PDA

View Full Version : Bluetooth ;]



vaniliika
01-02-2010, 22:17
та значи искам да питам има ли таква "връзка" от mp3 към gsm например... просто да използвам песните от мп3-ката към gsm-a... :D :P 8-)

slavito007
01-03-2010, 10:17
Не. Теоретично от мп3 към телефона чрез usb>usb mini, но е малко вероятно. А за блутут - дори не знам дали има мп3 с блутут.

vs991
01-03-2010, 12:22
Не. Теоретично от мп3 към телефона чрез usb>usb mini, но е малко вероятно. А за блутут - дори не знам дали има мп3 с блутут.

Имам и USB,имам и Bluetooth.
Значи,зависи от телефона ти...
Моят примерно може чрез RemotePlay да показва съдържание към него или от него на друго устройство,поддържащо същата технология.

Ако е през УСБ... :( :( :( нз за кой тел говориш

doomkillerr
01-03-2010, 12:46
А защо авторката на темата, не си реши проблема, чрез закупуване на по-голяма карта памет за телефона... Според мен така е най-лесно и практично, но какво ли разбирам пък аз от тези неща?!?! :oops:

vaniliika
01-03-2010, 18:04
А защо авторката на темата, не си реши проблема, чрез закупуване на по-голяма карта памет за телефона... Според мен така е най-лесно и практично, но какво ли разбирам пък аз от тези неща?!?! :oops:

просто питам ;]

vaniliika
01-03-2010, 18:10
абе и един страничен въпрос понеже не ми се прави нова тема :D ... тези които ползват замундата.. случайно да им е изчезнала търсачката .. ся трябва да търся нещо страница по страница ... :-s ....