PDA

View Full Version : първият път



fanti4kaaa
01-03-2010, 19:43
Здравейте!Имам проблем.За първи път преди три дни правих любов с приятеля ми.Използвахме презерватив,но му беше малко малък и обхвана почти 1/2 от пениса му.Аз бях в третия ден от цикъла ми.Преди да свърши той извади пениса си, но имаше малко течност ,която беше трудно да се определи от какво е ,и точно това е причината ,за да пиша тук.На другия ден цикъла ми почти спря , гадеше ми се и ми се спеше,о нямах най-характерните симптоми за бременност.И двамата сме много притеснени- той е на 15 аз на 14 (знам ,че сме малки).Въпросът ми е дали е възможно да съм бременна след като бях в цикъл и дали спирането му може да се дължи на половия акт?

Благодаря ви много предварително,моля отговорете! :(

mech0
01-03-2010, 19:47
Не, не знам да може да се забременее по време на цикъл.

x3eme
01-07-2010, 03:38
^може,цветна бременност

xoxi
01-07-2010, 10:16
Иди на лекар, всичко може да е станало.

AndjelinaAa
01-08-2010, 12:57
Чувала съм че е даже по лесно да се забременее когато си в цикал пробваи с тест за бременост :)

kriSko94
01-08-2010, 19:44
^може,цветна бременност

:razz: :lol: :lol: цетна временност е, когато имаш менструация, а същевременно си временна :)

иначе по темата- нормално е да имаш болки след първия път, това е зона, която се предполага, че не е докосвана преди и т.н., това е ново за организма, непознато...


според мен, презервативът не е бил малък, а просто не е бил поставен, както трябва.. иии що за извратено нещо - секс по време на менструация о.О ?
също така, при бременност гадене, отпадналост и т.н. се появяват към 2-3 месец :)

иии аз от мама знам- по всяко време може да се забременее [-o< 8-) :?