PDA

View Full Version : История за най-красивото момиче на света...



toniok
01-02-2010, 20:58
Здравейте, искам да ви разкажа една история, която за някои може да е тъпа, за други - полезна, за трети - кой знае. Всяка прилика с действителни лица и събития е съвсем истинска.

И аз, като всеки тийнейджър, когато бях по-малък, си представях идеалното момиче по определен начин - първо беше руса, после с черна коса, после имаше големи гърди, после имаше малко дупе, после нещо друго, и нещо друго.... Но в един момент си я представях така - нормална на ръст, слаба, с тъмна коса, и сини , или зелени очи. Усмихната. Не тъпа, не и твърде интелигентна.

Запознах се с първото момиче, към което изпитах чувства, по чата. Тя беше от друг град, и дори и аз не вярвах, но нещата някак се получиха. Имахме връзка дълго време - 2 години. Редовно пътувахме - аз натам, тя насам... Беше нисичка, нормално телосложение, дълга руса коса и сини очи. Хубаво момиче, но в моите мечти беше друга - не беше руса. Беше с тъмна коса. Малко по малко това пътуване започна да ме изморява, гледах да ходя при нея все по-рядко.

Тогава се появи ново момиче. Запознах се с него в университета. Тя беше много красива, и много се доближаваше до това което винаги съм искал да видя. Виждах я всеки ден, показвах и че чувствам нещо, и в един момент нямаше как иначе - разделих се с първото момиче, а започнах връзка с второто. Както казах - беше почти момичето мечта, много я харесвах, и ми беше винаги много приятно , когато съм с нея. Докато бяхме заедно, никога не съм помислил за друга, като видех друга, хубава, и веднага си казвах - моето момиче е по-хубаво.

За съжаление в един момент нещо между нас се скъса. Според нея - така се получи. Според мен - намеси се друг мъж в живота и. Съвпадение, или случайност е, че 3 дни след като скъсахме, тя вече беше с другия. С нея също минаха почти 2 години.

Интересното е че с нея започнах да се виждам, и още не бях скъсал с предишната. И тя може би се е чувствала много гадно, не знам. Това го казвам, защото ще има значение после.

Тъй като много я обичах, и не го криех, казвах и го, и се стремях да го показвам, излишно е да казвам че ми беше много мъчно, когато се разделихме. Имах чувството че светът се разпада. Непрекъснато мислех за нея, сънувах я, исках да я видя, всеки път като звънне телефона, съм скачал като ужилен, с надеждата че е тя. Но не беше...

Минаха няколко месеца, в които не исках да погледна друго момиче. Докато един ден се появи следващата ми приятелка. Запознахме се чрез обща прителка. Още от пръв поглед ми хареса изключително много, и знаех че е Тя. В смисъл - следващата. Нещата станаха много, много бързо. Същата вечер вече бяхме гаджета, и започнахме да се виждаме. От първите ни 10 срещи - в 8 от тях аз бях спал при нея, или тя при мен. Беше много хубаво, като всяко начало.

Но тя беше далеч от моето момиче мечта. Но пък ми харесваше. Все още не бях забравил предишната. Освен това бях виждал много момичета вече, и всяка която ми е харесвала с нещо, я бях запомнил, или поне това което ми харесва в нея, и все повече изграждах образа на най-красивото момиче, момичето мечта за мен. Тъй като все пак беше събрана от много момичета по малко, на практика беше невъзможно да съществува.

Започнах нова работа преди време. Един ден, беше събота, бяхме извънредно на работа. Тогава пред офиса ни мина едно момиче от съседна фирма. На пръв поглед - напълно невзрачна, семпла, с нищо не привлича внимание. Няколко дни по-късно обаче се случи така, че я видях отблизо. О, НЕБЕСА !!! Това беше ТЯ !!! Възможно ли беше това?

Момичето, което винаги съм си представял, което никога не съм мислел че съществува, стоеше пред мен. С най-красивите очи на света, с най-прекрасната усмивка, с най-изящната коса.... Забравих си граматиката, глътнах си езика, или не знам как още да го кажа. Притесних се дяволски много.

В следващите няколко дни и седмици непрекъснато се оглеждах за нея, и от време на време я виждах. Но супер много се притеснявах да отида и да я заговоря. Мислех си че ще объркам нещо, или че ще се представя лошо, и няма да успея да я впечатля с нищо.

Разбира се, всичките ми колеги разбраха за нула време, че има нещо. Нямаше как да не видят как я гледам. Една сутрин един се ядоса, и ме хвана, точно когато тя мина покрай мен, и я хвана и нея, и каза - ей, момиче, я се запознай с тоя младеж, че той много се стеснява от тебе. А тя се засмя, и каза "Е как, няма от какво да се притеснява".

Така се запознахме. Обаче аз така и не можах да събера смелост да отида при нея и да и кажа че много я харесвам. Опитвал съм няколко пъти да я заговоря когато я виждам да минава, но тя все бързаше. Когато пък пиеше кафе, или обядваше - винаги беше с колеги, и на мен ми беше неудобно да отида и да говоря с нея.

Времето минаваше, минаваше. В тоя момент аз имам гадже, тази предишната дето казах за нея. Тъй като пък с нея тръгнах когато още не бях забравил по-бившата, нещо така и не се получи като хората, никога не успях да проявя истински чувства към това момиче. Беше много тъпо, защото знам че тя имаше истински чувства, а аз не. Но пък ходейки с нея, не отидох при моето момиче мечта, защото за да не излезе че съм женкар, и да не изневерявам на гаджето си. Тъпо нали?

По някое време успях да разбера как е никът на момичето ми в скайпа. И реших че ако не мога наистина, ще и го кажа във виртуалния свят, колкото и тъпо да е това.

Започнахме да си пишем, първоначално съвсем приятелски. Малко по малко започнах да се интересувам по-подробно от нея, а тя ми отговаряше винаги и на всичко. Аз все повече бях убеден, че искам да бъда с нея. Пишехме си всяка вечер.

Неизбежното с другото момиче се случи - чувствата и изстинаха, и тя поиска да се разделим. Аз само казах добре, и продължих да си пиша с новото момиче. Изобщо не се впечатлих от тази раздяла. А си беше дълга връзка, почти 3 г.

Напоследък си пишехме страшно много с новото момиче, дори ден-два като не си пишем, после разговорът започваше с целувки, прегръдки, и усмивка със сърчица, както и с думите много ми липсваше и т.н. , на което тя казваше и ти ми липсваше, не можех да ти пиша. И така една вечер тя ми каза че на другата вечер няма да си пишем, защото ще е на банкет с фирмата. Аз казах добре, а тя не беше довършила: каза ми "... но ако искаш ще се включа през телефона, за да си попишем малко"

Това за мен означаваше много - че мисли за мен, и че ще отдели известно време, само за да ми каже здрасти. Вече бях напълно сигурен че това което изпитвам към нея, го има и от нейна страна към мен. По всичко си личеше че е така. Бях много щастлив, защото това което чаках цели 2 г. да се случи - най-после се случваше. Момичето което винаги съм виждал в мечтите си ми отвръщаше.

Когато на другата вечер си писахме - тя през телефона, а аз през компютъра, реших че точно сега трябва да и кажа какво чувствам, защото през следващите дни нямаше да се виждаме в работа, или да си пишем. Помислих си че ако и тя изпитва същото, ако и го кажа, ще си мисли за мен през празниците, и ще очаква с нетърпение да се видим. В този момент забравих за всякакъв срам и притеснение, и и разкрих какво мисля за нея, без да спестявам нищо. На нея и стана приятно. Но ми каза - трябва да се видим, и да поговорим, защото при мен нещата са сложни. Това малко ме озадачи, но си казах - добре, може да иска да ми каже нещо важно, заради което а преценя аз дали искам да съм с нея, или не.

В следващите 3-4 дни си пишехме както обикновено - с прегръдки, с целувки, с цветя, и аз все повече хлътвах по нея. Представях си как сме на първата си среща, как я изпращам, как се навеждам и я целувам за 1 път.... Едни от най-прекрасните неща, когато си влюбен.

Уредихме си и първата среща, да пием по кафе. Вече бях 200 % сигурен че всичко се подрежда както трябва, и ще бъдем заедно. Аз, и момичето на моите мечти. Тогава като на игра я попитах - какво ще правиш утре, и тя каза - ще пия кафе с един приятел. Аз казах - ще пиеш кафе с приятелят ти , така ли ? А тя каза - да, но не с него. Аз все още като на шега си попитах "Значи нямаш приятел ?" Тогава като гръм от ясно небе дойдоха най-зловещите думи, които можеха да дойдат:

"Имам, но не е той !"

Аз не знаех какво да кажа, четях и препрочитах. Последва най-трудният въпрос, който и бях задавал - Ти наистина ли имаш приятел?!
И най-тежкият отговор....

Изведнъж всичко се срина. Всички мечти, всички неща които си представях - отидоха на вятъра. Не знаех какво да кажа. Чувствах се толкова тъпо.... Струваше ми се че светът се разпада. Толкова мъчно ми стана, че ми се насълзиха очите..... Направо се разплаках. Виждали ли сте мъж на 27 години да плаче за момиче ?

Най-красивото момиче на света. Може би не е най-красивото наистина, може би за някои от вас ще е съвсем обикновена, но за мен, в моите очи - тя е най-прекрасната. Бих свалил звездите заради нея, бих преплувал океана, или бих изкачил най-високата планина! Тя го заслужава. А може би никога няма да сме заедо...

Ако ви е интересно, утре ще ви разкажа какво се случи в следващите няколко дни.

Разказвам ви тази история, защото исках да споделя с някой какво ми се случи в навечерието на най-хубавите празници, и колко е кратък пътя от осанна до разпни го, и тъй като тук не познавам никой, ми се струва много лесно да го направя.

Извинете за огромния пост. Поздрави на всички !

SWASTIKA
01-02-2010, 21:33
Знаеш ли...

От такива като теб излизат имена на мъжете, тогава се започват едни насадени мисли за хората от мъжки пол, чийто общ знаменател не е никак приятен.

Хора като теб не знаят какво искат, повярвай ми. Хора като теб просто искат, искат, искат, а когато не получават ги избива на точно такива неща...

Също хората като теб не умеят да ценят малките неща, те просто се стремят към по - големите.

Когато стигнеш до връх Еверест, ще бъдеш на най-високата точка на Земята и ще си изкачил най - високият връх. Твоята крайна точка.

Но ти не си доволен, решил си, че малко по малко можеш да събираш сняг и да го трупаш във вид на квадрат, който всеки ден можеш да засипваш с още и още сняг, за да може всеки ден да си стъпил на по - високо от предишният ден. При всичката тази твоя мания за 'висота', забравяш, че този квадрат/платформа не е устойчив и, че малко по малко кислорода ти свършва, но въпреки всичко продължаваш, а когато паднеш, започваш да се ох-каш и вайкаш из форумите.


Дано си ме разбрал какво искам да ти кажа.

doomkillerr
01-02-2010, 21:44
На мен ще ми е много интересно да прочета и продължението на историята...

П.С. - Имаше една фраза точно по повод на темата (ще цитирам по памет): "Аз обичам теб, ти обичаш него, той обича нея..." :?

Belair
01-19-2010, 12:53
Як курварлък

DOKOSVANE
01-21-2010, 03:48
Човек трябва да преследва идеалите си !Не смятам ,че си неориентиран и незнаеш какво искаш,точно обратното -знаеш и то много добре ,но съм сагласна ,че докъто търсиш идеалната пропускаш правилната!

plmn
01-21-2010, 10:19
трогателно.
мисля, че на тази възраст е време да се научиш да работиш повече с разума, не да се отдаваш толкова много на чувства, защото виждаш какво става. стига се чак до сълзи, тежко ти е, депресираш се и т.н. и това си има хубава страна де, тези чувства са част от живота, имат си своята красота така да се каже ;д все пак, моя съвет е не бързай да се 'впускаш' във връзката, увери се, че другия изпитва същото, което и ти (доколкото е възможно) и тогава 'дай свобода на сърцето' си ;д
все пак чакаме продължение! ;д

YouDontKnowMe
01-22-2010, 21:43
Факта, че обръщаш прекалено много внимание на външният вид на момичето , ме навежда на мисълта, че сам не си разбрал какво точно ти трябва.
"Не тъпа, не и твърде интелигентна" - не искам да коментирам. Наистина, нямам думи. На комплекси ли ми мирише ...
И все пак, историята ме трогна. Гадно е да не отговорят на чувствата ти , но се преживява.

mgxpower
01-28-2010, 03:01
Хайде и аз се абонирах за следващото издание 8-)

TheSunshine01
01-30-2010, 21:50
Историята ти ми хареса така де, историята е истина ..

Ще се съглася с едно по горно мнение че обръщаш твърде много внимание на външния вид, твърде претенциозен си!
Представи си момичето мечта както ти казваш, което слушайно си намерил но без грам мозък .. какво щеше да направиш пак ли ще я харесваш?Обръщай повече внимание на вътрешната красота, опознавай по-добре момичетата с които си ще си за напред, извинявам се но по това което разказа имам чуството че си курвар може да не си такъв но имаше нещо което написа че си се защознал с момиче и още в същия ден сте били гаджета, т'ва не е нормално според мен. :) И все пак успех с момичето мечта .. :wink:

KadifWerewolf
02-01-2010, 02:37
Хайде и аз се абонирах за следващото издание 8-)
+1
интересно е

Emilen
02-10-2010, 07:03
Какво да ти кажа... Ако погледнеш поста ми в темата за грешките, ще разбереш вероятно, че не е единственото условие да имаш за самоцел красиви момичета, за да натрупаш сериозен актив. Никога не съм си позволявал да тръгвам с друга ако съм имал приятелка, но това не ме е предпазило от грешки. Лесно се съди отстрани, това го знам. Както ми е ясно, че понякога хормоните толкова полудяват, че разумът ти да блокира и да не си дадеш сметка накъде отиваш. В твоя случай с пълна сила важи правилото, че либидото върти света.
Интересно е да се чуе краят на историята, въпреки че вече се досещам що за човек е последната кукла в колекцията ти(извинявай, но точно така изглежда отстрани). Просто си попаднал на момиче, подобно на теб. Тя знае цената си и обича да бъде покорявана. Но държи на връзката си и се задоволява само с флирт отстрани, засега. Защото такива, когато са семейни, лесно влизат в леглото на друг, за да докажат на себе си, че са все още ценени. А после без никакви угризения се прибират при мъжа си.
Разкажи си историята. Ще е много интересен краят.

Len4etyYyy
02-16-2010, 00:42
Мисля, че момичето има дете :grin:

Emilen
02-18-2010, 14:49
Къде изчезна авторът? Чакаме това "утре"...

oblacheee
02-25-2010, 21:54
пфф кофти, ама.. ЛЮБОФФФ! :(

Чакаме края на историята! 8)

Ebullience
02-27-2010, 20:06
Осъзнаваш ли, че си бил могъл да си спестиш тези проблеми ако просто си я бил заговорил на живо директно и след време си я попитал дали има приятел... Виртуалното общуване е враг номер 1 на нормалните човешки взаимоотношения. Трябва да спреш скайпа.
И все пак бих прочела продължението. :D

BAYO
03-07-2010, 02:50
Их ... циркът в днешната БГ младеж - пълен! Спенснята хубаво си го е казал... :booooomb:

Emilen
03-08-2010, 10:35
Осъзнаваш ли, че си бил могъл да си спестиш тези проблеми ако просто си я бил заговорил на живо директно и след време си я попитал дали има приятел... Виртуалното общуване е враг номер 1 на нормалните човешки взаимоотношения. Трябва да спреш скайпа.
И все пак бих прочела продължението. :D
Ако не се бях оженил, благодарение на ICQ, щях да поддържа тезата, вероятно. Но човек никога не е сигурен-уж започне на майтап, а понякога така те завъртят нещата, че след 2 срещи, вече всичко е решено... Както казва един от героите във "Време разделно" - никой не може да избяга от съдбата си и от дара си...

hahavteen
03-08-2010, 12:49
И утре ще се появи някоя която още повече ще се доближава до идеала ти и ще забравиш това момиче. Ти хубаво си имаш идеал ама дали няма да е по-добре да почнеш да живееш в реалния свят а? На 27 си все пак. :?

Emilen
03-08-2010, 22:53
Темата се изялови. Уж беше "утре" продължението, но явно не се знае кое "утре"...

dimitar_ak
03-09-2010, 10:29
Тази тема съм я прескочил. Наистина ли автора е 27 годишен? Не мога да повярвам.

Callisto
03-10-2010, 21:26
Знаеш ли...

От такива като теб излизат имена на мъжете, тогава се започват едни насадени мисли за хората от мъжки пол, чийто общ знаменател не е никак приятен.

Хора като теб не знаят какво искат, повярвай ми. Хора като теб просто искат, искат, искат, а когато не получават ги избива на точно такива неща...

Също хората като теб не умеят да ценят малките неща, те просто се стремят към по - големите.

Когато стигнеш до връх Еверест, ще бъдеш на най-високата точка на Земята и ще си изкачил най - високият връх. Твоята крайна точка.

Но ти не си доволен, решил си, че малко по малко можеш да събираш сняг и да го трупаш във вид на квадрат, който всеки ден можеш да засипваш с още и още сняг, за да може всеки ден да си стъпил на по - високо от предишният ден. При всичката тази твоя мания за 'висота', забравяш, че този квадрат/платформа не е устойчив и, че малко по малко кислорода ти свършва, но въпреки всичко продължаваш, а когато паднеш, започваш да се ох-каш и вайкаш из форумите.


Дано си ме разбрал какво искам да ти кажа.

Много съм съгласна с теб. Така като гледам ти си потбираш гаджето според външния и вид, а това не е много правилно! Моят приятел може и да е много красив, но го избрах по характера му. Той е точно като мен даже рожденните ни дни ги дели 1 ден. Познаваме се от 5/6 години покрай една компютърна игра. Преди 2 госини почнахме да си пишем всеки ден 24/7. Супер много си допаднахме, но за мен всичко беше само като приятели(през това време си имах други гаджета в живота). Разбрахме, че имаме и много общи приятели. Един ден той ми писа, точно когато скъсах с гаджето си. Оцели момента и ми предложи да се видим (до тогава всичко беше само в играта и по скайп). Той от много дълго време твърдеше, че съм неговата любов и даже се шегувахме и ми викаше: може още да не сме се виждали, не ми се смей, но ти си моята интернет любов. :D Когато се срещнахме той ме погледна, аз също и той така се усмихна, че усмивката му стигна чак до ушите...беше адски чаровен. Руснак с бяла кожа, тъмни очи, тъмна коса, червени устни, големи очи и адски дълги мигли. Той беше висок и с добре оформено и стегнато тяло. Както аз го опреличих той беше "мъжката версия на Снежанка". :D
Веднага си паснахме и отидохме у нас да пушим наргили, да пием и да гледаме филми. Така се случи, че докато лежахме в леглото той ми предложи. Зачудих се какво да кажа, понеже не бях сигурна в чувствата си...вярно падах си по няго беше супер човек,...но дали ставаше за гадже? Е от 7 месеца сме заедно почти неразделни, редовно си спим заедно, а през лятната ваканция живеем заедно и всичко е перфектно. Малко е лепка понякога, но се радвам, че го прави от любов. :)

П.С: Навремето моят идеал беше най-добрият приятел на гаджето ми. По-висок от мен(към 180см перфектно), тъмни очи, тъмна коса, слаб, релефни мускули( хем развити, но не прекалено), мил, забавен, грижовен, да слуша метъл много ясно :D , да умее да се забавлява, но и да е умен, да не ми отказва да пие бира, да е трудолюбив, да се разбира с баща ми (той е супер пич), да ме уважава и да ми помага и тн. Е намерих този човек, понеже гаджето ми е същият и съвсем случайно го открих. :) Надявам се и ти да намериш човек на който да държиш не заради външния вид, а заради вътрешната красота!

babybyme
03-10-2010, 22:20
Е заради такива дрисльовци като тебе жените не знаели кво искат... ми то бива лигавщини, теб като мъж ли са те възпитавали или какво? пич, здравата си се прецакал с тоя шибан идеал, дето си си поставил. щото тва, което искаме, доста трудно ни се случва винаги ;) а още повече като си тъп използвач, незнаещ кво иска и до колкото виждам, ти си адски заинтересован от перфектните очи и невероятната черна коса и късаш няква, щото е руса...
бе еби му майката, аз закво живея
лелелеле

зесхрлйекхейх

0nlyHope
03-13-2010, 14:27
Аз бих могла да си представя продължението на разказа ти : D Наподобява сапунените сериали,чиито почитатели са много :D:D Човек,събуди се и живей наистина.Приеми света такъв какъвто е.Идеални хора няма,затова и идеалите ти за "перфектното" момиче едва ли някога ще станат реалност.В търсене на "идеалната",ще загубиш и малкото,което имаш : )