PDA

View Full Version : белене на кожа.. :(



ellyto
01-03-2010, 13:49
Всеки на моята възраст е добре запознат с комедониите.. Този проблем ме преследва ужасно като се настанява по носът ми! :( тъй като има много препарати срещу черни точки и тъй като нито един от тези които съм ползвала не ми помага, използвам съвсем обикновения начин за премахването им- като ги изстисквам.. За целта винаги първо се отървавам от ноктите си тъй като има опасност от лошо одраскване. Броени дни след метода, кожата на носът ми започва да се бели въпреки че използвам хидратиращи кремове след процедурата.. Нима трябва да се мажа по-често с крем или как по-точно да предотвратя проблема си ??? :(
Благодаря предварително на помогналите ;)

tonie__
01-03-2010, 13:51
след като ти махнеш винаги се мажи с крем Здраве :) аз сега съм като Родолф заради парната баня и обикалям с бял нос със Здраве :D

billytalent
01-03-2010, 13:54
И аз имах проблем с беленето на кожата в областта около носа,веждите и устните-беше ужасно,ходих на дерматолог и ми казаха,че е от липса на витамини и ми предписаха един крем TriXera,наистина много помага

ellyto
01-03-2010, 13:54
точно! мажа с крем здраве, един голям худратиращ с витамин Е, и сега мажа постоянно.. дано да не се обели пак :ь

ellyto
01-03-2010, 13:55
И аз имах проблем с беленето на кожата в областта около носа,веждите и устните-беше ужасно,ходих на дерматолог и ми казаха,че е от липса на витамини и ми предписаха един крем TriXera,наистина много помага

TriXera? ще търся в аптеката, дано да помогне :/

billytalent
01-03-2010, 13:57
Аха в една малка бяла кутийка е,много хидратира кожата на мен поне ми помогна и от много време нямам този проблем...забравих да кажа,че е скъпичък и в някой аптеки до колкото знам ти предлагат и мостри,можеш да попиташ за тях :)

sunshine955
01-03-2010, 14:16
и моя се се бели и още сега ще го намажа със Здраве :)

KumchoValcho
01-03-2010, 14:25
Защо не пробваш със зехтин? Той е полезен и определено би трябвало да овлажни кожата :О