PDA

View Full Version : mn sum oburkana :(



malkatarosi
01-03-2010, 16:17
Zdr :) imam mn gaden problem i sum mn oburkana. Imam nujda da izleq nqkade kakvo mi e i tova beshe edinstvenata mi vazmojnost za momenta. Ot 1 mesec nqkade sum razdelena s mom4eto koeto vse oshte mn obi4am i ne e minal i 1 den bez da mislq za nego. Bqhme zaedno 2 god i postoqnno se karahme za gluposti, toi e mn revniv i s tova imahme mn problemi. Vse si misleshe 4e moje da mu izneverqvam. Nemojeshe da proumee 4e samo toi me valnuva. Edin den sled poredniq skandal mu napisah sms 4e vsi4ko mejdu nas svurshi i ot sega natatak ne sme nikakvi da si tursi druga koqto da go isturpi :( Kazah vsi4ko tova v moment na qrost vuobshte ne jelaeh da stava taka. No toi mi kaza 4e tova naistina e pravilnoto reshenie, 4e mn me obi4a no ne e zdravoslovno i za dvamata nie da produljavame da sme zaedno. Uj reshihme da si ostanem pr no ne beshe lesno i sprqhme da si pishem dori kato takiva. V momenta sum mn bqsna 4e dori na praznicite ne se seti da mi se obadi nemoga da povqrvam 4e me e zabravil i postoqnno mislq za nego i se qdosvam 4e toi ne se seshta. Na nqkolko puti se opitah da mu pi6a v skype, no nqmah kuraj. Strah me e 4e nishto nqma da se polu4i, no ot dr strana mn go obi4am i ne moga ve4e bez nego..Molq vi daite mi nqkakav savet :(

lilincituuuu
01-03-2010, 16:28
Пуснала си две теми е 8-)

girlche
01-03-2010, 16:38
Недей така момиче.. пусни още една тема такава :-D :-D три е числото на късмета :razz: :razz:

PurpleDream
01-03-2010, 16:58
Недей така момиче.. пусни още една тема такава :-D :-D три е числото на късмета :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:

xxph0biaxx
01-04-2010, 13:45
Zdr :) imam mn gaden problem i sum mn oburkana. Imam nujda da izleq nqkade kakvo mi e i tova beshe edinstvenata mi vazmojnost za momenta. Ot 1 mesec nqkade sum razdelena s mom4eto koeto vse oshte mn obi4am i ne e minal i 1 den bez da mislq za nego. Bqhme zaedno 2 god i postoqnno se karahme za gluposti, toi e mn revniv i s tova imahme mn problemi. Vse si misleshe 4e moje da mu izneverqvam. Nemojeshe da proumee 4e samo toi me valnuva. Edin den sled poredniq skandal mu napisah sms 4e vsi4ko mejdu nas svurshi i ot sega natatak ne sme nikakvi da si tursi druga koqto da go isturpi :( Kazah vsi4ko tova v moment na qrost vuobshte ne jelaeh da stava taka. No toi mi kaza 4e tova naistina e pravilnoto reshenie, 4e mn me obi4a no ne e zdravoslovno i za dvamata nie da produljavame da sme zaedno. Uj reshihme da si ostanem pr no ne beshe lesno i sprqhme da si pishem dori kato takiva. V momenta sum mn bqsna 4e dori na praznicite ne se seti da mi se obadi nemoga da povqrvam 4e me e zabravil i postoqnno mislq za nego i se qdosvam 4e toi ne se seshta. Na nqkolko puti se opitah da mu pi6a v skype, no nqmah kuraj. Strah me e 4e nishto nqma da se polu4i, no ot dr strana mn go obi4am i ne moga ve4e bez nego..Molq vi daite mi nqkakav savet :(


Друг път когато си ядосана не прибягвай чак до такива неща, ами първо се успокой. Защото сега ти съжаляваш за това че си му писала смс. Ако се обичате толкова много наистина, ревността нямаше да попречи. За всеки проблем си има решение. Ясно е било, че приятели няма как да останете при положение че толкова много се обичате и толкова много те ревнува. Просто му става гадно като си пишете и си спомня за всичко което сте били. :wink: И още нещо.. той може да се е сетил за теб, но кой знае какво си е помислил, как ще реагираш след като не си пишете вече дори. Пробай да му пишеш в скайп. Имай смелост нищо лошо няма да стане. :wink:

titinkaa
01-04-2010, 13:47
Ревнува този,който обича! Прави си сама изводите от отговора ми

FromAutumToAshes
01-04-2010, 13:48
Изобщо нямаше да сбъркаш ако си беше написала темата на КИРИЛИЦА :)

valdesbg
01-04-2010, 13:53
Ревнува този,който обича! Прави си сама изводите от отговора ми

Широко разпространена заблуда. Ревнува човека, който го е страх. А уверения просто се наслаждава на това, което има. А то е при него неслучайно.

Иначе маймуница не чета.

Hilary_
01-04-2010, 14:05
Изобщо нямаше да сбъркаш ако си беше написала темата на КИРИЛИЦА :)

++++++

f17n3s
01-04-2010, 14:36
пиши му или пък му се обади ... обясни му, че си сгрешила, че съжаляваш .....

soul1199
01-04-2010, 16:58
пиши му :P

izlishna
01-04-2010, 17:17
Ревнува този,който обича! Прави си сама изводите от отговора ми

Широко разпространена заблуда. Ревнува човека, който го е страх. А уверения просто се наслаждава на това, което има. А то е при него неслучайно.

Ревнува този на който му пука за човека до него, а този който не ревнува му е през ... за половинката си :) Мога да ти кажа аз на теб :)

haritov
01-04-2010, 17:20
пиши му :P

едва ли те е забравил ;)

valdesbg
01-04-2010, 17:26
Излишна, душичке - знаеш ли какво означава ревност? :)

Щото ми се струва че смесваш няколко понятия.

Когато знаеш/усещаш че нещата не зависят от теб и съвсем реално да изгубиш нещо/някой се вкопчваш с всички сили за идеята да си бъде само твое. И така задушаваш човека с когото си. Когато си спокоен и уверен в отношенията си с някого, няма подобни чувства.

Страх-Безсилие-Отчаяние

Хронологията на чувствата е тази.

И така. Ако имаш нещо да ми кажеш - ЛС. И без това темата е за ключ.

ThisIsMe
01-04-2010, 17:38
2 години е доста дълъг период ,за да приключите по този начин,но както виждам,той не се е опитал по никакъв начин да спаси връзката ви.Но от друга страна и ти имаш вина,че директно си му казала да се разделите,а според мен би било по-правилно да му кажеш какво не ти харесва в него,да поговорите по този проблем и спокойно да го разрешите,а не да се стига до край.Но пък и той не проявява никакъв интерес да запазите отношенията си.Мисля,че той не е изпитвал истинска любов ,за да ти каже че не е било здравословно за вас да сте заедно,що за глупост? :? Няма смисъл да продължавате,ти го обичаш може би, а може би си влюбена в това което искаш той да бъде...но той ми изглежда безразличен...ЗА сега по-добре не прави нищо,изчакай известно време да мине,ако той прояви интерес,замисли се дали искаш да сте отново заедно.Ако не те потърси игнорирай го от живота си и с времето ще срещнеш друга любов.

izlishna
01-04-2010, 17:47
Излишна, душичке - знаеш ли какво означава ревност? :)

Щото ми се струва че смесваш няколко понятия.

Когато знаеш/усещаш че нещата не зависят от теб и съвсем реално да изгубиш нещо/някой се вкопчваш с всички сили за идеята да си бъде само твое. И така задушаваш човека с когото си. Когато си спокоен и уверен в отношенията си с някого, няма подобни чувства.

Страх-Безсилие-Отчаяние

Хронологията на чувствата е тази.

И така. Ако имаш нещо да ми кажеш - ЛС. И без това темата е за ключ.

Ами може тя да му е давала поводи за да я ревнува :? Виж всеки ревнува.. не може една връзка да иам само розова страна :? Ако е връзка без караници, ревност и още подобни, ми се стурва, че няма да я бива и няма да е интересна много бързо ще им стане скучно заедно :) Нз.. Според мен ако момчето е влюбено до уши в нея е нормално да я ревнува толкова много, не защото не и вярва или не я обича, а защото се притеснява да не загуби може би това ценно момиче от живота си :)

MiChKoO
01-04-2010, 18:51
мн гадна ситуация ... Събери кураж иии му звънни или му пиши .. поне ще знаеш да се надяваш ли отново да сте заедно или от любовта ви е останал само красивия спомен
Късмет !

valdesbg
01-04-2010, 19:23
:)