PDA

View Full Version : какво ви е нужно за да сте скейтъри или друг стил .. :]



SunnySmile15
01-03-2010, 17:02
Иска ми се да знам какво е нужно на едно момиче за да стане скейтарка освен това да може да кара скейт ?? Исками се да знам и за сийн стила ??

RAWRRR
01-03-2010, 17:03
По принцип карането на скейт е последното нещо,което ще ти трябва.Едни скейтърски кецове от 200 лв са ти достатъчни..

SunnySmile15
01-03-2010, 17:07
е ако си купа само едни скейтърски кецове без да мога да карам скейт и т.н. няма ли да съм аматйорка ??

SunnySmile15
01-03-2010, 17:08
аз не миля че е задължително да изглеждам клошарски 8-)

RAWRRR
01-03-2010, 17:11
Мне ще си средностатистическа, доста подходящо,ако искаш да се впишеш в тяхното общество.

Колкото до клошарският вид не съм съгласна, скейтърите се водят "смъкнати" и уж неглиже, амаа цените в скейтмагазините са космически.И макар да претендират много че са яко против модата, фешъните и тн, те също си имат мода и тя се изразява в определни марки , смайлита, цветни гривнички и тн..

Ако наистина искаш да се занимаваш със скейт, поздравления, но не ти трябва нищо освен скейтборд.

SunnySmile15
01-03-2010, 17:17
като каза космически цени .. се замислих .. виждала съм и ефтино облечени скейтърки и облеклото им не беше смакнато: тесни дънки кецове (големи) на MANIA фанелка и суичер една леко провиснала раничка и скейта това беше ..

Zaharinka
01-03-2010, 17:17
Харесала си е некой батко :D

SunnySmile15
01-03-2010, 17:21
хахх нищо подобно от много време карам скейт но просто не съм стила и се замислих какво би ми било нужно за да бъда и стила :D

RAWRRR
01-03-2010, 17:29
като каза космически цени .. се замислих .. виждала съм и ефтино облечени скейтърки и облеклото им не беше смакнато: тесни дънки кецове (големи) на MANIA фанелка и суичер една леко провиснала раничка и скейта това беше ..


Еми за съжаление, от моите наблюдения и познанства, цената на дрехите , обувките, скейта ти и тн имат значение, защото хората там стигат положение в което изберат дали наистина ще карат скейт или ще се увлекат по модата, като повечето избират второто.Така че при тях " другите неща,които трябва да правиш/ имаш",за които ти питаш имат решаваща роля..

И все пак изборът си е твой..

ACDC18
01-03-2010, 17:30
олее отиваш в натамно копуваш си един кариран панталон слагаш едни широки кецове едни големи слушалки фланелка раничката зимаш скеита и отиваш да караш ништо по специално не ти триабва. :D

P.S. Sorry, за грешките ама ми се е прецакала кирилицата =]

ACDC18
01-03-2010, 17:33
според мен дрехите ниамат значение просто трее моеш се ратметаш със скеита ;)

HanopkaH
01-03-2010, 17:34
зарежи го тоя скейт не струва

SunnySmile15
01-03-2010, 17:49
не виждам какво лошо има да си купиш необходимите дрехи и да бъдеш скейтър :neutral: или какъвто и да е било друг стил . Важното е да си щастлив ,смисъл такъв че модата малко или много допринася за доброто душевно състояние на човека.Лошото е че наистина някои хора мн се възгордяват с дрешките си и това право лошо впечетление за по голямата част от стила.Аз си променям стила заради самата себе си а не заради да се харесам на някого или да се самоизтъквам. ;) Всичко което правя по себе си е заради самата мен си за да се чуствам по добре нигога за да се правя на интересна или на голямата работа.

RAWRRR
01-03-2010, 17:54
не виждам какво лошо има да си купиш необходимите дрехи и да бъдеш скейтър :neutral: или какъвто и да е било друг стил . Важното е да си щастлив ,смисъл такъв че модата малко или много допринася за доброто душевно състояние на човека.Лошото е че наистина някои хора мн се възгордяват с дрешките си и това право лошо впечетление за по голямата част от стила.Аз си променям стила заради самата себе си а не заради да се харесам на някого или да се самоизтъквам. ;) Всичко което правя по себе си е заради самата мен си за да се чуствам по добре нигога за да се правя на интересна или на голямата работа.

Няма лошо в купуването на такива дрехи,ако ти харесват, просто не е задължително :)

SunnySmile15
01-03-2010, 17:57
Ами ако си пророчица може и да знаеш дали го правя за себе си или за другите.Но когато не си сигурен по добре не говори.Само аз си знам за какво го правя и в никакав случай не ме сравнявай с другите от които си го чул защото надали си приличаме :razz:

RAWRRR
01-03-2010, 17:58
Той така си говори за всички, спокойно 8-)

term0t0
01-04-2010, 09:50
заеби скейт модата,сега е модерно да си 50 килограма,карирани шапки,шорти,тениски,якета и бели кецове 8-)

White shoes never loses 8-)

Kalesin
01-04-2010, 09:56
Добре, че сте ти и оня с изцъкления поглед и ментака на ФП, за да ни обясните...

term0t0
01-04-2010, 09:58
едно е да носиш бели кецове от години,а друго е да си поредното позьорче,което е чуло,че кецовете са вървежни

term0t0
01-04-2010, 10:15
сега ще ми се доказваш ли?!тогава да си бил на 8-9 8)

realantisocial
01-04-2010, 13:02
кой на кого ще се доказва ? Я пак.. ??? ХАХАХАХАХ :lol:

PsychologicalDisorder
01-04-2010, 14:00
facepalm.



и фейсбук.

и facedesk

SunnySmile15
01-04-2010, 15:05
хора много осрахте темата :x аре моля ви се ако има някой който да пише по темата нека пише.Направете си тема спорове и ватре се карайте ако обичате. :)

PsychologicalDisorder
01-04-2010, 15:06
хора много осрахте темата :x аре моля ви се ако има някой който да пише по темата нека пише.Направете си тема спорове и ватре се карайте ако обичате. :)

трАгваме.

SunnySmile15
01-04-2010, 15:09
А и се пак да ви припомня темата се казва : какво ви е нужно за да сте скейтъри или друг стил .. :] .... никой не е трагнал да става скейтър просто питам интересно ми е за мненията ви а не за караниците ви или споровете.И в момента аз съм си абсолютно мой си стил,да карам скейт и то съм доста добра но не съм все още скейтърка като стил ;) така че нека се препратиме малко към друг стил .. :)

SunnySmile15
01-04-2010, 15:12
Кфо мислите за кифлите щото до колкото разбрах вече и тея дето са кифли са и някакъв стил :razz: кифладжийски стил :razz:

PsychologicalDisorder
01-04-2010, 15:16
скейтАрите са shhit, както казваме тука 8-)

SunnySmile15
01-04-2010, 15:16
Ииии споделете вие какъв стил сте ако изобщо имате такъв :D И кой стил най ви харесва :)

SunnySmile15
01-04-2010, 15:27
омг вие тотално сте се повредили малоумни ли сте кфи сте кфо ми е повреденото че ви питаам кфо мислите за кифлите които си мислят че да си кифла е стил ... простооо :shock: ме шокирахте треа си умствено повреден за да питаш въпроси :razz:

Zaharinka
01-04-2010, 15:31
омг вие тотално сте се повредили малоумни ли сте кфи сте кфо ми е повреденото че ви питаам кфо мислите за кифлите които си мислят че да си кифла е стил ... простооо :shock: ме шокирахте треа си умствено повреден за да питаш въпроси :razz:
Просто нещата,които питаш са крайно смешни.Нали знаеш по дрехите посрещат,по ума изпращат,и да всички тука са спрели нищо,че са на много по-преклонна възраст от теб.

SunnySmile15
01-04-2010, 15:32
охх ма вие сте мн тапи хора Въросите ми не са малоумни а вие сте малоумни че неможете да отговорите и тогава почвате да се заяждате толко ли е трудно да се отговори на въпроса ми :D

SunnySmile15
01-04-2010, 15:35
А и сайта не случайно се казва teen problem щото тука е за тинейджъри а не за хора на преклонна възраст а някои от тях и психопати :D

Zaharinka
01-04-2010, 15:36
Ти па са научи да пишеш,че ми става зле.Няма да се заяждам,че с теб и спор не може да стане.Като гледам докъде ти стига речника,в 1 изречение 1323 повторения...
Тръгнала скейтърка да става...Неам думи.А и се пише НЕ МОЖЕТЕ.

SunnySmile15
01-04-2010, 15:37
Тука се обсъждат тинейджърски проблеми а не простотиите които непрестанно ръсите и не спирате с тях ако ше пишете моля нека е по темата ! ;)

Zaharinka
01-04-2010, 15:38
А и сайта не случайно се казва teen problem щото тука е за тинейджъри а не за хора на преклонна възраст а някои от тях и психопати :D
По-добре така,отколкото некви като теб,които не знаят от къде идват и къде отиват.Неориентирани амебченца малки.Поне с по-големите може да се получи свястна дискусия...

SunnySmile15
01-04-2010, 15:44
После аз съм била ...... еми извинявайте вижте се на какъв език да ви го кажа ИМА ТЕМА коментирайте нея НЕ МЕНЕ елементарно е :D ама явноо ....

SunnySmile15
01-04-2010, 15:54
ето това исках от вас да коментирате какво харесвате повече и какво не харесвате ;)

Zaharinka
01-04-2010, 15:55
Взимаш кецове за 150лв от инсомниа,блуза на волком/глоб/т.н за 80 лв.
панталон с дъно до земята около 180-200 лв.
Дъска задължително,да не забравиш,гледай да е колкото се може по-скъпа.
Отиваш там,където се събират момченцата сядаш,подритваш дъската и все такива сложни движения.И след 1,2 часа се омиташ.Гаранирам ти,че ще бъдеш забелязана от всички.Ако си симпатична може и да забиеш някой батко.

SunnySmile15
01-04-2010, 15:59
а относно кифлите не съм кифла пак имате разни пророчески ..... никога не сте ме виждали но знаете какъв стил съм браво за опита ама не оцелихте но се пакк проверене дали баба Ванга не ви е роднина ;)

iLovePussyJuice
01-04-2010, 16:02
а относно кифлите не съм кифла пак имате разни пророчески ..... никога не сте ме виждали но знаете какъв стил съм браво за опита ама не оцелихте но се пакк проверене дали баба Ванга не ви е роднина ;)оди пикай па легай и са не връщай
УСВЕТ!

SunnySmile15
01-04-2010, 16:02
целта ми савсем не са батковците.Но все пак мерси някой да каже един свестен комент по темата .. ;) Ще послушам савета ти ако реша да стана скейтърка .. :d

Zaharinka
01-04-2010, 16:04
Не,тва нито от ирония не разбира,нито от нищо леле.В допълнение с днескашната гей грешка,която видях направо ме зарадвахте 8-) :razz:

Canis_Dirus
01-04-2010, 16:05
:lol:

SunnySmile15
01-04-2010, 16:12
Ако този,който е измислил пунктуацията ти беше роднина...в момента щеше да се върти в гроба и да сънува вампири... ... колко жалко за него добре че не ми е роднина :D

Zaharinka
01-04-2010, 16:13
Не,не,не сериозно ли си толкова оригинална?А чувството ти за хумор направо минава всички възможни граници :lol:

term0t0
01-04-2010, 16:15
заеби скейт модата,сега е модерно да си 50 килограма,карирани шапки,шорти,тениски,якета и бели кецове 8-)

White shoes never loses 8-)

тва мина преди 2 год.


закАснел си явно...


и е LOSE в мн. число...я ми обесни за lose,че не чаткам

YouKnowImBetterThanYou
01-04-2010, 16:23
Само си виж заглавието на темата. "какво ви е нужно за да сте скейтъри или друг стил". Сама си казваш, че не знаеш каква искаш да си, просто искаш да ти кажат каква да бъдеш и как да станеш такава. А после разпряваш, че не се била кифла.

kypo
01-04-2010, 17:09
требе да си тъп за да носиш подобни парцали и кецове. те тва е нужно!

cookie_master
01-04-2010, 17:20
ебати позьорката :lol:

SunnySmile15
01-04-2010, 17:30
междо другото сичките си е**** м****** и повече в тоя форум нема да влезна щото вие не разбирате че трябва да се коментира темата а не хората в нея ;) явно съм се заблудила че тука в тоя сайт има хора които знаят за какво е.И правете малка разлика междо кифла и Scene Style какъвто съм аз ;) не мисля че този стил има общо с куфлите ама ... се пак вие сте големите ... ;)

SunnySmile15
01-04-2010, 17:35
не исках да ви псувам ама не съм виновна че не сте свесни хорица и неможете от 300000 години да сванете идеата на сайта която не е да оплувате по малките в него както направихте с мен.Вместо да пишете по темата [ каквато и да е тя ] вие почнахте да с езаяждате и да ме обиждате е сажелявам не тарпя подобно отношение. :)

Canis_Dirus
01-04-2010, 17:48
кухнята
ножа
вените


тирбушона
тапата
оцета в салатата
микрофана в лапата
два пирона в главата


Чалга форевър!
Чалга стайл юбер алес!
Която не се облича като Андрея не я бива!

Zaharinka
01-04-2010, 17:58
шаляляля ти си коза :-)

ZipFail
01-04-2010, 18:48
Тo Scene е тоооолкова по-различно от кифла, нищо общо немат :lol:

anika17
01-04-2010, 20:01
трябва да ти е по душЪ, (най добре е да караш скейт)
и да не отстъпваш по нищо на момчетата.
само с обличане на т-ширт Vans и с ново DC не ставаш скейтър.
ако само се облечеш за 1000 лв и започнеш да се мотаеш там,
ще ти лепнат етикета "позьорка", и ще бъдеш едно от
скейтърските момиченца.
предимно трябва да имаш такъв начин на мислене
за да си паснеш добре в средата.
не говоря за теб, защото не те познавам,
но по-принцип това е нужно.
а иначе за това, колко пари ти трябват -
не е от най-голямо значение.
тези, които са добри и са мотивирани в карането,
ги признават и уважават и без да са облечени
като по списание.

wilks
01-04-2010, 22:19
... от задния ти джоб който,между другото,трябва да е на нивото на кучешките лайна за да си тру!
тц, немат задни джобове
късат си ги нарочно, 'се едно е съдран от многократно падане, за по-голяма автентичност :lol:
затва бухат всичко в брезентова мешка
(говорим само за стила, де, не за тру скейтъри) 8-)

UnKnOwNmAtTeR
01-05-2010, 05:24
"тру скейтъри" :razz: :razz: :razz: това си е етикета за поза

SunnySmile15
01-05-2010, 13:54
ами аз съм точно от тези които карат скейт и не са този стил така че като на всички вас не ви харесва слила не си го изкарвайте на мене щото не съм скейтърка просто карам скейт и съм много по добра в карането отколкото някои които са се облекли в скейтърскии дрехи ... ;) и се правят че са скейтарки а всъщност само когато си сложат единия крак на скейта прават тройно превартане назад .. :) е не съм позьорка .. ;)

Canis_Dirus
01-05-2010, 14:14
Стига хейти
Оди скейти

Zaharinka
01-05-2010, 14:41
щото не съм скейтърка просто карам скейт
:lol: :lol: :razz: :razz: :-D :-D :D

sNap09
01-06-2010, 18:21
щото не съм скейтърка просто карам скейт
:lol: :lol: :razz: :razz: :-D :-D :D

ааа неее не не....в началото си мислех,че те не са напълно прави и ддз може би не си толкоа зле,ама след тфа нееее.....нпрао ме разби,чесно,значи хем не си скейтарка хем караш скейт...пфф леле...тфа ако го кажеш на някой скейтар дет хем кара,хем е скейтар(което btw е мн рядко явление) ше го побъркаш от смях...не не тфа е велико.. :D :D :D :D :D :D :D евала на ткиа кат тебе....retard..

SunnySmile15
01-08-2010, 12:33
Еми имах един случай в който отидох на НДК облечна в Scene дрешки и карах скейт и едни скейтърки които неможеха да карат скейт но естествено бяха по размакнати и от на дедо ми човалите почнаха да ми се подиграват че не съм била никаква скейтърка щом не съм стила и аз за тфа ви казвам че по стил не съм скейтърка ами Scene просто си карам скейт и тфа е.Защото за повечето ако ще да си най-добрия в ккарането не си ли стила не си скейтър ;)

Canis_Dirus
01-08-2010, 12:37
:(
баси гадните скейтъри.
То каза ли им:
"Стига хейти - оди скейти" А?

BlackEyed
01-08-2010, 18:57
:lol: :lol: :lol:
мъка ,мъка

FlashMX
01-08-2010, 19:44
ГаЩи

UnKnOwNmAtTeR
01-08-2010, 23:04
аз карам ски 8) и коли, но офроад че нямам кинти за книжка, а не ми се занимава с курсове :(

AutumnTears
01-09-2010, 06:36
:lol: :lol: :lol:

gabi_94
01-09-2010, 07:47
Амии не мисля, че трябва да се подчиняваш на някакъв си стил....Не е нужно да си купуваш кецове за 200 лв и суичър за 100...Какво ти пука кво мислят останалите, ако можеш да караш скейт добре и ако си имаш някаква групичка от приятели какво ти пука някой одобрява ли начина по който се обличаш....Аз адски много се дразня на стиловете, щото ми писна някой да ме определя като някакъв стил...Общо взето ми харесват дрехи от най-различни стилове, както си харесах едни лилави кецове така си харесах и едни боти на токчета....Така че защо изобщо трябва да има някакви стилове, не може ли човек да носи различни неща ебасиии...и некой като те е видял с нещо спортно и смъкнато и после като те види на токчета с пола и вече казва, че си позиор и т.н. Носи си каквото искаш, не се стреми да носиш точно определени дрехи....

SunnySmile15
01-13-2010, 14:08
Амии не мисля, че трябва да се подчиняваш на някакъв си стил....Не е нужно да си купуваш кецове за 200 лв и суичър за 100...Какво ти пука кво мислят останалите, ако можеш да караш скейт добре и ако си имаш някаква групичка от приятели какво ти пука някой одобрява ли начина по който се обличаш....Аз адски много се дразня на стиловете, щото ми писна някой да ме определя като някакъв стил...Общо взето ми харесват дрехи от най-различни стилове, както си харесах едни лилави кецове така си харесах и едни боти на токчета....Така че защо изобщо трябва да има някакви стилове, не може ли човек да носи различни неща ебасиии...и некой като те е видял с нещо спортно и смъкнато и после като те види на токчета с пола и вече казва, че си позиор и т.н. Носи си каквото искаш, не се стреми да носиш точно определени дрехи.... ... Напълно съм сагласна с тебе и попринцип съм на същото мнение обаче ... както виждаш нещата са много омотани и едни викат че ако не си стила си позьор а други казват че само ако можеш да караш скейт а не си стила пак си позьор :)