PDA

View Full Version : Миро на Евровизия 2010



YREntertainment
01-03-2010, 04:41
Както вече знаете Миро ще представи България на тазгодишното издание на конкурса Евровизия. Какво е Вашето мнение за избора му и какви очаквания имате относно представянето му на конкурса.

Ето и официалната страница на Миро във facebook: Miro-Eurovision, ако някой проявява интерес, какаво се случва около участието му на конкурса

xxph0biaxx
01-03-2010, 09:26
Мисля че ще се представи много добре. :wink:

Tempest
01-03-2010, 10:11
сигурен съм, че няма да спечели..

billytalent
01-03-2010, 10:31
Изобщо не го харесвам,но все пак ще представи България,затова му пожелавам успех

LoveRetroMusic
01-03-2010, 10:51
губяяяяяяяя контрол, когато теб те нямааааа :lol:

TrustNobody
01-03-2010, 11:00
^ ПАК ЛИ С ТАЯ ПЕСЕН,БЕ??? :shock:

DjBaloon
01-03-2010, 11:03
Трагедия
Догодина Азис

ledenakrasota
01-03-2010, 11:09
Миро е страхотен музикант и композитор :P :P :P А това,че имиджът му ви дразни е друг въпрос :-P :-P :-P


Аз го харесвам,защото не е надут и прави хубава музика :P

Bimmer
01-03-2010, 11:15
Aз пък го харесвам, щото прави много хубави свиркииии :-) :oops:
ШЛЯДУРРРР :razz:
И все пак, щом е избран измежду толкова български музиканти, сигурно има някакъв талант, късмет му желая на хомото

ledenakrasota
01-03-2010, 11:19
Aз пък го харесвам, щото прави много хубави свиркииии :-) :oops:
ШЛЯДУРРРР :razz:
И все пак, щом е избран измежду толкова български музиканти, сигурно има някакъв талант, късмет му желая на хомото


И на него сигурно му харесват твоите :P :lol:

gabi_94
01-03-2010, 11:22
Еми то и на мен не ми харесва визията му на гей, ама това не значи, че не харесвам песните му и не вярвам, че ще ни представи добре...Има добри песни, пее добре, общо взето му симпатизирам...Дано представи България добре и дано сме на финала на Евровизия :)

hamilcar
01-03-2010, 11:29
Миро пее много добре. Сигурен съм, че ще представи себе си и държавата ни много добре.

Bimmer
01-03-2010, 11:55
Aз пък го харесвам, щото прави много хубави свиркииии :-) :oops:
ШЛЯДУРРРР :razz:
И все пак, щом е избран измежду толкова български музиканти, сигурно има някакъв талант, късмет му желая на хомото


И на него сигурно му харесват твоите :P :lol:
Точно.

vs991
01-03-2010, 12:18
И все пак, щом е избран измежду толкова български музиканти, сигурно има някакъв талант, късмет му желая на хомото

И аз тъкмо щях да кажа,че бих бил съгласен ако ще Азис да отиде да събелчече-пак ще е по-добре,но тоя бездарен смотан г*й на такава сцена е уажсно :-o :-x :? кой идиот го пусна тоя там.
Пък и я виж сега-то и Красимир Аврамов беше избран уж ''най-добър'' а само ни изложи.Петя ако не беше тоя щеше да вречи там на умряло.
Така,,че твърдението,че

е избран измежду толкова български музиканти, сигурно има някакъв талант
е най-малкото смешно.
Никакъв талант-пълен долен плейбекаджия,който се илзга и пее едно и също,при това и крадено.

Отвратен съм!!![/quote]

DieselBlood
01-03-2010, 12:33
Мога да ви кажа,че Миро е много по-добре,от колкото оня пееееерас миналата година.Напрово ме беше срам.Кой знае колко са ни се смяли другите държави.

Tempest
01-03-2010, 13:01
Aз пък го харесвам, щото прави много хубави свиркииии :-) :oops:
ШЛЯДУРРРР :razz:
И все пак, щом е избран измежду толкова български музиканти, сигурно има някакъв талант, късмет му желая на хомото


И на него сигурно му харесват твоите :P :lol:
Точно.

абе свирки.. той само гълта :D

stefannel
01-03-2010, 16:14
Това е най-добрия възможен избор за едно наистина класно представяне на държавата ни. А за тези, които се притесняват от сексуалните му наклонности,нека първо се справят със собствените си комплекси :-D . Миро е един изключително интелигентен певец,рядко интелигентен и слава богу и визията му е такава, така че нямам никакви съмнения относно представянето му, ще е най-доброто до момента.

Fruity
01-03-2010, 16:43
О,тоя не мога да го трая.

kamucheto0
01-03-2010, 17:14
абе по-добре е от тоя миналата година Красимир Аврамов .. изложи ни напрао :D така, че мисла, че са напраили добър избор

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-04-2010, 01:18
ох, какво значение има.. и да не беше той, трудно бихме се хванали Българи да направим една наистина хубава песничка... МНОГО ме е яд, страната ни се занимава главно с ЧАЛГА (според мен това не е стойностна музика) и Бг поп го оставят на заден план.. така че и да не беше той .. същата работа е според мен :-o :(

vs991
01-04-2010, 17:00
ма да бяха пратили азис да си покаже гъза там пак по-добре поне ще са насладят ан нещо хората там да им изпее ''хвани го де'' пак по-добре!!!
АМа тоя гей миро не мога да го трая хомото му високомерно и глупаво.
Красимир Аврамов пък така ни изложи...и с миро ще е пак така.
Отвратен съм!!!
От всичките възможни ТОЯ ГЕЙ ИЗБРАХТЕ!!!
Защо не Лили Иванова?Видна изпълнителка,представител а на мзуиката дае бих казал.
Или Невенка-видна изпълнителка също,пее за стойностни неща.
Или Аксиния-също има глас и Визия.
Но тоя гей да ми го пращате на еврото... :shock:

Lav40
01-05-2010, 22:51
Миро е страхотен музикант и композитор :P :P :P А това,че имиджът му ви дразни е друг въпрос :-P :-P :-P


Аз го харесвам,защото не е надут и прави хубава музика :P
Подкрепям!

YREntertainment
02-28-2010, 05:38
Аз се надявам, че тази вечер ще изберем "Ангел Си Ти", да ни представя на конкурса. Така, че гласувайте

GracelessIsDumb
02-28-2010, 07:45
ми дано поне да заемем 2-3 място, ако не първо
Досега Елица и Стунджи ни представиха най-подобаващо :)