PDA

View Full Version : Любовният хороскоп на списание Joy за 2о10 година ..



semki_i_bonboni
01-02-2010, 18:57
Най-напред за много години :P
А сега и към съществената част .. в декемврийският брой на списание Joy е бил побликуван и големият любовен хороскоп за 2010та година, но аз си мислех, че ще излезе в януарския брой и когато разбрах всички ми казваха, че вече са върнали броя :( Ако някоя от вас си го е взела и има възможност да снима/сканира хороскопа ще съм адски благодарна :-)

anonim4e2
01-02-2010, 19:29
хах и аз щях да напиша такава тема,но за списание космополитън :D .и аз ще следя темичката :)

heiress
01-02-2010, 22:01
Темата не е ли за раздел "Любов"?

ivcheto0o
01-03-2010, 08:04
и на мен ми стана интересно и ще следя темичката :)

casey
01-03-2010, 08:17
Мхм аз си взех Гламър, а там също имаше хороскоп. Написах за всички зодии...

Козирог:
За теб
Обожаваш реда във всичко, но не прекаляваш с взискателността към външният си вид. Отказваш да се вманиачаваш в детайлите и оставяш естествения си сексапил да действа, докато посвещоваш енергията си на учене и работа. Именно липсата на чудовищна суета отличава известни Козироци като Кейт Моси Сиена Милър на червения килим: излъчването "Готина съм, каквото и да говорите!" не се купува с пари.
Твоята beаuty прогноза
Скоро ще решиш, че личният ти живот се нуждае от основен ремонт и ще започнеш от самата себе си. Ще обърнеш внимание на здравословните си проблеми, които иначе си склонна да игнорираш и понеже си заета, ще "ревизираш" козметиката, която ползваш, и най-сетне ще се поглезиш, като инвестираш в по-добри продукти. Много скоро околните щи започнат да ти правят комплименти, че изглеждаш по-свежа, по-стройна и по-секси.

Ето още:

Водолей
За теб
Ти си вечната безстрашна експериментаторка, за която няма забранени комбинации! Няма момиче с друга зодия, което изглежда толкова на място с електрикови сенки в 10 часа сутринта! Ти си също непоправима идеалистка (като Опра Уинфри) и с удоволстве би си купила козметичен продукт подкрепящ благотворителна кауза като „И аз мога”, например.
Твоята beauty прогноза
Риана бе прочутият Водолей, който гордо модеше модния парад през цялата 2009 г. След толкова много лак и боя за коса, пънкарски маникюри, брокат и бронзанти ти се доиска малко романтична простота. Ще посегнеш към деликатните натурални нюанси и ще оставиш свободната, падаща на вълни коса да е твоят предпочитан естесвен аксесоар.

Риби
За теб
Обичаш странните, екзотични аксесоари, които си направила сама, и не се интересуваш много от общоприетите актуални тенденции.Когато се гримираш, искаш всичко да е изпипано докрай, но съвсем спокойно можеш да излезеш и без грим, безгрижна и сладка като звездната ти „посестрима” Дрю Баримор.
Твоята beauty прогноза
Малко концентрирано внимание към виншният ти вид през 2010-а ще ти отвори много врати както в личния живот, така и в кариерата. Ако замениш хипарския стил с по-изискана визия, важни хора ще те вземат сериозно (какво да се прави, по дрехите посрещат!) и ще получиш неподозирани предложения за професионално израстване. Само внимавай да не докараш някоя алергия на несвикналата ти с много мазила кожа!

Овен
За теб
Държеш адски много на имиджа си, точно като Виктория Бекъм, Фърги и Кийра Найтли, с които делиш съзваздие. Ненавиждаш половинчатите изпълнения – и в живота, и в леглото, и пред огледалото. Ако си решила да бъдеш съблазнителка, няма да си спестиш нито аленото червило, нито ориенталския парфюм и няма да позволиш на никого да те разколебае.
Твоята beauty прогноза
Като заговорихме за съблазън, тази година категоричният ти отказ да се държиш като свенлива теменужка ще ти донесе истински успех в работата. Ярките червила, тип „Виж ме и ме запомни”, са твои приятели, както и острите токчета на строга господарка (впрочем внимавай с деколтетата, могат да създадът грешно впечатление). Ако пренесеш волята си за победа и във фитнеса, 2010-а ще те дари със страхотно тяло.

Телец
За теб
Твоята идея за козметичен шопинг е да посетиш най-близката аптека, в която се продава любимата ти марка, и уверено да награбиш обичайните, изпитани от времето продукти- Класиката си е класика, смяташ ти, досущ като звездният Телец Пенелопе Круз, а и експериментите най-често водят до изненади, нали?
Твоята Beauty прогноза
Усмихни се – тази година ще свалиш килцата, които досега те караха да се въсиш пред огледалото. Само трябва да приемаеш, че няма лошо да поискаш помощ – иди на диетолог или се запиши на аеробика с дружка. Подкрепата на професионалист или приятел ще те мотивира и когато се почувстваш във форма, ще ти дойде музата за още дръзки трансформации, като например драматична нова прическа, която ще открие твоите въздействащи очи!

Близнаци
За теб
Ти си истински хамелеон, който с лекота опитва най-различни стилове и моди и винаги изглежда прекрасно. Имаш изискан вкус и умело балансираш екстравагантното и разумното във външния си вид. По душа обаче не си кокетка и предпочиташ по-бързите и прости процедури за разкрасяване като Анджелина Джоли, която често разчита на семпла рокля и изчистен грим.
Твоята beauty прогноза
През 2009-а като че ли всички наоколо имаха нужда от твоето внимание. Време е да се погрижиш за себе си, при това не набързо, между другите задачи. Намери си добро място за масажи и не пропускай сеанс, опитай различни релаксиращи СПА процедури и не гледай пренебрежително на сауната и ароматерапиията – разтоварването от насъбралия се стрес трябва да е твой приоритет. Послушай „вътрешната си Анджелина” и бъди инстиктивно красива – с малко, но добер премерени усилия.

Рак
За теб
Твои „съотборнички” са Жизел Бюндхен и Лив Тайлър, които винаги сякаш сшяят и сякаш не са положили никакви усилия, за да изглеждат съвършенни. ТИ също имаш своя запазена beauty марка ( най-често ослепителна усмивка) и си изградила непреходен стил. Не си падаш много по модните съвети и опитите на разни хора да те преобразят.

Твоята beauty прогноза
Раците изглеждат най-добре, когато се чувстват обичани, затова усилено се оглеждай за нова тръпка. Намериш ли я, сексът ще е страхотен, а това ще направи чудеса със самочувствето ти. Избирай меки розови нюанси за гланц и руж и се откажи от спестовните добашни подстрижки – има причина фризьорите да получават диплома! Не прекалявай със сенките за очи – при теб имат състаряващ ефект.

Лъв
За теб
Лъвиците като теб – Дженифър Лопес и Чарлийз Терон никога не остават незабелязани, където и да са. Ти винаги знаеш кой акцент отвъншният ти вид ще наасочи всички погледи към теб и не се колебаеш да използваш това знание. Можеш да прекарваш часове в суетене пред огледалото, докато прецениш че си достатъчно „умопомрачителна” за набелязаната цел...
Твоята beauty прогноза
2010-а е година на лъвска воля и дисциплина. Ще ти се прииска да запазиш малко от мегаватовата енергия, която отдаваш на външния свят за себе си. Ето защо ще започнеш да се храниш правилно и да постоянстваш в спортинет си занимания (досега ти беше ти беше важно не колко калорий гориш, а дали ти печелиш състезанието!), а накрая дори ще замениш любимите си плътни тонове с нещо пастелено за разнообразие.

Дева
За теб
Ко някой успее да сложи цялата вселена в ред, то това със сигурност ще е някой Дева. Просто на теб чувството за организация ти е вродено и тази любов към грижливата подредба на нещата се пренася в козметичната чантичка, прическата и гардеробът ти. Неслучайно околните се възхищават на изпипания ти външен вид – винаге перфектно обмислен като този на звездната Дева Салма Хайек!
Твоята beauty прогноза
През тази година си настроена на вълна здравословен начин на живот, което ти се отразява страхотно. Чувстваш се толкова добре, че си готова на куп експерименти с външният си вид: ярко оранжево червило , промяна в прическата, котешки грим, нова козметична процедура ... защо не?! В крайна сметка животът е пълен (освен с писъци) с изненади!

Везни
За теб
Черен или сив молив? Червило или гланц? Тесни или широки дънки? Сешуар или дифузер? Типично в твой стил, ти претегляш внимателно не само екзистенциални въпроси, но и ... решенията си- И прекарваш цяла вечност в детайлно доизкусуряване на косата, грима и облеклото си.Напълно оправдано, защото крайният резултат от дългото контене е блестящ, за справка – страхотната Катрин Зита-Джоунс!
Твоята beauty прогноза
Настоена си на вълна минимализъм и изпадаш във възторг от ефекта „грим без грим”, чиято безспорна прелест световноизвестните светила в макиажа откриха и доказаха отдавна. Нищо по-лесдно от постигането му, стига да избереш подходящите за целта продукти! Овлажняващ крем с тонизиращ ефект, боя, която ще върне естественият цвят на косата ти, сенки в дискретни тонове, кафява спира и гланц или балсам за устни съ страхотен плодов аромат. Свежия, естествен руж на бузите поддържай с любимия се спорт!

Скорпион
За теб
Ти притежаваш тайнствен поглед, който е в състояние да развълнува някого, който се намира на другия край на помещение пълно с хора. А представи си какво би се случило, ако с с драматичен, опушен грим! Струва си да опиташ! Само спази правилото при акцентирани очи устните остават неутрални. Никак не обичаш да променяш имиджа си, но през тази година няма нужда да го правиш – достатъчно гореща си!
Твоята beauty прогноза
Шестото ти чувство е твой неотменен помощник сега, независимо дали става дума за работа, отношения или външен вид. Така че, ако те споходи необичайното за теб жерание да сложиш дръзко пурпурно червило, да облечеш скандално мини и да си направиш временна татуировка – накратко, да демонстрираш нагъл сексапил – действай смело! За да не губиш баланса в душевното си равновесие, опитай курс по йога или вкарай в действие солите за вана и свещите!

Стрелец
За теб
Една от най-характерните ти черти е, че вечно си въодушевена от нещо. Нов филм или книга, интересна уикенд дестинация или току-що излязла на пазара козметика – ти си винаги готова да се впуснеш в тестването на неизследвани територии. По сходен начин подхождаш към външността си. И околните се възхищават на свежото ти желание да променяш периодично по нещо в себе си като холивудския Стрелец Кейто Холмс.
Твоята beauty прогноза
Тъй като 2010-а за теб ще е годината на здравия разум и на „стъпването на крака” – справяш се добре финансово, а всички те търсят за съвети както в професионалната, така и в личната сфера, - е редно да внесеш нотка авторитетност към вэншният си вид. Например заложи на коса с обем и дискретен грим, като отделиш специално внимание на перфектната основа ( тоест не пести от фдт!). Очаквай купища работ, но не се притеснявай! – ще намериш време за забавлени. Извън офиса можеш да се развихриш смело с любимите си сенки!


Съжалявам ако имам правописни грешки!

antoaneta613
01-03-2010, 08:38
такова нещо няма в декемврийския брой аз го имам и съм го прочела целия ама нещо като хороскоп за 2010 няма :-) :)

kalpazanka
01-03-2010, 08:40
Риби. Де да бяха уцелили нещо :lol:
пък недоволствам от Аленчето, която ми отгатна плановете за чужбина и слага спирачки на щедростта ми 8-)

Converse333
01-03-2010, 09:15
Става ли да пуснеш и за Стрелеца? :-)

Bibz
01-03-2010, 09:37
И Лъвче и Дева 8-) :-) :-) :-)

viksit0y
01-03-2010, 09:55
И Лъвче
;-)

billytalent
01-03-2010, 10:23
Риби. Де да бяха уцелили нещо :lol:
пък недоволствам от Аленчето, която ми отгатна плановете за чужбина и слага спирачки на щедростта ми 8-)

При мен пък са уцелили и аз съм Риби,но не всичко естествено :D

Pepincetyy
01-03-2010, 10:31
Дева
За теб
Ко някой успее да сложи цялата вселена в ред, то това със сигурност ще е някой Дева. Просто на теб чувството за организация ти е вродено и тази любов към грижливата подредба на нещата се пренася в козметичната чантичка, прическата и гардеробът ти. Неслучайно околните се възхищават на изпипания ти външен вид – винаге перфектно обмислен като този на звездната Дева Салма Хайек!
Твоята beauty прогноза
През тази година си настроена на вълна здравословен начин на живот, което ти се отразява страхотно. Чувстваш се толкова добре, че си готова на куп експерименти с външният си вид: ярко оранжево червило , промяна в прическата, котешки грим, нова козметична процедура ... защо не?! В крайна сметка животът е пълен (освен с писъци) с изненади!




Нищо не са ми познали

:?

StreetFame
01-03-2010, 10:38
Дева
За теб
Ко някой успее да сложи цялата вселена в ред, то това със сигурност ще е някой Дева. Просто на теб чувството за организация ти е вродено и тази любов към грижливата подредба на нещата се пренася в козметичната чантичка, прическата и гардеробът ти. Неслучайно околните се възхищават на изпипания ти външен вид – винаге перфектно обмислен като този на звездната Дева Салма Хайек!
Твоята beauty прогноза
През тази година си настроена на вълна здравословен начин на живот, което ти се отразява страхотно. Чувстваш се толкова добре, че си готова на куп експерименти с външният си вид: ярко оранжево червило , промяна в прическата, котешки грим, нова козметична процедура ... защо не?! В крайна сметка животът е пълен (освен с писъци) с изненади!




Нищо не са ми познали

:?

За мен всичко са познали. 8-)

silviau66
01-03-2010, 11:36
Няма ли за скорпиончета ;( ;(

casey
01-03-2010, 11:57
Няма ли за скорпиончета ;( ;(
Пуснах вече и за зодия Скорпион!

silviau66
01-03-2010, 12:00
Няма ли за скорпиончета ;( ;(
Пуснах вече и за зодия Скорпион!

Извинявам се ако е имало и не съм видяла !! Много благодаря.. :) :-)

LovelyGirl
01-03-2010, 12:00
Рибки съм. Не е много вярно за мен, освен часта с грима.

sunshine955
01-03-2010, 12:40
Скорпион
За теб
Ти притежаваш тайнствен поглед, който е в състояние да развълнува някого, който се намира на другия край на помещение пълно с хора. А представи си какво би се случило, ако с с драматичен, опушен грим! Струва си да опиташ! Само спази правилото при акцентирани очи устните остават неутрални. Никак не обичаш да променяш имиджа си, но през тази година няма нужда да го правиш – достатъчно гореща си!
Твоята beauty прогноза
Шестото ти чувство е твой неотменен помощник сега, независимо дали става дума за работа, отношения или външен вид. Така че, ако те споходи необичайното за теб жерание да сложиш дръзко пурпурно червило, да облечеш скандално мини и да си направиш временна татуировка – накратко, да демонстрираш нагъл сексапил – действай смело! За да не губиш баланса в душевното си равновесие, опитай курс по йога или вкарай в действие солите за вана и свещите!

на мене са познали :P :P

Melanie
01-03-2010, 14:03
хах и аз щях да напиша такава тема,но за списание космополитън :D .и аз ще следя темичката :)

Утре ще го пусна, ако някой не ме изпревари :D
Нали става въпрос за това? http://www.cosmopolitan.bg/uploads/middleImage/file3881.jpg?1261049177297

silviau66
01-03-2010, 14:50
Скорпион
За теб
Ти притежаваш тайнствен поглед, който е в състояние да развълнува някого, който се намира на другия край на помещение пълно с хора. А представи си какво би се случило, ако с с драматичен, опушен грим! Струва си да опиташ! Само спази правилото при акцентирани очи устните остават неутрални. Никак не обичаш да променяш имиджа си, но през тази година няма нужда да го правиш – достатъчно гореща си!
Твоята beauty прогноза
Шестото ти чувство е твой неотменен помощник сега, независимо дали става дума за работа, отношения или външен вид. Така че, ако те споходи необичайното за теб жерание да сложиш дръзко пурпурно червило, да облечеш скандално мини и да си направиш временна татуировка – накратко, да демонстрираш нагъл сексапил – действай смело! За да не губиш баланса в душевното си равновесие, опитай курс по йога или вкарай в действие солите за вана и свещите!

на мене са познали :P :P

И аз се надявам да са познали за теб, че може и на мен да ми излезе късмета 8-) 8-)

anonim4e2
01-03-2010, 19:15
хах и аз щях да напиша такава тема,но за списание космополитън :D .и аз ще следя темичката :)

Утре ще го пусна, ако някой не ме изпревари :D
Нали става въпрос за това? http://www.cosmopolitan.bg/uploads/middleImage/file3881.jpg?1261049177297
не.става въпрос за хороскопа за 2010... :-o

sladur4etyYy
01-03-2010, 19:33
Лъв
За теб
Лъвиците като теб – Дженифър Лопес и Чарлийз Терон никога не остават незабелязани, където и да са. Ти винаги знаеш кой акцент отвъншният ти вид ще наасочи всички погледи към теб и не се колебаеш да използваш това знание. Можеш да прекарваш часове в суетене пред огледалото, докато прецениш че си достатъчно „умопомрачителна” за набелязаната цел...
Твоята beauty прогноза
2010-а е година на лъвска воля и дисциплина. Ще ти се прииска да запазиш малко от мегаватовата енергия, която отдаваш на външния свят за себе си. Ето защо ще започнеш да се храниш правилно и да постоянстваш в спортинет си занимания (досега ти беше ти беше важно не колко калорий гориш, а дали ти печелиш състезанието!), а накрая дори ще замениш любимите си плътни тонове с нещо пастелено за разнообразие.

е, не мога да отрека, че са познали .. ;Д

psych0
01-04-2010, 11:09
Стрелец
За теб
Една от най-характерните ти черти е, че вечно си въодушевена от нещо. Нов филм или книга, интересна уикенд дестинация или току-що излязла на пазара козметика – ти си винаги готова да се впуснеш в тестването на неизследвани територии. По сходен начин подхождаш към външността си. И околните се възхищават на свежото ти желание да променяш периодично по нещо в себе си като холивудския Стрелец Кейто Холмс.
Твоята beauty прогноза
Тъй като 2010-а за теб ще е годината на здравия разум и на „стъпването на крака” – справяш се добре финансово, а всички те търсят за съвети както в професионалната, така и в личната сфера, - е редно да внесеш нотка авторитетност към вэншният си вид. Например заложи на коса с обем и дискретен грим, като отделиш специално внимание на перфектната основа ( тоест не пести от фдт!). Очаквай купища работ, но не се притеснявай! – ще намериш време за забавлени. Извън офиса можеш да се развихриш смело с любимите си сенки!



има доста верни неща 8-)

Hilary_
01-04-2010, 12:37
аз ги имам и на Glamour, Cosmopolitan и JOY ..

п.с. не не се хваля .. :lol:

slynchoo
01-04-2010, 13:34
аз ги имам и на Glamour, Cosmopolitan и JOY ..

п.с. не не се хваля .. :lol:

айде напиши де,много ще те обичам 8-)

Hilary_
01-04-2010, 13:56
аз ги имам и на Glamour, Cosmopolitan и JOY ..

п.с. не не се хваля .. :lol:

айде напиши де,много ще те обичам 8-)

ами в интерес на истината в Glamour са написали преди мен това, което е като допълнителна книжка към списанието ...

Joy си има най - обикновен хороскоп на последните страници ..

НО с Cosmopolitan има малка книжка и цитирам заглавието "Астро кама сутра" .. :D :D но понеже повечето са по - малки от 18 се отказвам да го пиша тук .. :-D

sunshine1
01-04-2010, 13:59
аз ги имам и на Glamour, Cosmopolitan и JOY ..

п.с. не не се хваля .. :lol:

айде напиши де,много ще те обичам 8-)

ами в интерес на истината в Glamour са написали преди мен това, което е като допълнителна книжка към списанието ...

Joy си има най - обикновен хороскоп на последните страници ..

НО с Cosmopolitan има малка книжка и цитирам заглавието "Астро кама сутра" .. :D :D но понеже повечето са по - малки от 18 се отказвам да го пиша тук .. :-D

ми ти се едно имаш...

Hilary_
01-04-2010, 14:02
ми ти се едно имаш...

нямам ги, но е още по - зле ако го пусна и го видят деца под 15 ..

Melanie
01-04-2010, 14:07
ми ти се едно имаш...

нямам ги, но е още по - зле ако го пусна и го видят деца под 15 ..
С изключение на позите, не пише нищо чак толкова страшно :D

sunshine1
01-04-2010, 14:19
ми ти се едно имаш...

нямам ги, но е още по - зле ако го пусна и го видят деца под 15 ..
ами в раздел Секс има доста лапета, обаче няма как да ги изгонят , там кво е оправданието

Hilary_
01-04-2010, 14:22
ми ти се едно имаш...

нямам ги, но е още по - зле ако го пусна и го видят деца под 15 ..
ами в раздел Секс има доста лапета, обаче няма как да ги изгонят , там кво е оправданието

защо трябва да има оправдание? :lol: Аз така или иначе няма да си направя труда да го преписвам и да го пускам, в който и да е раздел .. ако някой има толкова голям интерес да си го купи .. :-|

galu6a
01-04-2010, 14:58
ТЕЛЕЦ неискам да отслабна , а да се стегна :-D хайде дружки идвайте с мен на фитнес :-D :-D

nymphadora
01-04-2010, 15:46
И все пак някой ще пусне ли любовния хороскоп? 8-)

Ambrosia
01-04-2010, 15:58
аз съм Везни и абсолютно всичко от този хороскоп е вярно за мен 8-)

TheLittleAngel
01-04-2010, 17:00
Стрелец
За теб
Една от най-характерните ти черти е, че вечно си въодушевена от нещо. Нов филм или книга, интересна уикенд дестинация или току-що излязла на пазара козметика – ти си винаги готова да се впуснеш в тестването на неизследвани територии. По сходен начин подхождаш към външността си. И околните се възхищават на свежото ти желание да променяш периодично по нещо в себе си като холивудския Стрелец Кейто Холмс.
Твоята beauty прогноза
Тъй като 2010-а за теб ще е годината на здравия разум и на „стъпването на крака” – справяш се добре финансово, а всички те търсят за съвети както в професионалната, така и в личната сфера, - е редно да внесеш нотка авторитетност към вэншният си вид. Например заложи на коса с обем и дискретен грим, като отделиш специално внимание на перфектната основа ( тоест не пести от фдт!). Очаквай купища работ, но не се притеснявай! – ще намериш време за забавлени. Извън офиса можеш да се развихриш смело с любимите си сенки!



има доста верни неща 8-)

Мдаа, аз съм Стрелче и наистина все съм въодушевена от някой филм, книга и т.н. За външния вид... ще помисля по въпроса. :P

ivcheto0o
01-04-2010, 17:16
И все пак някой ще пусне ли любовния хороскоп? 8-)

Hilary_
01-04-2010, 17:19
аз съм Везни и абсолютно всичко от този хороскоп е вярно за мен 8-)

и аз съм везни ама няма нищо вярно .. напротив даже тази година съм решила да засиля цветовете ии да са още по - нестандартни .. :grin: :lol: :lol: