PDA

View Full Version : Как да се запознаваме с момичета?HELP!



Pepipe6kata
01-02-2010, 22:54
Здравей, др. Тийн,на 15 години съм.Понякога като съм с приятели или просто сам винаги се намира някое хубаво момиче да мине покрай мен.Проблема е че незнам какво да кажа че да се запозная + това ми се струва страно както си хода някой да дойде и да започне се запознава с мен.Моля ви помогнете.

Благодаря предварително.

Spoony
01-03-2010, 03:33
Здравей, др. Тийн,на 15 години съм.Понякога като съм с приятели или просто сам винаги се намира някое хубаво момиче да мине покрай мен.Проблема е че незнам какво да кажа че да се запозная + това ми се струва страно както си хода някой да дойде и да започне се запознава с мен.Моля ви помогнете.

Благодаря предварително.

:D

Значи пич , като гледам просто ти липсва самочувствие.Когато покрай тебе мине красиво момиче , за да се решиш за отрицателно време да отидеш и да я заговориш , се изисква известна доза смелост.По принцип повечето момичета не реагират особено позитивно на подобен тип свалки , но както за всичко друго , и това си има своите изключения.Ако се решиш да заговаряш по тоя начин момиче трябва да имаш увереност в себе си и също така да не те е страх от отрязване.Ако не ти пука дори и да те режат - действай.Ако обаче си по-притеснителен и нямаш голям опит в свалки , разговори с момичета и т.н. , тогава си преценявай ситуацията , за да не ти се роди някой комплекс в последствие.Казвам го тва щото момичетата понякога могат да бъдат доста груби в разкарването на момче и често прибягват до подигравателни средства - особено тия в пубертета.Ти казваш , че не знаеш какво да кажеш , че да се запознаеш - еми кво друго освен ''здрасти , искаш ли да се запознаем?''.Тва може да е леко банално , но кое не е банално в такъв тип ситуации?! Лично аз като малък в даскало с тая ''реплика'' съм заговарял момичета , едни казваха да , имаше и такива които казваха не , но и тва не ме спираше де :D Както казва д-р Радко Пиратков , който е 2-ри братовчед на д-р Тийн - ''и да и не - и е така и не е така'' 8-) Надявам се да съм ти помогнал и сори ако изглежда някво подигравателно защото не е - просто се опитах с нормален език да ти отговоря , а не да се правя на някъв дървен философ :) И като за последно - нали знаеш , че опит се трупа точно по тоя начин - понякога трябва да действаш импулсивно и без да се замисляш щото после ще има моменти , в които ще се питаш ''абе кво ли щеше да стане ако бях направил еди кво си'' .. и така :) Айде успех и да те отрежат - няма нищо срамно .. ако пък не се решиш да заговаряш по тоя начин - има време , животът е пред тебе.

tonie__
01-03-2010, 10:08
само не ползвам "Може ли да се запознаем".бъди оригинален,но не прост,и дори да се притесняваш и да не се получи,самия факт,че не си някой надут пуяк,който ползва само заучени фрази,ще ти спечели точки.

loopche
01-03-2010, 15:25
според мен трябва да бъдеж себе си пред което и да е момиче.. без да се правиш на интересенн :) но и Spoony е прав че за тва се изисква смелост и куражж ии да не те е страх че ще те отрежат .. айде Успехх !! 8)

annihilator
02-09-2010, 19:14
Момчета..проблема ми е..в момичетата.По-точно как да ги заговоря.За какво да говорим с нея (с някое момиче, което и да е ) . Аз попринцип сам срамежлив..ии нз.Мн сам зле в тия неща..Тъй че., казвайте за какфо да говоря с нея..давайте съвети .

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО..

anonymous682486
02-09-2010, 19:50
не си хващаи гадже те всички красавици са кучки :D :D :D

babyvy
02-09-2010, 21:11
Само не казвай "Искаш ли да се запознаем"!!!!!!!!!!!!!! Това е най-лесният начин да накараш момиче да те одреже... Примернооо може да кажеш "Ти каде учиш,щото ми изглеждаш мн позната.." И като ти отговори (и ако не е няква безмозъчна кифла ,която те мисли за поредния кретен който я сваля) може да започнеш нормален разговор... Кажи и че си се объркал , питай я как се казва , ще е хубаво ако имаш познати там където учи да я питаш дали познава еди кой си,ама това е малко вероятно.... Кой клас е...ии тн...

Само това измислих.....Дано съм помогнала някак ... :D:D:D

Freshnes
02-09-2010, 21:17
не си хващаи гадже те всички красавици са кучки :D :D :D

Не всички хахах ... И пък що не мене са идвали и са ме питали "Може ли да се запознаем" лично това ми направи впечетление отколкото тея изтъркани "трикове" със запалките, цигарите и тем подобни. Защо само не опиташ с едно Здрасти и да лепнеш няква крива усмивка 8-) 8-)

sunshinee1936
02-25-2010, 21:11
Защо само не опиташ с едно Здрасти и да лепнеш няква крива усмивка 8-) 8-) [/b]

е това ме разби от сякаде :razz:

snoozefest
02-26-2010, 22:42
И аз съм срамежлив и нямам много късмет в нещата въпреки че се старая на MAX и ми е кофти понякога ма някакси нещата ще си доидат на мястото 100 % с търсене няма да стане ... ще стане без да очакваш поне така стана при мен и доста приятели :) ./Може и да греша това е просто мое мнение :) :oops: :oops: :oops: :oops:

maniaka322
04-06-2010, 16:34
Каквото намериш за добро, само не се прави на този на който не си!!! Винаги бъди себе си!!!! Ако се правиш на някой, ще ти е трудно да си запазиш авторитета! Както казват другите, казвай им здрасти, как си, къде живееш, кой клас си. Много върви с това : Много ми преличаш на една позната....и започваш да я разпитваш, ако ти отговаря само с да или не, я заеби! Само не се притеснявай, момичетата забелязват кога момчетата са притеснителни и кога се правят на такива каквито не са! Няма нищо срамно, 2-3 пъти и ще свикнеш!

П.П: Да не ти пука, ако се изтъкне тя с нещо, нахрани я и ти !!!

PePsImAn
04-06-2010, 17:21
Защо само не опиташ с едно Здрасти и да лепнеш няква крива усмивка 8-) 8-) [/b][/quote]


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

nIkEnCeTy_bE
04-06-2010, 18:19
Е добре, ти какво искаш да тръгнеш с някоя непозната ей така от улицата. На всяко момиче, ще му стане тъпо или ддз, да си върви ей така, и някой да изкочи и да каже, искам да се запознаем. Мое мнение. Според мен не разчитай на непознатите, а се захвани с някоя позната. Или някоя с която си пишеш. Щото така да забиеш момичето от улицата, малко трудно. Ако толкова искаш, ако има нещо багаж, можеш да отидеш да и помогнеш. Или да помолиш запалка, знам ли. Но на мен ми звучи тъпо. :D

L0ST
04-06-2010, 18:55
За да лепнеш някоя мацка, ей така както си стоиш на пътя, освен смелост ти трябва и чар. Трябва да знаеш какво да направиш, че тя да не ти се изсмее или още по-лошо - да се уплаши и да побегне :D. На теб и двете неща ти липсват, така че пробвай с някоя позната мацка, да понатрупаш опит.

Ники, ако той се притече на някоя напълно непозната на улицата (или дори пък и бегло да я познава) и и дръпне чантите да и помогне...може следващата тема да е: "Едно момиче ми удари шамар на центъра, дали ме харесва?" :D

nIkEnCeTy_bE
04-06-2010, 19:52
ХАХАХХ :D Аз ако бях, щях да му кажа къв си ти ве ?! :D

sashit0
04-07-2010, 07:08
"Едно момиче ми удари шамар на центъра, дали ме харесва?" :D

Е това вече ме разби :razz:
А до темата: според мен да забиеш някоя от улицата ще е доста трудно :? По - добре някоя, която учи в твоето даскало или живее близо до вас :) Но ако си решил да забиваш мацките от улиците недей започва с "Здравей, исаш ли да се запознаем..." ! Замисли се какво ще си помисли момичето ?!?! Тя най - много да се стресне и да избяга :D За да си намериш момиче си придобий самочувствие, събери кураж и започвай !! :D :D :-) 8-) 8-)