PDA

View Full Version : Използвачка



Apricote
01-03-2010, 12:54
Миналата година имахме коледно тържество с даскалото. Аз бях водеща и трябваше да си купя една блуза (много готина :-) ) И тази година пак имахме такова тържество и една от класа водеше този път и ми търси блузата.. И аз и я дадох.. И утре ще излизам с едно момиче и искам да съм облечена с тази блуза обаче момичето неиска да ми я върне.. Обаждала съм и се много пъти вече "ок,ок" и на даскалото все забравя да я донесе.Наскоро говорила някакви глупости за мен (а си мисли че аз не знам)Адски нахална е един път и по чантата ми бъркаше в училище. Един ден отивам до тях с нея да ми я върне и почна да ме мотае.. забравила си ключа.. техните нямало да се приберат. И така вече мн време . А и де да ми беше взела само това..ами книги.. филми за химикали и пари да не говорим само Преписва от мен всички я мислят за адски готината.. Обаче ако кажа какво е правила щяла да пусне някви гадни слухове за мен (заплашва ме) :lol: И като казах на майка ми че не ми връща нещата тя вика еми те са такова семейство само взимат а не връщат ..еб*ти хората мн се дразня на такива .. Утре няма с какво да изляза :-x Как да си върна нещата от нея.. :(


п.п малко детска история се получи, но адски много ме дразни Понякога ми иде да и ударя един шамар, но нали с бои нестава
:lol:
п.п2 забравих да кажа че та се бедно семейство .. тя дори няма дрехи ходи нагласена с токчетата на майка и някакви къси поли (абе кифла отсякъде...)
:oops: Една фр ми разказва как и говорила че била модел като по малка търсели я в Англия.. Обаче само измислици.. чак ми става смешно като се сетя :-D

Та как да си взема нещата най-накрая че ми омръзна вече :-x

и темта не е ебавка
(стана роман сорри и за правописните малко бързам :) )

terezita97
01-03-2010, 13:05
Има много такива ...
Ами пробвай след даскало да я придружиш до тях да ти върне блузката (и там ако има още нещо да ти връща), друго не се сещам.Освен да поговориш с нея, ама от думите ти разбирам, че вече сте говорили и при нея с говорене не става (обаче и с бой не става). Но в краен случай пак говори с нея.
Такива хора не мога да ги понасям.

Apricote
01-03-2010, 13:08
Има много такива ...
Ами пробвай след даскало да я придружиш до тях да ти върне блузката (и там ако има още нещо да ти връща), друго не се сещам.Освен да поговориш с нея, ама от думите ти разбирам, че вече сте говорили и при нея с говорене не става (обаче и с бой не става). Но в краен случай пак говори с нея.
Такива хора не мога да ги понасям.
мерси иначе мн ми харесва аватара ти :)

ivcheto0o
01-03-2010, 13:39
и аз не мога да понасям такива хора....Запо4ни да се отдале4ава6 от нея ,то се е видяло 4е няма да ти върне работите...Както казаха пробваи да я предружиш до тях или отиди някоя ве4ер ама да си сиг 4е ще е там.Не и позволяваи да ти се ка4ва на главата,не са занимаваи ве4е с нея не и помагаи,не и даваи да преписва :)

terezita97
01-03-2010, 13:39
Няма проблем.
И мерси, свали си го на компа, ако искаш :)

Apricote
01-03-2010, 13:47
Няма проблем.
И мерси, свали си го на компа, ако искаш :)
свалих го

hiphop4eto
01-03-2010, 15:00
imam 1 fr koqto ve4e ne mi e de ama kat bqhme vedna6 na viskoltura trenera ni dava da izlizame 8) i tq da q nare4em sofi postoqnno se prae6e na 6efka na bandata i kat se razbolq i nebe6e na daskalo 2 sedmici nikoi ne se kara6e i kat doide trenera i se skara i tq se razreva i ne iska6e i posle i zabih 1 i posle bqh pri direktora ama si gozaslujava6e i ve4e ne se zaqjda :smt097

deni15
01-03-2010, 15:11
Познавам направо копие на това момиче,което ми описа. :shock:

Djuff
01-03-2010, 15:14
Като за начало спри да и даваш нещата си.
Някой ден можеш да отидеш до тях без тя да знае и да си я поискаш, а ако майка й или баща й са там искай си я от тях.Ако не ти я дадът или ако ти я дадът унищожена им искай пари да си купиш нова.

hiphop4eto
01-03-2010, 15:25
Познавам направо копие на това момиче,което ми описа. :shock:
ti kak se kaza6 4e moje da si ot moq klas :D

87439876534
01-03-2010, 15:46
ха-ха тая баси тъпата (дето не ти дава нещата) ... как ш и са връзваш че няма ключ бе момиче :x аз ако бях .. щях да я хвана за блузката и да и кажа през зъби .. да ми връща всичко иначе ш си испати :-D отиди някоя вечер с майкати или с баща ти до тях и кажи че си искаш нещата..или по-точно родителя ти да каже ... то не ства само с взимане иска и бой :D :razz: няма бе базикам се за боя..ама няма да е зле да и покажеш че тряя ти ги върне

deni15
01-03-2010, 17:01
Познавам направо копие на това момиче,което ми описа. :shock:
ti kak se kaza6 4e moje da si ot moq klas :D
Ако си от София наистина няма как да съм от твоя класс 8-)

TokioHotel1
01-03-2010, 18:19
Като за начало спри да и даваш нещата си.
Някой ден можеш да отидеш до тях без тя да знае и да си я поискаш, а ако майка й или баща й са там искай си я от тях.Ако не ти я дадът или ако ти я дадът унищожена им искай пари да си купиш нова.
ми те може майка и баща и да са същити :D :D :D :D ина4е сама тряя е станала тъпа кифла :D :D :D :D

Goddess
01-03-2010, 20:25
Според мен е възможно на блузата ти да й се е случило нещо... Такова нагло отлагане и отказаване да ти я върне..
Много са жалки такива хора. Иди утре до тях или пак й се обади по телефона, настоявай, "досаждай" постоянно, все ще ти я върне.

asassinn
01-03-2010, 20:49
Пробвай пак да говориш с майка ти.Моята постоянно измисляше решения за всеки един мой проблем.Ако не,говори с нейната майка.

sunshinepp
01-04-2010, 06:31
да не си я давала :lol:

Apricote
01-04-2010, 11:24
да не си я давала :lol:
тогавва въобще не мислих какви ще са последствията :lol:

Иначе някой каза да говоря с майка ми тя ми предложи да се обади на въпросното момиче обаче сиг ще почне да и вика ще стане скандал а не ми се иска щото после тая ще разправя какво е станало само заради една блуза пред целия клас и те ще и повярват защото никой не знае каква е (освен още едни фр добре че ги предопредих да не и дават неща че и от тях търсила :lol: хах) И от други хора е взимала така сигурно и те си искат сега нещата
:x иначе утре ще ходя до тях след училище иска или не :-o
Днес и казах че ще ида с нея до тях и тя нарочно избяга от мен Като си мисли сигурно че скоро ще забравя какво е станало. Но утре вече без предупреждение в тях :lol: ... тъпа кифла :-x дано си взема нещата поне :-) :lol:

skuck
01-04-2010, 13:46
Обади се в полицията!

terezita97
01-04-2010, 13:55
Ама тая е много откачена ... :lol:
Как може така да си колекционира дрехите на хората?! :?
Ако откаже да ги върне, когато отидеш утре, разбери на кои хора още е взимала на заем дрехи, а не им ги е върнала ... Събирате се няколко човека отивате у тях, и не си тръгнете докато не върне дрехите или не ви върне пари! В краен случай правете стачка ... :D

Magic_Girl
01-05-2010, 12:57
Ха има много такива. Щом е модел трябва да има пари за дрешки нали, а не да краде твоите. :D

anchetyu
01-05-2010, 13:32
Такива хо... имам предвид същества явно има във всеки град 8-)
И в моя клас имаше една - шефка - не че беше ниво над останалите, че да се титолова така. Дори бих казла, че е под нивото на един себеуважаващ се ученик. Та въпросната госпожица си вземаше всичко - дрехи, пари, ДОРИ храна, директно от ръцете на хората.
В началото й давах мои неща (без дрехи - радиацията, която въпросната мадам излъчва би ме убила ако облека блузата). И също като при теб мис не ги връщаше.
Преживях нещата, които съм й дала, но вече я избягвам. Да комуникирам с такива хора - да, да :o

Някой по-напред те беше посъветвал да отидеш до дома й и да си потърсиш нещата - и аз те съветвам същото. Много ще ми е интересно ако госпожицата живее в блок, как ще се опита да се измъкне от някое прозорче или тераса.

Пожелавам ти късмет и и следващия път не услужвай с каквото и да било на подобни хора... вещите ти не го заслужават.

hiphop4eto
01-06-2010, 12:42
да не си я давала :lol:
тогавва въобще не мислих какви ще са последствията :lol:

Иначе някой каза да говоря с майка ми тя ми предложи да се обади на въпросното момиче обаче сиг ще почне да и вика ще стане скандал а не ми се иска щото после тая ще разправя какво е станало само заради една блуза пред целия клас и те ще и повярват защото никой не знае каква е (освен още едни фр добре че ги предопредих да не и дават неща че и от тях търсила :lol: хах) И от други хора е взимала така сигурно и те си искат сега нещата
:x иначе утре ще ходя до тях след училище иска или не :-o
Днес и казах че ще ида с нея до тях и тя нарочно избяга от мен Като си мисли сигурно че скоро ще забравя какво е станало. Но утре вече без предупреждение в тях :lol: ... тъпа кифла :-x дано си взема нещата поне :-) :lol: :lol: ha-ha taq e noo luda 6o ne q prebie6 i sledkato si vzeme6 drehite i iskai pari 4e ne ti gi e dala i na4e pak 6e q prebie6 :D :lol: :razz: :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Shia
01-06-2010, 13:17
Защо й позволяваш да се възползва от теб?
Не ти връща блузата-отиди изневиделица в тях,когато знаеш,че ще е в тях(без да й се обаждаш предварително) и й казваш да ти върне блузата и то не да и се молиш
-Може ли да ми върнеш блузата?
,а с настойчив и силен тон,блузата е твоя,а не НЕЙНА,ти като не я нападаш силно тя ще продължава да си мисли,че й е позволено
-Искам си блузата СЕГА
и не приемаш отказ.


И да е НАЙ-НАЙ ЯКАТА пак няма това право.

Една яка се опита веднъж да ми каже
-Смени си прическата,защото аз смятам да съм с такава утре и да не се повтаряме.
Каза го като една заповед с гаден лигав тон
и си мисли,че съм й длъжна,а нямам общо с нея.Отговора???
-Предпочитам сама да си реша какво да нося
не ти...


Като даваш да те използват,ще те използват и щом виждат,че лесно се даваш ЩЕ продължават да го правят.

nosunshine
01-06-2010, 15:55
Няколко съвета..
Недей да и се молиш, ще станеш жалка..
Ако не иска да ти даде нещата, НАСТОЯВАЙ..
Ако пусне слух, пусни и ти (по лош 8-) )
И пак като другите, отиди неочаквано до тях когато тя си е там, и си поискай нещата, ако пак не иска да ти ги даде, пак настоявай..ако още се дърпа, тогава влез у тях (или по добре я накарай да викне майка си :).Ако след всичко не ти ги върне, кажи какво е правила..Какво като пусне слух, хората поне ще знаят, че тя е такава (а ако си отмъстителна, и открадни гаджето или запиши Skype разговор, как измисля всевъзможни оправдания за нещата ти :D :) )

meganet
01-09-2010, 08:28
Абе кви слухове ше пусне за тебе и ти ше пуснеш за нея и готово писна ми от некви курви да тормозят другите да се правят на велики удари и един шамар да са събуди малко :x

gabencetyyy
01-09-2010, 08:39
mackoo slu6ai sa 6tom ne iska m da ti gi vurne ne6tata suberete se nqkolko momi4eta i sse razberete sled daskalo nali znae6 kvo imam v predvid nabiite q edno hubavo ta da i doide akul i taka i 6te ne 6te 6te ti vurne ne6tata ot li4en opit ti go kazvam

LittleMissSunshineE
01-09-2010, 09:35
Защо й позволяваш да се възползва от теб?
Не ти връща блузата-отиди изневиделица в тях,когато знаеш,че ще е в тях(без да й се обаждаш предварително) и й казваш да ти върне блузата и то не да и се молиш
-Може ли да ми върнеш блузата?
,а с настойчив и силен тон,блузата е твоя,а не НЕЙНА,ти като не я нападаш силно тя ще продължава да си мисли,че й е позволено
-Искам си блузата СЕГА
и не приемаш отказ.


И да е НАЙ-НАЙ ЯКАТА пак няма това право.

Една яка се опита веднъж да ми каже
-Смени си прическата,защото аз смятам да съм с такава утре и да не се повтаряме.
Каза го като една заповед с гаден лигав тон
и си мисли,че съм й длъжна,а нямам общо с нея.Отговора???
-Предпочитам сама да си реша какво да нося
не ти...


Като даваш да те използват,ще те използват и щом виждат,че лесно се даваш ЩЕ продължават да го правят.


Напълно вярно! :P :)

elito0o0o0
01-09-2010, 09:41
Е, аз ако съм на тебе направо ше и се развикам да си ми връща нещата. Каква е тая овца..? И ти как може да й се връзваш,че чак блузи,книги и т.н. да й даваш. В случая ти си си виновната. Ако трябва ходи всеки божи ден до тях и ако всеки път ти казва,че си е забрайла ключа й бий един шамар да се посвести малко.. бахти. Най-мраза ей такива хора.

elito0o0o0
01-09-2010, 09:42
Обади се в полицията!И т`ва е вариант.