PDA

View Full Version : ?



deni15
01-03-2010, 08:59
Имам чувството,че приятеля ми иска само eбане от мен.Говори ми само за това,пише ми само за това.Сякаш иска да се виждаме само когато ще се eбем,а иначе винаги е много зает.А за секс винаги може да се освободи.Казах му,че съм в цикъл и не мога тия дни,той иска да ме eбе отзаде,после пък искаше свирки да му правя.Вече си мисля че ме има за някой боклук дето само иска да наебе и да зареже,а отлично знам отношенията с предишната му приятелка на която даже и пyтката не е пипал а бяха съвсем различни и се разбираха далеч по-добре от нас. :x
Какво да го правя,а не искам да го зарязвам?

BloodyAmy
01-03-2010, 09:03
Темата ти не е за тук.
Аз не виждам нищо друго освен животински желания.
Но щом не желаеш да го зарязваш ще си бъдеш "някой боклук дето само иска да наебе и да зареже".. Сама си го избираш! Как може да сте толкова елементарни. Нямате ли достойнство?!

balu4ka
01-03-2010, 09:04
А защо не искаш да го зарежеш?

слушам... ?


Глупавото е ,че сама осъзнаваш какво иска от теб и то е явно,но още искаш да си с него,явно човека те има като "Патка която винаги би му пуснала едно ебане.".Дали ,не си го правиш сама.Кажи му какво мислиш и виж отговора ,но определено трябва да е на живо за да му видиш реакцията.Как да ти помогнем ние,като ти сама не искаш да си помогнеш,например да го оставиш.

haritov
01-03-2010, 09:05
дръж го на сухо

jumpin
01-03-2010, 09:06
Имам чувството,че приятеля ми иска само eбане от мен.Говори ми само за това,пише ми само за това.Сякаш иска да се виждаме само когато ще се eбем,а иначе винаги е много зает.А за секс винаги може да се освободи.Казах му,че съм в цикъл и не мога тия дни,той иска да ме е** отзаде,после пък искаше свирки да му правя.Вече си мисля че ме има за някой боклук дето само иска да наебе и да зареже,а отлично знам отношенията с предишната му приятелка на която даже и пyтката не е пипал а бяха съвсем различни и се разбираха далеч по-добре от нас. :x
Какво да го правя,а не искам да го зарязвам?

Епа казваш му: "Още един път споменеш ли нещо за е***е,отивам до секс шопа взимам един изкуствен х*й и те почвам изодзадзе 8) ."

0nem0retIme
01-03-2010, 09:18
дръж го на сухо

+

ivcheto0o
01-03-2010, 09:26
А защо не искаш да го зарежеш?

слушам... ?


Глупавото е ,че сама осъзнаваш какво иска от теб и то е явно,но още искаш да си с него,явно човека те има като "Патка която винаги би му пуснала едно е**не.".Дали ,не си го правиш сама.Кажи му какво мислиш и виж отговора ,но определено трябва да е на живо за да му видиш реакцията.Как да ти помогнем ние,като ти сама не искаш да си помогнеш,например да го оставиш.

ако го оставиш на сухо ще си намери друга,наи-добре го остави....

vellvet
01-03-2010, 09:56
Говори с него по този въпрос и ще се изясните ако наистина е врно предполойението ти по добре го остави

sunshinepp
01-03-2010, 10:02
wtf?! и ти още си с него :shock: :lol:

Мооомиче осъзнай се! Това момче не го ебе за нищо дpуго, освен за путката ти и устата ти където да си пъхне оная pабота!

vesito0
01-03-2010, 10:13
грозна картинка..
зарежи го, колкото и да не ти се иска ;)

Madeyed
01-03-2010, 10:38
дръж го на сухо Точно т`ва направи.

nymphadora
01-03-2010, 10:44
А защо не искаш да го зарежеш?

слушам... ?


Глупавото е ,че сама осъзнаваш какво иска от теб и то е явно,но още искаш да си с него,явно човека те има като "Патка която винаги би му пуснала едно е**не.".Дали ,не си го правиш сама.Кажи му какво мислиш и виж отговора ,но определено трябва да е на живо за да му видиш реакцията.Как да ти помогнем ние,като ти сама не искаш да си помогнеш,например да го оставиш.

+1

soul1199
01-03-2010, 10:45
дръж го на сухослушай мъжа ми 8)

lilincituuuu
01-03-2010, 10:50
дръж го на сухо Точно т`ва направи.
Не си струва, такива момчета не знам къде да ги наебеш.. :? заеби го, не те заслужава, ще си намериш друг, който дано да не иска същото от теб :?

Madeyed
01-03-2010, 10:56
дръж го на сухо Точно т`ва направи.
Не си струва, такива момчета не знам къде да ги наебеш.. :? заеби го, не те заслужава, ще си намериш друг, който дано да не иска същото от теб :? Тя спомина че не иска да къса със него и ако го държи на сухо може би ще го озапти 8-)

Alli
01-03-2010, 11:05
изглежда още не е преживял бившата си приятелка,към която е бил силно привързан,за това не влага емоция във вашите отношения,а само си задоволява нуждите :? :? почни и ти като на него да си'заета' и данямаш време за него,да видим дали ше реагира по някакъв начинн

Stan4o123
01-03-2010, 11:46
като иска само е*ане,Е*И МУ МАЙКАТА?!

awerw
01-03-2010, 12:08
Имам чувството,че приятеля ми иска само eбане от мен.Говори ми само за това,пише ми само за това.Сякаш иска да се виждаме само когато ще се eбем,а иначе винаги е много зает.А за секс винаги може да се освободи.Казах му,че съм в цикъл и не мога тия дни,той иска да ме е** отзаде,после пък искаше свирки да му правя.Вече си мисля че ме има за някой боклук дето само иска да наебе и да зареже,а отлично знам отношенията с предишната му приятелка на която даже и пyтката не е пипал а бяха съвсем различни и се разбираха далеч по-добре от нас. :x
Какво да го правя,а не искам да го зарязвам?
Хахахахахахха сигурно си курва :razz:

Snickers
01-03-2010, 12:11
И позволяваш подобно нещо да се случва? :shock:

deni15
01-03-2010, 12:17
Oния ден например му казах,че ще се наeбем в колата се съгласи да се видим за няколко часа пък като му казах в цикъл съм веднага времето се съкрати.Само първите пъти сме се виждали като хората,но от както един ден му се натисках като лудаа 8-) той иска само секс от мен.За една свирка направо може да ми падне на колене и да реве.И аз също искам,ноо не съм от тия за едно eбане пък после дето не се знае дали няма да ме зареже или нещо друго.

girlche
01-03-2010, 12:33
грозна картинка..
зарежи го, колкото и да не ти се иска ;)

kypo
01-03-2010, 12:40
къде е пробелема? не обичаш секс ли?

sladyr4etoo
01-03-2010, 12:44
wtf?! и ти още си с него :shock: :lol:

Мооомиче осъзнай се! Това момче не го е** за нищо дpуго, освен за п****та ти и устата ти където да си пъхне оная pабота!+1

kypo
01-03-2010, 12:45
wtf?! и ти още си с него :shock: :lol:

Мооомиче осъзнай се! Това момче не го е** за нищо дpуго, освен за п****та ти и устата ти където да си пъхне оная pабота!
а гъза?

T91
01-03-2010, 13:07
Ти предполагам като секс робиня си разтваряш краката само и само за да му угодиш . :-o Махай го тоя боклук ясно е че те има само за първото ми изречение ...

chocolatee
01-03-2010, 13:18
И според мен той иска от теб само секс и секс.Тъпото е, че ти го осъзнаваш и още си с него.На всичкото отгоре не искаш и да го зарежеш.Ако го държиш на сухо.. ще си намери друга..Зарежи го, според мен.Не ти се иска, да, но това ми се вижда най-правилното решение.

xXxsobieskiixXx
01-03-2010, 13:27
изглежда още не е преживял бившата си приятелка,към която е бил силно привързан,за това не влага емоция във вашите отношения,а само си задоволява нуждите :? :? почни и ти като на него да си'заета' и данямаш време за него,да видим дали ше реагира по някакъв начинн


=D> напълно съм съгласна, само ще добавя, че ако все си намираш причини, той ще се усети и ще си намери друга, за която няма и да подозираш....! Можеш също просто да поговориш с него, и да му обясниш какво мислиш ..., а може да не е превъзмогнал бившата (малко вероятно, ноо... :lol: ) ;-) ;-)