PDA

View Full Version : Тясно ми е ! Помогнете :(



Infinity
01-02-2010, 19:03
Тясно ми е какво да правя, тук в тоя малък забутан град. 8-)
Искам да уча в София , помогнетее..
И аз не знам какво искам вече ! 8-)
На 40км. съм от столицата, но все пак ми пречат , за да уча там.
Кажете какво да правя, какви са вариантите !? :-o
Не искам тук..знам, че и в София не е кой знае каква оправия :lol: ,
но пък тук си е...пълна мизерия.
Осми клас съм сега. :oops:

danibebi
01-02-2010, 19:07
Премести се в София на квартира след 8 клас. :)

elito0o0o0
01-02-2010, 19:07
Тясно ми е какво да правя, тук в тоя малък забутан град. 8-)
Искам да уча в София , помогнетее..
И аз не знам какво искам вече ! 8-)
На 40км. съм от столицата, но все пак ми пречат , за да уча там.
Кажете какво да правя, какви са вариантите !? :-o
Не искам тук..знам, че и в София не е кой знае каква оправия :lol: ,
но пък тук си е...пълна мизерия.
Осми клас съм сега. :oops:
Откъде си ?

JDeel
01-02-2010, 19:25
Ето ти мнение на някой, на който му е тясно в София. По-скоро мръсно, гадно, безлично, откачено. Това съм аз, и ме кефи повече на 40 км от този забутан град.

Infinity, нито твоят, нито моят град е по-добър. Просто е различен. И макар да знам, че в София ще намериш още по-голяма мизерия, бих ти препоръчал да дойдеш тук и да се убедиш лично за себе си. Напълно е възможно и да ти хареса. Ела..

nefchi_bs
01-02-2010, 21:32
Аз мисля,че където и да си пак ще ти е тясно ...

Infinity
01-03-2010, 08:43
НЕ ! Тук нещо ме задушава , а съм била в много градове и съм усетила , че това усещане го има само тук. :o
Искам , но варианта с квартитарата е изключен. :(
Друго..?! :-o

HanopkaH
01-03-2010, 08:48
Ето ти мнение на някой, на който му е тясно в София. По-скоро мръсно, гадно, безлично, откачено. Това съм аз, и ме кефи повече на 40 км от този забутан град.

Infinity, нито твоят, нито моят град е по-добър. Просто е различен. И макар да знам, че в София ще намериш още по-голяма мизерия, бих ти препоръчал да дойдеш тук и да се убедиш лично за себе си. Напълно е възможно и да ти хареса. Ела..
Ще намери по-голяма мизерия в София друг път.Стой си на село и се кефи на кравите и овцете по улицата.

aloveyou
01-03-2010, 09:09
Кой ти пречи ? = Родителите ?
Ако е така = поговори с тях..Кажи и причините,за които искаш да учиш в София..
Нищо лично,но съм отивала в София и не ми харесва..Пълна мизерия или поне на мене не ми хареса 8)

Infinity
01-03-2010, 11:48
Как така кой ми пречи ?? Та аз съм на 14г. как може изобщо да ми мине през ума , че мога да отида да живея сама в град , като София ?!
Не звучи нормално , поне за мен. Логично е родителите ми да не ми позволяват, това е съвсем нормално , както и аз не мога да им го причиня ...изключено. Затова се опитвам да намеря друг вариант и просто исках да чуя различни мнения. :)

sasheto0o
01-03-2010, 14:43
Откъде си ?

Аз също съм на 14 години и сега след 8ми клас ще кандидатствам в София.Нашите не ме спират,дори се радват че искам да уча и да успея.Не ги и притеснява факта,че ще живея сама :) :) ... Така че щом ти е тясно в твоя град (така и неразбрах от къде си) , няма какво да се замисляш

87439876534
01-03-2010, 15:16
ха-ха :D и аз съм така :-D писна ми в тоя тъп град .... искам да се махна ... всичко ме дразни .. особенно някои лиглички които се запознават по импулс и вече са гаджета :lol: пък дори и не са се виждали..не че е моя работа..ама като почнат да ми се хвалят :o .. много искам в Ст.Загора..нашите отначало се съгласиха и .. един ден мама ми каза :какво ще правиш в тоя голям град.неможе така ... и тука има училища..ти си на 13 .. как ще ми ходиш от малка по квартири :booooomb: :x ;(

pifiella
01-03-2010, 15:50
От къде си?
Своге,Нови Искър,Елин Пелин..... :)

finger4o
01-03-2010, 17:15
Ами говори с ваще, може и да постигнеш целта си :) Аз съм ходил 5-6 пъти в София, и да ти кажа, по добре не се мести там....сега се сещам, като си идвах от италия, в софия на една спирка имаше табела "София става все по-чиста!" и под табелата натрупани някви тухли, торби, изпочупени шишета и 5 презерватива :D :D :D

sparco0
01-03-2010, 18:44
ХАхах.И аз като се връщах от Италия минах през София... Не искам да обиждам Софиянци, но не ми хареса.Варна си е .....

d3nz
01-06-2010, 12:43
ами и аз съм от малък град на 20 километра от Варна и всеки ден си пътувам до училище, имаме си междугрдски автобуси и ми е супер :) а има момичета от моя клас, които пътуват от гр.Девня, а пътя от там до Варна е около 35-40 километра. Така, че ти също можеш да пътуваш до София, ако кмета ви е готин да пусне един автобус да ви кара.

Infinity
01-06-2010, 14:03
Кмета да пусне специален транспорт за нас ? Това изобщо възможно ли е ?

meganet
01-08-2010, 19:17
Къде в София е пълна мизерия боклуци навсякъде, задръствания

didivid
01-08-2010, 19:57
Не мога да разбера защо на всички провинциалисти (за да не кажа селяни) толкова им се иска да дойдат в София! Д**ба оставете София за СОФИЯНЦИТЕ!

nightmare91
01-08-2010, 19:59
Как така кой ми пречи ?? Та аз съм на 14г. как може изобщо да ми мине през ума , че мога да отида да живея сама в град , като София ?!
Не звучи нормално , поне за мен. Логично е родителите ми да не ми позволяват, това е съвсем нормално , както и аз не мога да им го причиня ...изключено. Затова се опитвам да намеря друг вариант и просто исках да чуя различни мнения. :)

Доста от съучениците ми живеят сами на квартира в София :) Също може и всяка сутрин да се придвижваш с транспорт. Имам съученички, които с влак идват, щом нямате маршрутки или автобуси :?