PDA

View Full Version : Червени бузи



fr0zenboy
01-03-2010, 17:40
имам гаден проблем ... от 3ти, 4ти клас постепенно бузите ми почнаха да почервеняват и така си стоят вече 4-5 години. Лекарката ми каза, че това било от растежа(голяма обмяна на кръв ии такива работи) и каза, че до 18-19 годипна възраст изчезват. Все пак съм момче и е малко притеснително :( никой не ми се е подигравал за това, дори много хора казват, че това било много хубаво, било чара и т.н. Помогнете :)

natity91
01-03-2010, 17:43
Не се притеснявай.. и аз се изчервявам понякога толкова много, че приличам на домат... :( но все пак както каза това ти е чара ;) я си карай живота спокойно :-)

fr0zenboy
01-04-2010, 11:28
Ами не знам, за мен това е притеснително :? такива бузи, може би биха отивали на момиче, но на момче :? :?

mrtn
01-04-2010, 12:10
еми щом лекарката ти е казала така, едва ли нещо може да направиш..

daru6a1
01-04-2010, 18:56
Не се притеснявай.. и аз се изчервявам понякога толкова много, че приличам на домат... :( но все пак както каза това ти е чара ;) я си карай живота спокойно :-)

me 2 :(

Red_Hair
01-06-2010, 18:36
хах и аз така и се поинтересувах и прочетох в книгите си че понякога това е в основата на сърдечен проблем но това е рядкост и само го подмятам като вариант разбира се но мисля че няма нищо за което да се притесняваш,както казаха и другите червени бузки много кръвчица в мозъка :P

lovegaga
01-16-2010, 23:17
омг от червени бузки стигнахме до проблеми пак.. са па сърдечно-съдова система ще разчепкваме.. не съм учила за такива симптоми,но щом си се съветвал с лекар няма проблеми,а и какво ти дреме.. така е по-яко като се изчервиш няма да познаят.. не като мене :D аз съм бяла като платно и като се изчервя си личи естествено.. много е кофти :D

wallmart
02-27-2010, 17:15
Не се притеснявай - ЗДРАВ СИ!

NoOneElse
02-27-2010, 21:09
Постоянно зачервен нос или бузи може да се дължи на високо кръвно!

sexita
02-28-2010, 08:55
Това не трябва да те притеснява. Не става въпрос за патология а за съдовообусловане кожна реакция, която се определя от типа организъм. Ще трябва да свикнеш с това.
Може и да греша за това ако искаш разясни малко повече - дали са постоянно зачервени или се менят при смяна на температурата и настроенията, дали има прозиращи капиляри и дори ако искаш дай снимка :)

pussucetka
02-28-2010, 12:02
имам гаден проблем ... от 3ти, 4ти клас постепенно бузите ми почнаха да почервеняват и така си стоят вече 4-5 години. Лекарката ми каза, че това било от растежа(голяма обмяна на кръв ии такива работи) и каза, че до 18-19 годипна възраст изчезват. Все пак съм момче и е малко притеснително :( никой не ми се е подигравал за това, дори много хора казват, че това било много хубаво, било чара и т.н. Помогнете :)

от моят клас има едно момче със същият проблем .. не се притеснявай не си единствен .. щом лекарката ти е казала че ще изчезнат не се притеснявай .. :P

SmilezZz
02-28-2010, 15:23
НЕ се притеснявай..Щом лекарката ти е казала,че до 18-19 години ще изчезне..
Но си стоят много сладичко..Това не трябва да те притеснява

_butterfly_
02-28-2010, 15:58
Лекарката ти е казала, че е нормално, в пубертета си, тялото ти се развива бързо и обмяната на веществата е засилена- не виждам причина за притеснение. А доколкото от естетическа гледна точка според мен е сладурско :)

katikatikati
04-05-2012, 21:54
emi az sum momiche i tezi buzi mi idvat do gusha a mnogo iskam da gi skriq po nqkakuv nachin... pomagaite s neshto

randi
04-06-2012, 15:23
аз пък знам, че това с червените бузи се нарича червен вятър и се появява ако като бебе някой ти е хапал носа :D