PDA

View Full Version : Отново за клиторния оргазъм



ChocolateGirl
01-02-2010, 18:36
След като получа клиторен оргазъм след стимулиране
(било то с пръсти или с език) клитора започва да ме наболява и докосването е малко дразнещо.Защо е така,при вас случвало ли се е?
Приятелят ми иска да ме докара до оргазъм няколко пъти,а поради тази причина немога да свърша,защото не усещам удоволствие а болка :(

hahavteen
01-02-2010, 18:43
Нормално е. Просто мястото става твърде чувствително. Повече от 1 клиторен оргазъм се е случвало да получа мноооооого рядко. Сигурно 2-3 пъти. По принцип всеки допир след това ми е неприятен и болезнен.

anichka12345678
01-02-2010, 18:54
След като получа клиторен оргазъм след стимулиране
(било то с пръсти или с език) клитора започва да ме наболява и докосването е малко дразнещо.Защо е така,при вас случвало ли се е?
Приятелят ми иска да ме докара до оргазъм няколко пъти,а поради тази причина немога да свърша,защото не усещам удоволствие а болка :(ам не съм имала подобна болка свършвала съм и по 2-3 пъти така и всичко си е нормално.Може би при момичетата е различно,а може и докосването да е било малко по-грубо.

sssladuranka
01-02-2010, 20:23
Нормално е. Просто мястото става твърде чувствително. Повече от 1 клиторен оргазъм се е случвало да получа мноооооого рядко. Сигурно 2-3 пъти. По принцип всеки допир след това ми е неприятен и болезнен.
++

Biskfitka
01-02-2010, 20:31
Нормално е. Просто мястото става твърде чувствително. Повече от 1 клиторен оргазъм се е случвало да получа мноооооого рядко. Сигурно 2-3 пъти. По принцип всеки допир след това ми е неприятен и болезнен.
+++2 8-)

Neopitom3na
01-02-2010, 20:38
Нормално е. Просто мястото става твърде чувствително. Повече от 1 клиторен оргазъм се е случвало да получа мноооооого рядко. Сигурно 2-3 пъти. По принцип всеки допир след това ми е неприятен и болезнен.
+++2 8-)

LovelyGirl
01-02-2010, 20:51
И аз след като свърша по този начин се чувствам така.Всичко става много чувствително после. Пробвайте да те докосва мнооого лекичко с езиче по клитора, така постепенно се свиква и се връща удоволствието.При мен се получава :)

Dimana99
01-02-2010, 21:48
Случва се понякога да :) :-)

beachy_bunny
01-02-2010, 22:05
И аз съм така



А само да попитам тук относно оргазма : След като свърша чрез стимулиране на клитора имам чувството , че вагината ми се свива, а не само аз ,а и приятеля ми , четох доста и никъде не намерих някаква информация ? при вас случва ли се

t0d1t0
01-02-2010, 22:10
нормално е и преди мен ти казаха защо.

hahavteen
01-02-2010, 22:55
А само да попитам тук относно оргазма : След като свърша чрез стимулиране на клитора имам чувството , че вагината ми се свива, а не само аз ,а и приятеля ми , четох доста и никъде не намерих някаква информация ? при вас случва ли се

Точно това е един от индикаторите че наистина си изпитала оргазъм. В интернет има страшно много информация стига да потърсиш. :)



При жените: Оргазмената маншета кон-трактира ритмично 3-15 пъти в 0,8-секундни интервали с намаляваща интензивност. Матката контрактира също. Големите срамни устни, малките срамни устни и клиторът не се променят по време на оргазма.
http://nsex.hit.bg/


2. Физически оргазмът представлява предизвикващи приятни усещания спазми на дъното на таза, мускулите на слабините и гладката мускулатура на влагалището и матката. Сексуалната възбуда и оргазмът предизвикват учестяване на сърдечния ритъм - до 180 удара в минута и повече, засилване на кръвообращението, набъбване на устните и гърдите, както и разширение на зениците. По време на оргазма матката се дръпва нагоре, а мускулите на стените на влагалището се свиват ритмично. Обикновено при жените броят на тези свивания варира от 3 до 12, като всяко едно от тях трае не повече от секунда. Със затихването на пулсациите намалява и удоволствието.
http://woman.hotnews.bg/n/deset-pikantni-fakta-za-orgazma.270.html

ifilinnchica
02-01-2010, 14:57
не ми се е случвало ..

BigFakeSmile
02-01-2010, 15:58
И на мен ми се е случвало. Просто кожата се раздразнява, все пак там е най-деликатното място..

mOBSCENE
02-01-2010, 17:36
И на мен ми се е случвало. Просто кожата се раздразнява, все пак там е най-деликатното място..

AlokiNn
02-01-2010, 18:24
С 2 думи Темата Приключи.. Всичко се изчерпа
Всеки е на мнение че зоната става по-чувствителна :)

vellvet
02-01-2010, 19:25
нормално е споко и при мен е така ;)