PDA

View Full Version : Какво да направим?



kristinche
01-03-2010, 10:23
Здравейте искам да ви разкажа за даскалката си по БЕЛ и да ви помоля за помощ.
Та проблема се състои в това, че даскалката говори по време на часовете ни за всичко останало(жива-мъртва вода, колко мой съученички са се цулували с гаджетата си пред даскало), а най - голямата и изцепка беше още в началото на учебната година като каза, че "...децата на разведени родители са ИЗРОДИ", през часовете не става дума за БЕЛ или нещо подобно. Сега да не ме помислите за някоя зубърка въобще не е така, но все пак се притеснявам, защото след 1-2 години ми предстои матура, а както вече казах в часовете по БЕЛ се обсъжда всичко останало но не и предмета. Какво да направим? Аз и целия ни клас искме да я изгоним, но директора и зам. директорите я харесват прекалено много като учител и нямаме никакви шансове. Даскалката, която ни предаваше предните две години беше супер пекана. Как да я върнем?

ivcheto0o
01-03-2010, 11:26
охх и нашия по бел дрънка само глупости нищо не предава,не пишем в тетрадките , не правим контролни и после секи с 4-5 оценки и все слаби ....Ние говорихме с класната,обсъждало се е на родителска среща,говорили са с него ама ефект няма.Пробваите и вие така ама едва ли ще подеиства...

kristinche
01-03-2010, 11:35
Говорихме с класната и при нас нямаше ефект. Ние правим контролни преди да "вземем" дадено произведение и да с еаин куп слаби оценки ... направо незнам...

Unendlich
01-03-2010, 11:46
Лошо е, че директорът и зам.директорите я харесват като преподавател. Щом няма ефект с класната, може да направите подписка и да поискате да я сменят, не да я гонят от работа, просто да я сменят и да не е на вас. В старото ми училище направиха така и се получи. :-o Другият вариант е - щом не ви я махат, всеки си почва сам самостоятелно обучение, иначе няма да върви работата така, ако чакате от нея. :?

terezita97
01-03-2010, 12:07
При мен по английски е същата работа ... само глупости по цял час ни дрънка г - жата! И ния искахме да я махнат, ама нещо не става ...
По БЕЛ г - жата много често говори и за други неща, но е "печена" и говори по теми, които ни харесват!
Но тази по англ. поне по един час седмично ни говори за морал!