PDA

View Full Version : dali e taka....



ivankolev
01-03-2010, 02:43
nqkoga slushal li e nqkoi teksta na iovano ivanke v na4aloto......Emi sushtoto se polu4ava i s men.vsi4ko si imam - i pari i udovolstviq i momi4eta i priqteli i vsi4ko ot koeto ima nujda edin normalen 4ovek.

Samo 4e dushata mi e prazna.Prazna kato vuzduh.Slu4valo li si se e da ima okolo vas edin kup hora i pak da 4uvstvate sqkash ste sami i nikoi i nishto ne moje da vi nakara da trepnete?
Ponqkoga iskam da se izpravq na ruba na edna skala i da vikam,vikam,vikam dokato cqlata tazi praznina izleze ot men,samo 4e nqma da izleze i go znam mnogo dobre,ama mi se iska.Ponqkoga 4ovek moje da ima vsi4ko i pak da nqma nishto.


4udq se koga li tova neshto shte iz4ezne i shte stane taka 4e da mileq i as za tazi lubov ili obi4,za koqto vsi4ki govorqt i koqto q ima samo v serialite.Lubovta,koqto shte e vinagi v teb i shte te kara da iztrupvash pri vsqka trudnost na lubimiq 4ovek.Izobshto da jiveesh za 4oveka do teb!


Dali nqkoga shte doide i ima li izobshto takova neshto kato istinska lubov?


Kajete vie?

sunshinepp
01-03-2010, 06:45
със сигурност я има и това, което мислиш и желаеш е чудесно! .. просто имай търпение и всичко ще си дойде на мястото..

имам един приятел, който мноооого си обичам и точно като теб си има всичко, но иска и НЕЯ .. просто чакай и това ще стане! а до тогава мисли позитивно :) :-)

valdesbg
01-03-2010, 07:50
Кирилица.

Уважавай първо себе си и след това нас, ако искаш да ти отвърнем със същото :)

moon_flower
01-03-2010, 08:06
Кирилица.

Уважавай първо себе си и след това нас, ако искаш да ти отвърнем със същото :)

Момчето има проблем,ти пишеш за кирилица.В един форум се искат мнения на хора,които могат или имат желание да помогнат.А ти си седнал да пишеш за кирилицата.Баси...зор за тъпата кирилица...може човека да няма кирилица,нали?
До автора:Ще намериш любовта,само че всички бързаме да я открием прекалено рано.Има хора,които цял живот я търсят и някои дори не успяват.Ще дойде все някога.Дотогава трябва да се задоволиш с това,което имаш на този етап.

valdesbg
01-03-2010, 08:20
Гледай сега - в България сме, Българския Език е официален тук, и това е форум за българи. Няма извинение да пише на азбука различна от кирилицата.

Хипотетично ако аз имам само арабска азбука на компютъра ми и пусна тема тук с арабски символи - пак ли ще си на същото мнение? Ще се ровиш ли в знайнии незнайни сайтове за да си преведеш какво съм написал и на какъв език би ми отговорила?

По същата логика не можеш все още да плащаш с Евро в България. Нищо че сме част от Европейския съюз.

Като няма кирилица- ще си инсталира, повече от елементарно е. А ако е чак такъв дебил че да не може - има онлайн преводачи от латиница на кирилица.

Не толерирам неграмотност и неуважение!

balu4ka
01-03-2010, 08:31
До автора:Ще намериш любовта,само че всички бързаме да я открием прекалено рано.Има хора,които цял живот я търсят и някои дори не успяват.Ще дойде все някога.Дотогава трябва да се задоволиш с това,което имаш на този етап.[/quote]

haritov
01-03-2010, 08:33
винаги има утре

sunshinepp
01-03-2010, 08:41
Гледай сега - в България сме, Българския Език е официален тук, и това е форум за българи. Няма извинение да пише на азбука различна от кирилицата.

Хипотетично ако аз имам само арабска азбука на компютъра ми и пусна тема тук с арабски символи - пак ли ще си на същото мнение? Ще се ровиш ли в знайнии незнайни сайтове за да си преведеш какво съм написал и на какъв език би ми отговорила?

По същата логика не можеш все още да плащаш с Евро в България. Нищо че сме част от Европейския съюз.

Като няма кирилица- ще си инсталира, повече от елементарно е. А ако е чак такъв дебил че да не може - има онлайн преводачи от латиница на кирилица.

Не толерирам неграмотност и неуважение!

до някъде си прав..

0nem0retIme
01-03-2010, 09:25
със сигурност я има и това, което мислиш и желаеш е чудесно! .. просто имай търпение и всичко ще си дойде на мястото..

имам един приятел, който мноооого си обичам и точно като теб си има всичко, но иска и НЕЯ .. просто чакай и това ще стане! а до тогава мисли позитивно :) :-)

+1

vikatavili12
01-03-2010, 09:29
запознаи се с нови хора ии може и някъде да срещнеш любовта

Stan4o123
01-03-2010, 09:42
Нищо лично,човече,но ти си дърво,и сигурно си и ужасно комплексиран,как изобщо може да говориш такива простотий...радвай се,че не се влюбваш и хич да не ти дреме...Щом го искаш,то ще дойде...

soul1199
01-03-2010, 10:50
няма да го прочета :grin: :grin: :grin:

lilincituuuu
01-03-2010, 11:09
Опитай се да се отърсиш от сякакви комплекси и глупости, с времето ще отмине, намери си приятелка, която наистина да харесваш и заобичаш.. Научи се да се обичаш и себе си, това е нещо много важно, както вече са казали, имай самоуважение :?

girlche
01-03-2010, 11:44
Еми би трябвало да изчезне.Хубавото е ,че ти осъзнаваш че дори да имаш пари .. няма как да си купиш здраве,късмет,любов и т.н. Опитай се сам да се настроиш,че вече с времето ще се чустваш не толкова празен,намери си някое забавление,излизай с приятели, радвай се на живота и не мисли само,че си толкова "празен".. :) :) Всичко ще се оправи =)

awerw
01-03-2010, 11:48
nqkoga slushal li e nqkoi teksta na iovano ivanke v na4aloto......Emi sushtoto se polu4ava i s men.vsi4ko si imam - i pari i udovolstviq i momi4eta i priqteli i vsi4ko ot koeto ima nujda edin normalen 4ovek.

Samo 4e dushata mi e prazna.Prazna kato vuzduh.Slu4valo li si se e da ima okolo vas edin kup hora i pak da 4uvstvate sqkash ste sami i nikoi i nishto ne moje da vi nakara da trepnete?
Ponqkoga iskam da se izpravq na ruba na edna skala i da vikam,vikam,vikam dokato cqlata tazi praznina izleze ot men,samo 4e nqma da izleze i go znam mnogo dobre,ama mi se iska.Ponqkoga 4ovek moje da ima vsi4ko i pak da nqma nishto.


4udq se koga li tova neshto shte iz4ezne i shte stane taka 4e da mileq i as za tazi lubov ili obi4,za koqto vsi4ki govorqt i koqto q ima samo v serialite.Lubovta,koqto shte e vinagi v teb i shte te kara da iztrupvash pri vsqka trudnost na lubimiq 4ovek.Izobshto da jiveesh za 4oveka do teb!


Dali nqkoga shte doide i ima li izobshto takova neshto kato istinska lubov?


Kajete vie?
вари се гръмни да ти мине :smt068 или дай на мене :smt066 :smt089

Snickers
01-03-2010, 11:52
Латиница не четем. 8)

Krasencety
01-03-2010, 13:49
мечтите се сбъдват ;) всичко ще е наред горе главата! :-)