PDA

View Full Version : Подарък за РД-то на приятеля ми :(



buuu
01-03-2010, 11:14
оф да дайте някфи идеи .. приятеля ми скоро има рожден ден и се чудя кфо да му купя ..за нова година му подарих парфюм..а сега за рдто му се чудя кфо да му взема ... заедно сме от скоро така че тея снимки в рамки тениски и др измислици нестават... той не обича сувенири нито плюшени играчки .. дори ще се зарадва повече на кутия хапове и комплект АДИДАС отколкото на някфо мече или такива раоти.. 8-) снимката срамката смятам да я оставя за по нататък .. офффф ми за свети валентин ко да му купя.. малеее то да имаш гадже било адски забъркано да му е** майката :lol:
моля ви дайте някви свежи предложения че съм я закъсала

П.С-КРИЗАТА Е ГОЛЯМА.. РАЗПОЛАГАМ С 10 15 ЛВ !
8-)

напълно се отчаях вече ;дддд :(

aloveyou
01-03-2010, 11:18
Интересите му ?

Иначе щом си купила парфюм - втори път не става :lol:
Ами тогава някоя дрешка /която искал да си купи/ или нещо свързано със интересите му
Или пък го питаш какно иска :D :D

buuu
01-03-2010, 11:22
Интересите му ?

Иначе щом си купила парфюм - втори път не става :lol:
Ами тогава някоя дрешка /която искал да си купи/ или нещо свързано със интересите му
Или пък го питаш какно иска :D :D

ем той е запален по колите.. смис обича вс свързано сколите 8-) мислих ключодържател нещо а-у ама той няма кола и ако му купя ше тряя брат му да го земе клучодържателя..ии файда никфа #-o
иначе ..дрехите ... ше ми излезнат златни майна :lol: той само адидас найк и пума носи ..сметни 8-)
много пуши.. наргиле немоа му зема щото си има .. запалка .. някфа яка ама .. нз тука се чудя :-|

heiress
01-03-2010, 11:33
Има много хубави комплекти със запалка и ключодържател, запалка и пепелник, запалка и химикалка и т.н.. Мисля, че е добра идея.

aloveyou
01-03-2010, 11:38
ем той е запален по колите.. смис обича вс свързано сколите 8-) мислих ключодържател нещо а-у ама той няма кола и ако му купя ше тряя брат му да го земе клучодържателя..ии файда никфа #-o
иначе ..дрехите ... ше ми излезнат златни майна :lol: той само адидас найк и пума носи ..сметни 8-)
много пуши.. наргиле немоа му зема щото си има .. запалка .. някфа яка ама .. нз тука се чудя :-|

Значи е марково момче 8-) 8-)
Ами да,запалката е добра идея :) , ем не знам какво да ти кажа = изчерпах се :lol: - най-добре ще е да излезеш и да обиколиш магазините 8)
А някакви гривни носи ли..Или някакъв часовник да 15 :-o / но ако носи такива работи /

buuu
01-03-2010, 11:45
ем той е запален по колите.. смис обича вс свързано сколите 8-) мислих ключодържател нещо а-у ама той няма кола и ако му купя ше тряя брат му да го земе клучодържателя..ии файда никфа #-o
иначе ..дрехите ... ше ми излезнат златни майна :lol: той само адидас найк и пума носи ..сметни 8-)
много пуши.. наргиле немоа му зема щото си има .. запалка .. някфа яка ама .. нз тука се чудя :-|

Значи е марково момче 8-) 8-)
Ами да,запалката е добра идея :) , ем не знам какво да ти кажа = изчерпах се :lol: - най-добре ще е да излезеш и да обиколиш магазините 8)
А някакви гривни носи ли..Или някакъв часовник да 15 :-o / но ако носи такива работи /

ами не носи часовници ...гривни носи но сребарни. ама аз за тея 15 лв мога да купя някфа супер тънка такава.. а като се има предвид че има ланец дебел колкото пръста ми .. ще е малко... ъъъ 8-)

buuu
01-03-2010, 11:46
Има много хубави комплекти със запалка и ключодържател, запалка и пепелник, запалка и химикалка и т.н.. Мисля, че е добра идея.

до 15 ли са :lol:

aloveyou
01-03-2010, 12:10
ами не носи часовници ...гривни носи но сребарни. ама аз за тея 15 лв мога да купя някфа супер тънка такава.. а като се има предвид че има ланец дебел колкото пръста ми .. ще е малко... ъъъ 8-)

Ама ти ме изчерпи напълно ](*,)
:lol: Еми освен да излезеш и да се разходиш по магазините = за друго не знам..Но ако случайно се сетя за нещо ще пиша 8)

billytalent
01-03-2010, 12:15
Подари му себе си в секси бельо 8-)

SunSmile
01-03-2010, 12:22
Аз обожавам парфюмите на David Beckam и Paco Rabanne :smt007
Видях, че си му подарила, но аз исках да споделя, може на някой друг да му е полезна идея за подарък.
Иначе щом обича да пуши комплект със запалка и нещо друго е добър вариант. На НГ едно момче ми даде една луксозна запалка, че нямах и на мен ми беше много готино чувството да си запаля цигарата с нея. Избери я да е в негов стил, тузарска, тежкарска... и да може да се презарежда (повечето могат).
Ключодържатл не се слага само на ключовете от колата. Може да си го носи н ключовете от къщата/апартамента, някъде другаде. Не е задължително да има кола. и аз нямам кола, но имам страхотен ключодържател, който ми е на ключовете от апартамента.
Дори да не вземаш цял комплект, а само запалката за тия пари.. гледай да е в негов стил, да си сигурна, че ще му хареса нищо, че ще е малко! Гледай качеството, а не цената :)

tonie__
01-03-2010, 12:53
съжалявам,че ти ползвам темата,ама ми е спешно и на мен 8-)

Трябва ми ключодържател на Мазда.Никъде няма точно на Мазда,а много ми се иска да взема на мъжо да му се радва 8-) Ако някой е виждал някъде,да казва,някара на света ще отида :D

sunshine955
01-03-2010, 12:59
Има много хубави комплекти със запалка и ключодържател, запалка и пепелник, запалка и химикалка и т.н.. Мисля, че е добра идея.
аз също мисля така

Romance
01-03-2010, 13:01
С тия 15 лв к'во очакваш да му вземеш?!
В краен случай искай на майка си още и му купи фланелка от Адидас-а

vow
01-03-2010, 13:07
мчи 15 лева малко ли са, много се изучихте бе кукони! 5-10 лева е достаъчно, по темата земи му нещо с тея пари ама от сърце, нещо евтино но и "скъпо" ако ме раззбираш :D

tonie__
01-03-2010, 13:32
^да погледнем реално на нещата-в момента 15 лева наситина са малко,просто защото в магазините нещата излишно се оскъпяват :x купувала съм запалки за мъжо и се намират и евтини-по 10-15 лева,но става въпрос за една,не комплект запалка+нещо

buuu
01-03-2010, 13:36
мчи 15 лева малко ли са, много се изучихте бе кукони! 5-10 лева е достаъчно, по темата земи му нещо с тея пари ама от сърце, нещо евтино но и "скъпо" ако ме раззбираш :D

da e ясно :)

galu6a
01-03-2010, 14:10
някоя блуза зависи от кой град си аз на моя да Коледа му кипих он Ню Йоркъра една блузка беше 14 лв намалина от 19 тениска де и едни боксерки червени с пози от кама сутра пак от там мн сладки така ,че има избор :) пък др незнам на такава цена

PinkFloydSound
01-03-2010, 14:15
Айде, айде, аз веднъж разполагах с някакви си 10 лева и пак купих як подарък на бившия си.
Съветвам те да му купиш черна/кафява кожена връв за врата + някаква сребърна висулка. Супер яко е... Особено ако има влечение към музика/китари. Има толкова голям избор – китари, перца и т.н.

Dimana99
01-03-2010, 14:19
На твое място бих купила презервативи с тези пари и...

Сещаш се на къде отивам с това. Няма да намериш по-добър подарък от този - повярвай ми! :-D :-D

Infinity
01-03-2010, 14:33
Някаква книга , ако обича да чете. :)

Romance
01-03-2010, 15:34
Абе дори една кожена връвчица е 10 лв.. като не говорим за онези, които ти пускат по врата и стават твърди след няколко носенета...
Среброто също е скъпо. За един бал с 300 зора успяхме да купим един синджир и едни обеци с 60 лв.
Най - добрия вариант е книга или диск с любимата му група.

buuu
01-03-2010, 15:45
ся кфо да напрая че не разполагам с повече пари? родителите ми не са големи паралиииииии тъй че тряя се ограничаам малко.. пък и се нещо може да се измисли... надявам се :neutral:


връв нестава-има сребърен ланец
кондоми-рано е се още ... ходим от месец .. не съм достатъчно подготвена
книги-слабо той дори няма учебници за даскало
диск с любимата му група-ем пак нестаа и 2мата слушаме мощно Хаус
блуза- носи само адидас и пума ,обувките му са на найк 8-)


:razz: бахти то неможе му се угоди на тоя моя мечо :lol:







накрая нищо няма да му зема [-(

buuu
01-03-2010, 15:48
На твое място бих купила презервативи с тези пари и...

Сещаш се на къде отивам с това. Няма да намериш по-добър подарък от този - повярвай ми! :-D :-D

може би по нататък :oops:

H8_mE
01-03-2010, 15:49
Момчетата харесват техника!Ако няма можеш да му купиш флашка,мисля,че някъде бях гледала до толкова пари.Или един хубав пръстен можеш също да му вземеш да тези пари!Според мен би било чудесно! :) Ако носи пръстени разбира се! :) или синджирче ,също е добре!Ще има нещо,което не само ще му стои добре,ами и ще е от теб и ще му напомня на теб! :) Успех,дано хареса каквото и да му купиш,и ти дано да се чувстваш уверена ,че си купила правилното нещо!

buuu
01-03-2010, 15:52
Момчетата харесват техника!Ако няма можеш да му купиш флашка,мисля,че някъде бях гледала до толкова пари.Или един хубав пръстен можеш също да му вземеш да тези пари!Според мен би било чудесно! :) Ако носи пръстени разбира се! :) или синджирче ,също е добре!Ще има нещо,което не само ще му стои добре,ами и ще е от теб и ще му напомня на теб! :) Успех,дано хареса каквото и да му купиш,и ти дано да се чувстваш уверена ,че си купила правилното нещо!

пич аз дори му казах да дойде с мен да обикаляме по магазините .. ама и той незнае ко иска бахти усещам как ше си остане без подарък :lol:

Romance
01-03-2010, 15:52
И кво като носи само Адидас? Ще облече и друго.
Отиваш в Кенвело или Теранова или квото имате там (сега дори има намаления) и му взимаш една фланелка. Щом е от теб ще я носи, подбери я според вкуса му.
Но не минавай съвсем без нищо .. ако съвсем не измислиш нищо поне му купи торта, за да му покажеш, че дори да нямаш възможността да му купиш подарък, то поне си помислила за рожденния му ден.

buuu
01-03-2010, 15:59
И кво като носи само Адидас? Ще облече и друго.
Отиваш в Кенвело или Теранова или квото имате там (сега дори има намаления) и му взимаш една фланелка. Щом е от теб ще я носи, подбери я според вкуса му.
Но не минавай съвсем без нищо .. ако съвсем не измислиш нищо поне му купи торта, за да му покажеш, че дори да нямаш възможността да му купиш подарък, то поне си помислила за рожденния му ден.

незнам :-s

Ambrosia
01-03-2010, 16:37
ми моя съвет е да си намериш друг "мечо" на който ще намериш по-лесно подарък защото няма да носи само маркови дрехи ;Д

шегувам се :)

H8_mE
01-03-2010, 16:51
Момчетата харесват техника!Ако няма можеш да му купиш флашка,мисля,че някъде бях гледала до толкова пари.Или един хубав пръстен можеш също да му вземеш да тези пари!Според мен би било чудесно! :) Ако носи пръстени разбира се! :) или синджирче ,също е добре!Ще има нещо,което не само ще му стои добре,ами и ще е от теб и ще му напомня на теб! :) Успех,дано хареса каквото и да му купиш,и ти дано да се чувстваш уверена ,че си купила правилното нещо!

пич аз дори му казах да дойде с мен да обикаляме по магазините .. ама и той незнае ко иска бахти усещам как ше си остане без подарък :lol:

Еее все нещо ще се намери!Предполагам,че ще го оцени,дори да е нещо,което не му харесва чак толкова много!А,и не съм пич! :) Момиче съм! :)

buuu
01-03-2010, 17:47
Момчетата харесват техника!Ако няма можеш да му купиш флашка,мисля,че някъде бях гледала до толкова пари.Или един хубав пръстен можеш също да му вземеш да тези пари!Според мен би било чудесно! :) Ако носи пръстени разбира се! :) или синджирче ,също е добре!Ще има нещо,което не само ще му стои добре,ами и ще е от теб и ще му напомня на теб! :) Успех,дано хареса каквото и да му купиш,и ти дано да се чувстваш уверена ,че си купила правилното нещо!

пич аз дори му казах да дойде с мен да обикаляме по магазините .. ама и той незнае ко иска бахти усещам как ше си остане без подарък :lol:

Еее все нещо ще се намери!Предполагам,че ще го оцени,дори да е нещо,което не му харесва чак толкова много!А,и не съм пич! :) Момиче съм! :)


aaa хах 8-)

buuu
01-03-2010, 17:47
ми моя съвет е да си намериш друг "мечо" на който ще намериш по-лесно подарък защото няма да носи само маркови дрехи ;Д

шегувам се :)


и аз така си помислих споки 8-)

buuu
01-03-2010, 19:02
РЕШИХ ДА МУ ВЗЕМА ЕДНИ СУПЕР СЛАДУРСКИТЕ БОКСЕРКИ като ги взема ще ги снимам 8-)

tonie__
01-03-2010, 19:03
един съвет(някъде го бях чела) :

бельо и чорапи подаряват бабите по Коледа.ако ще взимаш боксерки-нека да са весели и закачливи-на сърчица,елхички,слончета.. 8-)

billytalent
01-03-2010, 19:05
Тези с хобот на слон са супер или глава на петел :D

Madness
01-04-2010, 08:22
нещо за ядене
кво обича най-много?мен ако ми подариш шоколад за 15 лева за рождения ден ще те обичам вечно :D

и 15 лева не са толкова малко
а аз запалка съм взимала в комплект със някво ключодържателче,което е ъъъ...шишенце за бензин да си я зарежда.Беше 20тина лева,предполагам няма да ти е толкова трудно да ги докараш 20,а има и по-евтини

и балони
аз за рождения ден на моя купих два пакета балони по 100(бяхо по 1 левче пакета и имаше мн малко спукани)и му ги занесох навързани заедно

galu6a
01-04-2010, 11:32
нещо за ядене
кво обича най-много?мен ако ми подариш шоколад за 15 лева за рождения ден ще те обичам вечно :D

и 15 лева не са толкова малко
а аз запалка съм взимала в комплект със някво ключодържателче,което е ъъъ...шишенце за бензин да си я зарежда.Беше 20тина лева,предполагам няма да ти е толкова трудно да ги докараш 20,а има и по-евтини

и балони
аз за рождения ден на моя купих два пакета балони по 100(бяхо по 1 левче пакета и имаше мн малко спукани)и му ги занесох навързани заедно


ама ти ли наду балоните :-D

buuu
01-04-2010, 14:54
един съвет(някъде го бях чела) :

бельо и чорапи подаряват бабите по Коледа.ако ще взимаш боксерки-нека да са весели и закачливи-на сърчица,елхички,слончета.. 8-)

eм да де има едни пишеше- малко ми е топло тука вътре -помогни ми и някфо невинно човечи :Д

whitebunny
01-04-2010, 18:52
един съвет(някъде го бях чела) :

бельо и чорапи подаряват бабите по Коледа.ако ще взимаш боксерки-нека да са весели и закачливи-на сърчица,елхички,слончета.. 8-)

eм да де има едни пишеше- малко ми е топло тука вътре -помогни ми и някфо невинно човечи :Д
айде искам да ги снимаш ейй 8-) 8-) :grin: