PDA

View Full Version : Струва ли си отново ?



DarknessAngel
01-03-2010, 09:56
Здравейте на всички.
Ето и моята история : Преди около 2 месеца започнах връзка,която момчето приключи преди около месец. След това беше с друго момиче,но я заряза. Из онези дни ме потърси, чувствал липса и искал да е с мен. Излязохме,казах му всичко, което мисля и чувствата, които преминаваха на талази през мен. Физическото му привличане към мен по време на срещате беше доста убедително,но го отблъснах. Накрая се разсърди. Струва ли си да изгладим отношенията си или да запазя достойнството си както до сега ?

sunshinepp
01-03-2010, 10:00
Моето мнение е да не се вpъщаш назад!
Не е единствен има мнооого дpуги!
Пази си достойнството! :)

vesito0
01-03-2010, 10:15
Ако си сигурна, че държи на теб - що пък не ..

haritov
01-03-2010, 10:18
не

0nem0retIme
01-03-2010, 10:25
Ти самата трябва да си прецениш.

NoShTnO_iZkUsHeNiE
01-03-2010, 10:28
Не,нещо,което е свършило по такъв начин не си струва да се повтаря! Освен това би трябвало да гледаш настоящето и бъдещето,а не да се връщаш в миналото и да задълбаваш в стари неща!

aloveyou
01-03-2010, 10:32
Според мен не..Той не е единственият мъж на света..
А и той или не знае какво иска,или е само за бройката = щом зарязал и теб и нея :? ..Според мен не си струва да бъдеш с такъв човек..

Madeyed
01-03-2010, 10:36
Според мен не..Той не е единственият мъж на света..
А и той или не знае какво иска,или е само за бройката = щом зарязал и теб и нея :? ..Според мен не си струва да бъдеш с такъв човек.. ;-) :smt023 +1

soul1199
01-03-2010, 10:38
Не,нещо,което е свършило по такъв начин не си струва да се повтаря! Освен това би трябвало да гледаш настоящето и бъдещето,а не да се връщаш в миналото и да задълбаваш в стари неща!

vampire_girl_
01-03-2010, 10:41
Не гледай назад.
Ако можеш - не се обръщай,защото най-много ти да останеш наранена..

lilincituuuu
01-03-2010, 10:45
Не, недей, накрая ще ти каже, че си му омръзнала и че не те обича, повярвай.. при мене същото стана и аз глупачката, зех, че му повярвах и после аз бях прецакана.. Ще си намериш друг, не е последното момче все пак :?

FiRe_LaDy
01-03-2010, 10:57
Не гледай назад.
Ако можеш - не се обръщай,защото най-много ти да останеш наранена..

Един път тръгнеш ли си ... не се връщай!Щом се е стигнало до раздяла - така е трябвало да стане.Давай само напред!

ivcheto0o
01-03-2010, 11:21
Според мен не..Той не е единственият мъж на света..
А и той или не знае какво иска,или е само за бройката = щом зарязал и теб и нея :? ..Според мен не си струва да бъдеш с такъв човек..

Hilary_
01-03-2010, 11:45
Каквото е било било .. до там ..

Stan4o123
01-03-2010, 11:48
боже...звучи...като нискобюджетен,умрял,тийн сериал...

girlche
01-03-2010, 12:13
Недей! Не можеш да бъдеш сигурна ,че е зарязал онова момиче,защото "обича" теб или нещо подобно.Може да го е зарязал ,защото не му е дала това, което иска! :? Според мен не се връщай назад,запази си достойнството и върви напред с високо вдигната глава без да мислиш той дали ти се сърди ,или не ! :)

T91
01-03-2010, 12:52
Зарязал те е , бил е с друга , скъсал е с нея и сега пак му се е дощяло старото ! Сърцето казва едно , но разума друго . Най-удачно за теб би било да заглушиш чувствата и да продължиш напред . Рано или късно ще дойде някой друг , заслужаващ много , много повече твоята обич .

Stan4o123
01-03-2010, 12:52
Недей! Не можеш да бъдеш сигурна ,че е зарязал онова момиче,защото "обича" теб или нещо подобно.Може да го е зарязал ,защото не му е дала това, което иска! :? Според мен не се връщай назад,запази си достойнството и върви напред с високо вдигната глава без да мислиш той дали ти се сърди ,или не ! :)

вие жените,винаги искате да сте сигурни в подобни глупости,бахти недоверчивите същества сте,с извинение...Какво значение има ?!

GossipGirl89
01-03-2010, 13:05
Сама трябва да си прецениш дали си струва, но аз лично супер рядко (да не кажа почти никога) не се връщам назад в миналото. Квото било-било и дотам. А и съм на мнение, че когато един път нишката се скъса после нещата са много по-различни и тегави... Така че аз те съветвам да загърбиш миналото и да продължеш напред. А и въпросното момче никак не вдъхва доверие ;)

chocolatee
01-03-2010, 13:10
Не си заслужава.Не се връщай в миналото, според мен.НО както си прецениш сама. :)

twilightlove
01-03-2010, 13:34
запази това което имаш или просто първо провери колко сериозни са отношенията му към теб

girlche
01-03-2010, 13:54
Недей! Не можеш да бъдеш сигурна ,че е зарязал онова момиче,защото "обича" теб или нещо подобно.Може да го е зарязал ,защото не му е дала това, което иска! :? Според мен не се връщай назад,запази си достойнството и върви напред с високо вдигната глава без да мислиш той дали ти се сърди ,или не ! :)

вие жените,винаги искате да сте сигурни в подобни глупости,бахти недоверчивите същества сте,с извинение...Какво значение има ?!

Ммм ти ще ме извиняваш , ама вие момчетата за какво друго мислите освен за секс?!? и аз съжелявам за въпроса,но си е така! И както казваш "същества" , тез "същества" поне не искат да бъдат наранявани... вас като не ви интересува,нас въобще не ни интересува дали вас ви интересува :lol: ! ;) .. И има значение! Щото никак няма да ти е хубаво , ако някое момиче е с теб само ,за да я задоволиш,или де а знам.. кой знае..?! Може да не те интересува ;)