-02-2010, 17:57
Поговори със старите приятели и им обясни положението си . Отделно можеш да говориш и с родителите си да те пускат до по-късно ,като използваш убедителни аргументи и факта ,че си с по-големи момичета .
А що се отнася до дружката от училище - бий й шута ,такива хора не заслужават добри приятели .

Ако в крайна сметка нищо не се получи не съжалявай . Приятели винаги може да си намериш. ;]
Btw на каква възраст си ти и колко по -големи са тия момичета ? :)
аз съм на 13 те на 16

ivcheto0o
01-02-2010, 18:02
поговори с родите ли те си и ги помоли да те пускат до по-късно.Покани ги тея твои приятелки и излезте сетете се за преди и така опитаите се да възстановите отношенията си :) А на тея от твоя клас не има обръщаи внимание и не им позволяваи да те използват (ли4ен опит )

Backstageh
01-02-2010, 18:03
Няма как да стане, кайсийке.

Apricote
01-02-2010, 18:06
А да забравих да кажа, че съм сигурна, че те ще са съгласни да си оправим отношенията, но незнам как да им го кажа или покажа :-o

ManiaSpiritY
01-02-2010, 18:22
Ами значи какъв ти е проблема ? Просто започни пак да излизаш с тях ,търси ги по-често и така отново ще те приемат и ще свикнат с теб .
Айде успех . :-)

Apricote
01-02-2010, 18:26
[b]Ами значи какъв ти е проблема ? Просто започни пак да излизаш с тях ,търси ги по-често и така отново ще те приемат и ще свикнат с теб .
Айде успех . :-)
мерси

п.п а иначе приемам още мнения 8)

Unendlich
01-03-2010, 09:50
Ами то ManiaSpiritY каза най-точните мнения по въпроса, така че.. аз какво да добавя - същото. Търси ги по-често, кажи им, че наистина държиш на тях и така. Зависи и те как ще те приемат, дано не са се променили за това изминало време спрямо теб. Успехи. :)

Apricote
01-03-2010, 12:56
Ами то ManiaSpiritY каза най-точните мнения по въпроса, така че.. аз какво да добавя - същото. Търси ги по-често, кажи им, че наистина държиш на тях и така. Зависи и те как ще те приемат, дано не са се променили за това изминало време спрямо теб. Успехи. :)
мерси на вс сиг в понеделник ще ги питам дали искат да излезем :)