PDA

View Full Version : Как да си върна доверието му отново?



orexovka
01-03-2010, 19:47
Добър вечер и благодаря на всички, които ще ми дадат мнение по въпроса =)
Проблемът ми е, че имам страхотно момче до себе си, което обичам истински, но се издъних в очите му. На нова година си писах смс-и с момче - САМО ПРИЯТЕЛ, ноо самите смс-и нямаха вид на просто приятелски, заради целувките, с които завършваха. Гаджето ми ги видя, но не го оставих да ги прочете до край, а по-късно вече бяха изтрити ... за мое огромно съжаление. Сега той се съмнява в мен а думите му бяха - Имах ти безуслоно доверие и никога не съм те проверявал, но ме разбери, че вече няма да е същото!
Направо ми се плаче =[ казах му, че няма нещо, което не бих направила, за да си възвърна доверието му напълно, но изглежда той няма да ми помогне да открия тово нещо =/ Ако някой тук би могъл, ще съм му адски благодарна!

BloodyAmy
01-03-2010, 19:50
Съжалявам, че ще го кажа, но веднъж изгубено доверие никога не се връща.. Каквото си надробиш, това ще сърбаш. Факт!

balu4ka
01-03-2010, 19:52
Ами така е ^ винаги ще си ги има съмненията.Да беше мислила преди това ;)

GossipGirl89
01-03-2010, 19:54
Ами кофти тръпка. След като онова момче ти е само приятел защо си му пращала целувки? Съжалявам, че ще го кажа, но подкрепям мнението на
BloodyAmy - веднъж изгубено доверие много трудно се връща. Доверието не се взима или дава - то се печели и ако наистина държиш на приятелят си ще трябва доста да се постараеш

orexovka
01-03-2010, 20:06
Защо завършваха с целувки ли? защото когато си пиша с приятели, приятелки, братовчеди, бротовчедки, слагам мечки и целувки. Не флиртувах с това момче. От както срещнах приятелу ми, просто нямам очи за друг и не бих си позволила да го нараня :( а ето, че точно това направих. Ще ми е още по-полезно да чуя съвети от хора, които ме упрекват, така чеее каквото и да?

sunshinepp
01-03-2010, 20:09
ако той има желание с времето може да изградиш пак нещо, но ще стане много трудно и винаги ще има нотка на съмнение в него :)

sobieskiboy89
01-03-2010, 20:11
И все пак единственната надежда "може би" е ако направиш нещо буквално уникално за него (нямам предвид материално) просто ако го познаваш добре ще знаеш той какво би искал да направиш за това доверие макар, че веднуж счупено... неможе да се залепи! :(

Dimana99
01-03-2010, 20:13
Съжалявам, че ще го кажа, но веднъж изгубено доверие никога не се връща.. Каквото си надробиш, това ще сърбаш. Факт!

Много правилно....

hahavteen
01-03-2010, 20:34
Ти не си се "издънила" защото всъщност нищо не си направила. След като той ти има толкова малко доверие наистина жалко за него. Би трябвало да ти повярва. Аз не бих правила проблем за нещо такова.

sobieskiboy89
01-03-2010, 20:49
Ти не си се "издънила" защото всъщност нищо не си направила. След като той ти има толкова малко доверие наистина жалко за него. Би трябвало да ти повярва. Аз не бих правила проблем за нещо такова.

Еми можело е и да е така, но след като тя не го е оставила да го прочете момчето кво друго да си помисли?

newii
01-03-2010, 20:59
Съжалявам, че ще го кажа, но веднъж изгубено доверие никога не се връща.. Каквото си надробиш, това ще сърбаш. Факт!

hahavteen
01-03-2010, 21:07
Ти не си се "издънила" защото всъщност нищо не си направила. След като той ти има толкова малко доверие наистина жалко за него. Би трябвало да ти повярва. Аз не бих правила проблем за нещо такова.

Еми можело е и да е така, но след като тя не го е оставила да го прочете момчето кво друго да си помисли?

Всеки има право на лично пространство. От къде на къде той ще й чете СМС-ите? След като има нужда да я провери и не й вярва на това което му казва значи й няма доверие. С 2 думи авторката не е изгубила доверието му защото изобщо не го е имала. Аз не чета съобщенията на приятеля си, нито му се обаждам през 5 минути когато е с приятелка у тях. Или имаш доверие на някого или му нямаш. Не може хем да й се доверява хем да иска да види за да се увери в думите й. :?

AceXe
01-03-2010, 22:11
Бъркате ревност с липса на доверие. Момчето не я проверява, което значи, че не е ревнив. Когато обаче тя пред него си пише SMSи с друг, вече е нормално да провокира интереса у него с нотка ревнивост. Трябва да мине време и да му доказваш постоянно, че наистина го обичаш. Само тогава може би ще се отпусне отново и ще ти има пълно доверие. Хубаво е и да си поговориш с него, по-сериозно. Евентуално поговори и с човека, с когото си писала да говори с приятеля ти.

hahavteen
01-03-2010, 23:35
Бъркате ревност с липса на доверие. Момчето не я проверява, което значи, че не е ревнив. Когато обаче тя пред него си пише SMSи с друг, вече е нормално да провокира интереса у него с нотка ревнивост. Трябва да мине време и да му доказваш постоянно, че наистина го обичаш. Само тогава може би ще се отпусне отново и ще ти има пълно доверие. Хубаво е и да си поговориш с него, по-сериозно. Евентуално поговори и с човека, с когото си писала да говори с приятеля ти.


Когато тя си пише СМС с друг това е нормално. Всеки има право да общува с други хора независимо от какъв пол. След като тя казва че му е изяснила че той й е приятел и след като гаджето й знае че тя праща целувки на приятелите си (аз също го правя) не би трябвало това да "провокира интереса му".
Според мен би било грешен ход да накара приятеля си да говори с гаджето. Аз на негово място бих започнала да ревнувам още повече. Какъв е тоя че да идва и да се бърка в отношенията ми с моето гадже и защо по дяволите тя му разказва всичко което се случва между нас?! Това бих си казала аз на негово място.

YouKnowImBetterThanYou
01-03-2010, 23:41
Абе какво и търсите оправдания на тая? Хем играе някакъв с смс-и, хем крие от гаджето си и търси как да провокира ревност...

FromAutumToAshes
01-04-2010, 00:43
Съжалявам, че ще го кажа, но веднъж изгубено доверие никога не се връща.. Каквото си надробиш, това ще сърбаш. Факт!


Чак пък никога... Но наистина много трудно се печели доверие, след като един път е вече загубено, и става дума за любовни взаимоотношения... Знам го от личен опит ;/

Faces
01-04-2010, 04:27
Един път появи ли се нотка на съмнение никога няма да е същото право ти е казал приятеля ти.Но и постъпката ти е била много глупава защо не си го оставила да ги прочете като са невинни ? Пък и кви са тия целувки ако ти видиш такива смс-и в гсм на приятеля си как ще ти е ? Преди да действате първо се поставете на мястото на другия да видите как ще е и тогава вършете квото сте решили.

valdesbg
01-04-2010, 05:30
Слънчице, до тук всичко хубаво, лично пространство, бла бла, чудеса и загадки.

Ама има един по интересен момент. Гаджето и знае ли че тя праща целувки, мечки, жирафи, тюлени и прочее гадинки на всички с които се познава? Щото ако изхождаме от факта че той и има пълно доверие - значи не чете смс-ите, и вярва на думите и. Ми я си представи че авторката е пропуснала да му каже тая дребна подробност, щото един вид то се подразбира и хоп ето ти основание за проблем. Да, ама не се подразбира :)

Аз също нямам против бъдещото ми гаже или което и да е друго гадже да праща лигавщини по телефона на всички знаейни и незнайни за мен приятели. Както е правила досега, обаче да ми каже че го прави. И тогава всичко е 6. Щото съгласи се че ако по някаква случайност видиш че твоя господинчо пращал мечки, целувки "обичам те" и подобни на някакво момиче за което ти знаеш че му е САМО приятелка, или още по лошо не знаеш нищо за нея ще те жегне яко. И няма да си помислиш че му е само приятелка а ще почнеш да ровиш из тая история и стават дяволии. Или друг вариант отиваш при него и го подлагаш на кръстосан разпит - какво,кога, къде с кого... бла бла :) И пак стигаме до изходната точка - основание за проблем.

Друго е да ти каже "Така и така с таз девойка се познаваме от Х време, и си пишем еди какво си щото сме близки. Нямаш повод за притеснение"

Да се върнем на нашатаситуация - ми авторке - как да ти кажа - счупената чаша можеш да я залепиш с лепило винаги. Ама ще си личи че е счупена, и няма гаранция че ще си залепила всички парчета правилно. И че изобщо си намерила всички. Вариант е просто да вземеш нова чаша. А тая нова чаша ще дойде от приятеля ти. Той е човека, който ще реши дали и кога да ти я даде. Приказвай с него, пробвай да му обясниш как седят нещата, ама като нямаш доказателства(а.к.а. смс-и) не знам как ще му докажеш че всичко е така както гопредставяш.

То и той е виновен че веднага те е пратил на гилотината(Нямам ти доверие вече) а не е седнал още тогава да си поприказвате и да се разберете :)

И двамата сте за бой, ама... айде счупено е гърнето вече :)

Hilary_
01-04-2010, 05:52
Съжалявам, че ще го кажа, но веднъж изгубено доверие никога не се връща.. Каквото си надробиш, това ще сърбаш. Факт!

++ :?

dakata123
01-04-2010, 05:55
Съжалявам, че ще го кажа, но веднъж изгубено доверие никога не се връща.. Каквото си надробиш, това ще сърбаш. Факт!

++ :?
:smt045

valdesbg
01-04-2010, 05:56
Айде ся 100 човека цитирайте Ивето :)

Малко креативност, дайте със свои думи. Не сте 1 клас :)

hahavteen
01-04-2010, 10:05
Друго е да ти каже "Така и така с таз девойка се познаваме от Х време, и си пишем еди какво си щото сме близки. Нямаш повод за притеснение"


Аз си мислех че се подразбира че тя му е обяснила... Ок, не му е показала СМС-ите но все пак си мисля че му е казала кой е този приятел и защо си пише с него... :-o Иначе че ще ме жегне ако моя приятел праща целувки на някакви си за които не знам си е така но ако ми обясни ще му повярвам. Трябва да се случи нещо доста по-сериозно че да изгубя доверието си в някого от едно тъпо недоразумение и виртуални целувки :-o Пък и колкото и да е все трябва да е видял тя как пише СМС-и, в скайп, във фейсбук.. Не може да не знае че тя праща целувки и прегръдки на приятели.

mrtn
01-04-2010, 10:19
Ами с течение на времето, може всичко да се промени.
Доказвай му, че го обичаш, че го уважаваш.. :)

valdesbg
01-04-2010, 10:37
Хммм точно затова стават всичките недоразумения, слънце :)

Нещата не се подразбират. Пример:

Прекарваш много време заедно с колегите ти(от училище или работа) и правите подобни(или едни и същи) неща. Да ама не се подразбира че сте приятели нали. Да, ама не със всички имаш перфектни отношения. И не всички са ти приятни нали.

Друг пример:

Ходиш с някого 2-3-4 години. Живяла си с него. Преживели ли сте всичко - подразбира се че сте един за друг и трябва да се ожените. Да, ама не :)

Пример три:

Подразбира ли се че след като излизаш на романтична среща с някого ТРЯБВА да се целунете?

Надявам се схвана идеята. Нещо естествено за теб, е съвсем неестествено за друг. А нещо невинно премълчано, макар и неволно след това се връща и се тълкува с коренно различен смисъл.

Та на идеята - той не е подозирал нищо за да иска да я следи или да гледа на кого какво пише. Така че пак стигаме откъдето тръгнахме.

Теб ще те жегне - това е ключовия момент. Ще ти обясни приятелят ти, ще му повярваш и ще се сдобрите. Ама пак ще остане "горчивото усещане в устата". Сама се сещаш че семето на съмнението посято веднъж, не дава мира на човешката душа. "Коя е, каква е, щом са само приятели защо не ми е казал, бла бла.. " Схващаш накъде бия. И в един момент това ще си даде външното проявление. И твоя приятел ще седи с пръст в уста, невярваш какво и откъде му идва.

Авторката като/ако се появи може да потвърди думите ми и ще сме стигнали до разковничето на историята.

А ако му е казала то обяснението ео ще по просто. Той просто не и вярва, толкова колкото твърди. И се изкарва жертва.

Колко удобно, не мислиш ли :)

hahavteen
01-04-2010, 11:02
valdesbg знам че си прав особено като се има предвид че тук става дума за тийнове на по 15-16. Аз обаче си пиша от мойта гледна точка и нещо се инатя и отказвам да видя "големия проблем" макар че ситуацията ми е напълно ясна защото и аз преди няколко години бях така. :D В сегашната ми връзка всичко се изяснява и се казва на момента и нищо не се оставя да се "подразбира" (което понякога ме дразни но знам че е по-добре така). Според мен няма смисъл да имаш съмнения в някого след като нямаш доказателства че е направил нещо нередно. Няма смисъл да се самосъжаляваш, да се изкарваш жертва, да се опитваш да накараш другия да се почувства гадно... Въпроса е че трябва да мине време и човек да преживее няколко разочарования преди да осъзнае тези неща и да успее да ги приложи. :)

LadyDi
01-04-2010, 11:06
Според мен няма смисъл да имаш съмнения в някого след като нямаш доказателства че е направил нещо нередно. Няма смисъл да се самосъжаляваш, да се изкарваш жертва, да се опитваш да накараш другия да се почувства гадно... Въпроса е че трябва да мине време и човек да преживее няколко разочарования преди да осъзнае тези неща и да успее да ги приложи. :)
А според мен, колкото повече разочарования преживяваш с времето, толкова по-голяма е вероятността да загубиш всякаква способност да вярваш.

Вярвай ми :) знам го от опит.

valdesbg
01-04-2010, 11:21
По принцип си права, слънчице. Дефакто обаче пак не гледаш "големия проблем". Ти си знаеш защо.

My work is done here :)

Марина, естествена човешка реакция. Предпазваш се от това което те наранява. Не винаги по най-правилния начин.

awerw
01-04-2010, 14:31
няма 6анс с мъж не се ебавай повярвай много е гадно и с мене така са се ебавали :(

PuFfyy
01-04-2010, 15:32
При мен се случи нещо подобно :shock: значи виж сега моят съвет е следният : изчакай малко време да му мине ! Ще видиш,че с времето всичко ще се оправи :) Обясни му ,че ти е само приятел и това са били приятелски целувки :) ако те обича ще те разбере :) хайде успех :)

NeverTheSame
01-04-2010, 16:30
Заеби..с времето все ще се оправи по някакъв начин.Няма да е същото...може би никога няма напълно са възвърне доверието си,но положението не е чак толкова трагично.Старай се да му показваш все повече колко много значи той за теб и как няма друго момче,което може да го замести и т.н.

Chiana
01-04-2010, 16:36
Ехее, явно момчето доста е комплексирано. От един смс тука такива панаири да прави.. Нямал да ти има доверие и тем подобни... Че то вие да не ходите от 4-5 години, а дори и тогава той няма право да ти чете личната кореспонденция. За загуба на доверие говорим като те завари с някого да се натискате. Кажи му, че преувеличава за глупости и да се осъзнае какво може да изгуби с поведението си. Пък и трябва вече да е научил, че е характерна черта за 50% от момичетата да пращат някакви целувчици и тем подобни. Много сте малки толкова да се ограничавате. А и колкото повече изкривявате думата "вярност" и "доверие" до степен на пълно лишаване от лично пространство и общуване с околния свят, толкова по-бързо ще ви се срине връзката и няма да се осъзнаете от къде ви е дошло. ;)

anika17
01-04-2010, 17:55
ако приятелят ти пази смс-ите, да ти ги прати обратно,
ти ще ги покажеш на гаджето си и всичко е ок.

ThisIsMe
01-04-2010, 18:35
Веднъв доверието изчезне ли,нищо няма да е същото....каквото и да направи6 :(

T91
01-04-2010, 18:49
Вие за няколко СМС ли се карате - тц тц тц .
Най-лесното решение на проблема ти е да вземеш този твой приятел и да го заведеш при гаджето ти . Нека приятелят да обясни на гаджето ти че между вас няма нищо . 8-) Вярно малко е неудобно , но пък върши работа . Освен това гледай да не се сбият . Понякога силната ревност води до безпричинни щети . :-D

wilks
01-04-2010, 22:54
фаталната ти грешка е, че си изтрила въпросните смс-и
като нямаш какво да криеш, и са били безобидни (според теб), за чий ти беше да ги триеш...?
нали знаеш поговорката "гузен негонен бяга"
е, бъди сигурна, че и твоя човек я знае много добре, и съответно изхожда от тази позиция

истината е една, но винаги има две страни - твоята, и неговата
няма как той да знае твоята истина, както и ти неговата

всъщност има как, но трябва много повече време

Nikyy Tempest
03-18-2012, 21:12
Аз се скарах с гаджето ми и скъсахме.. помогнете ми да си го върна
Няколко пъти късахме а ходиме от 1 година и месец.. разбрахме се,че ще сме заедно ако спръ да пуша пред него иначе късаме, но вчера запалих пред него и ме скъса .. Как да си го върна моля ви се помогнете мии .. той още ме обичаааа каза ми гоо ;(

alekota
03-18-2012, 22:27
Не е трябвало да триеш СМС това е породило най големите съмнения .Логиката е щом са изтрити значи има нещо и никой не може да го разубеди .

Linns
03-18-2012, 23:25
Как така "по-късно вече бяха изтрити'' ?
Гледай да не се повтаря.. С времето, като не се дъниш повече и бъдеш търпелива с него, защото той е прав, ще спечелиш доверието му..

fenkaaa
03-20-2012, 13:17
Сама си си го направила.Щом не си флиртувала с него,защо не даде приятеля ти да прочете СМС-ите? Или си искала да го пробваш и предпочете да изтриеш СМС-ите,за да го видиш как ще реагира,ако си помиси,че ти си флиртувала с този твой приятел и сега съжаляваш. Ха.

kyon
03-20-2012, 15:50
А той защо по дяволите ти е пипал телефона?!

Stan4o123
03-20-2012, 18:07
Мацката ни лъже...щом е изтрила смс-ите,значи е имало и неща,които са били "повече от приятелски",но сега пуска тема,за да успокои собственото си его.Интересно ми е нас или себе си иска да заблуди,не че те съдя,но миличка,приятеля ти е в правото си...Имах същия случаи с моята бивша и историята ми е до болка позната,защо се жънасяш с други момчета,а после и лъжеш...Просто се научи да си носиш отговорност за постъпките,когато се научиш на това,ще намалят и изцепките ти :).Айде,успех с пича,ако те обича,ще ти прости,но занапред не прави подобни глупости,една грешка е половин грешка,ако не се повтори!

Verminaard
03-21-2012, 08:08
Как ли? Никак не можеш да го върнеш това доверие.Като си глупачка - духай сега порцията топли житейски фъшкии,които сама си си сервирала.

green_peace_
09-10-2012, 06:08
Много ще съм ви благодарна, ако по някакъв начин успеете да ми помогнете с някакви идеи как да успея да си върна доверието му след като си признах за изневяра.

Заедно сме от близо 2 години, но преди няколко месеца забегнах малко по кривия път и съм лепнала някаква болест. И отидох на лекар да ми каже за какво става въпрос. След това приятелят ми и той ходи на преглед и на него му казаха, че няма нищо.. А сме имали полови взаимоотношения.. Лекарят му е казал, че е чист, и че аз съм направила грешката.

Тогава той започна всеки ден да ме пита с кого съм му изневерила. Да му кажа какво съм направила и щял да ми прости понеже признат грях бил половин грях, и всякакви такива думи само и само да ме подтикне да си призная. И аз не издържах на натиска, супер много ми тежеше да го лъжа и избрах да му кажа. Тогава наистина осъзнах каква грешка направих като избрах признанието, но както и да е..

По принцип живеехме заедно с неговите родители у тях. След като му казах какво съм направила си събрах нещата и тръгнах да си ходя вкъщи, като му оставих ключовете понеже, след като всичко е свършило няма защо ключовете от неговия дом да са у мен. Той ми каза, че не ме гони от тях, ако искам да остана и да взема ключовете. Обаче аз му казах, че след като всичко между нас е приключило няма защо ключовете да са у мен и да стоя у тях. Тръгнах си, а той излезе.
Почерпил се е с приятели и под въздействието на алкохола ми се обажда в 2 през нощта и сипеше обиди по мой адрес и след това ми затвори. На сутринта ми се обажда да ме пита какво сме си говорили, че не помнел, аз му казах и той затвори. След това започнах да му пиша извинителни смс-и, молех го да ми прости, да ми даде последен шанс, обаче той не отговаряше. Накрая след 4 часа ми се обажда и ми казва да престана да го тормозя, че не му се говори с мен. И аз спрях да го притеснявам.

На другият ден му написах малко писмо, направих импровизиран плик и му го оставих пред вратата на апартамента, като в писмото бях написала, че разбирам грешката си, и знам, че много го боли, но да се опита да ми прости и ще му докажа, че повече няма да се повтори. Обаче той ми отговори със смс, че нямало шанс да се оправим. Цял ден ми беше тежко и плаках.. Звънях му по телефона да излезем да поговорим относно въпроса за лечението ми, но той каза, че имал друга работа и да не се притеснявам, че той щял да оправи всичко.

На третия ден си казах, че няма да го търся и си ходих на село с майка ми - имахме работа. След като цял ден не го бях търсила накрая вечерта той ми се обади и се държеше така все едно нищо не е станало. Каза ми, че щял да излиза с приятели на по бира набързо и щял да се прибира, че трябвало да става рано на другия ден - имал работа. И аз след това започнах да го подпитвам дали ще ми прости, дали ще се оправим, и той, след малко мълчание ми вика, че нямало как да станат тия неща, и ми затвори. 30 минути по-късно ми е писал във фейсбук: "Тук ли си?", обаче мен точно тогава ме нямаше и така и не ми отговори.

На следващия ден сутринта му презвънях и той ми се обади - очаквах, че няма да го направи. Питах го защо ми е писал предната вечер, обаче той ми каза, че бил излязъл вече. Пожелах му лек път и затворихме.
Вечерта се разбрах с брат му да се видим, за да си поговоря с него, да видя дали ще може да удари едно рамо в борбата ми да си го върна. Разговарях с него и си тръгнах по пътя.
Няколко часа по-късно ми звъни и ме попита какво съм притеснявала брат му, защо съм го занимавала, луда ли съм била.. Аз му казах, че съм луда по него, и той каза, че нямало как да се оправим, да спра да го занимавам и т.н., а аз му казах, че това го говори нарочно, той обаче ми каза, че не е нарочно, че така го мисли и чувства. И ми затвори.

След това гледам, че ми е писал във фейсбук, че не заслужавам да ми прости, че съм била к*рва и да не го упреквам, че ме нарича така. Била съм му нанесла най-голяма болка от всичките му другите приятелки, взети заедно, а той бил дал всичко за мен (което е така). Написал ми е също, че му се повръща от мен, и че повече нямало как да съм неговото момиче. Аз обаче, все още не знам какво да му отговоря..

Моля ви, ударете едно рамо. Много го обичам този човек, и усещам, че той не е безразличен към мен.
Днес го чакам да ми се обади, за да се разберем за лечението какво ще става, ако не ми се обади не знам какво да правя... :(
Извинявам се за дългата история, дано някой от вас ми отговори. Благодаря предварително!

NomNomNom
09-10-2012, 07:17
1. Само не знам той какво общо има с лечението ти. Нали нищо му няма, какво има да говорите, това си е лично твой проблем?
2. И с брата е било тъпо.

Всъщност, защо, след като си изневерила, не си помислила дали искаш да му кажеш и дали искаш да се разделите, идеята ми е, че е глупаво, че не си предвидила какво може да се случи, а то е очевадно, че вероятно някой ден ще разбере.
Носи си последствията, разделете се по-добре, ако се съберете, няма да е същото, той ще е наранен и ще се държи зле с теб.

Иначе, не му пиши, просто спри да комуникираш с него. Изобщо спри.
Не му казвай и дума, докато не реши да се извини, защото ти си сгрешила, той те е нахранил, ама щом си изневерила, значи и той си е имал трески за дялане.
Послушай ме и изобщо не говори с него, докато не ти се извини. Той ще очаква да му пишеш сега, ще очаква да му звъниш т.н., просто не говори с него и го отминавай, не давай обяснение.
Така ще си запазиш достойнството поне.

Niakoitam
09-10-2012, 07:27
green_peace_ Попринцип за тези работи се мисли предварително, а не след дъжд качулка и куп оправдания. И да, по всяка вероятност вече няма да е същото.

balu4ka
09-10-2012, 07:59
green_peace_:Мисля,че ако беше мислила по-рано,нямаше да се стигне до тук.Как твърдиш,че обичаш някого след като се чукаш с друг?Как очакваш ,че тези неща се прощават,би следвало да познаваш приятелят си и да знаеш как би реагирал.Нещата се градят на доверие,изневярата е първа в списъка ,която е знак ,че нещо във връзката ви куца.Може би и той има вина,но трябваше ли да прибягваш към това,трябваше да поговорите и да се опитате да изгледите нещата помежду си.Звънял ти е ,защото е наранен и донякъде още се опитва да свикне с това което си направила.Според мен ,остави го да помисли малко,ако е готов да ти прости той ще те потърси.А,каква е причината ти да му изневериш?

Violenza
09-10-2012, 08:40
Тогава наистина осъзнах каква грешка направих като избрах признанието, но както и да е..

И говори за доверие и прошка... Не заслужаваш нито едното от двете.

Amore-Mio*
09-10-2012, 09:24
Загубено доверие трудно се връща, дори бих твърдяла, че е невъзможно. Винаги този човек ще има съмнения след загубеното доверие.

PyCoKoCkA93
09-10-2012, 09:32
Green_Peace душицо,за тези работи се мисли ПРЕДИ да ги направиш...След като си избрала да си признаеш,трябва да си готова и да загубиш този човек.Всичко зависи от него сега и от големината на егото му.Явно не е чак толкова голямо щом и сега те търси,но не е и никак малко,че да прости лесно.Както ти каза НомНом,не го търси и остави всичко на него,защото той е човекът,който ще реши дали да ти даде друг шанс...Знам,че е трудно и болезнено,но така си си постелила. :)

someonerandom
09-10-2012, 09:54
Иначе, не му пиши, просто спри да комуникираш с него. Изобщо спри.
Не му казвай и дума, докато не реши да се извини, защото ти си сгрешила, той те е нахранил, ама щом си изневерила, значи и той си е имал трески за дялане.
Послушай ме и изобщо не говори с него, докато не ти се извини. Той ще очаква да му пишеш сега, ще очаква да му звъниш т.н., просто не говори с него и го отминавай, не давай обяснение.
Така ще си запазиш достойнството поне.
Имайки предвид,че тя е тези,която е сгафила,ако иска да си запази/възстанови/ връзката,точно в момента достойнството и не е на първо място.Тъпо звучи,обаче е така.Когато някой фейлне(особено в такъв мащаб) и иска да се поправи,известно време няма право да се прави на важен.Да не говорим пък да чака ТОЙ да се извинява?За какво да се извинява?Че се е ядосал,че му е изневерила?
"Щом си изневерила,значи и той е имал трески за дялане"-сериозно?Аз бях останал с впечатлението,че си свестен човек,при което това...
Всеки има трески за дялане.Няма идеални хора.И във всяка по-дълга и сериозна връзка тези трески излизат наяве.А при условие,че тя е живеела с него при техните и той е давал всичко за нея,връзката вероятно е била сериозна.Ако заради едните трески си зае*еш човека и отидеш нанякъде с някой рандъм,значи нямаш работа в сериозна връзка.Така го виждам аз.
До авторката:Дай му малко пространство да подиша и да си въведе в ред мислите.Колкото и да му говориш,ако той сам не осъзнае,че иска да се върне,ти няма как да го накараш.И определено ще трябва да си понесеш последствията-дори и да се съберете,трудно ще стане пак същото.Особено в началото.
Между другото-Дай още малко подробности.Какво ще рече "забегнах МАЛКО по кривия път?"Еднократна глупост или с няколко души?Питам,за да преценя точно колко е превъртял човека 8-)

draid
09-10-2012, 10:25
Относно първото момиче:

Видял е той смс-ите, а ти си изкубнала телефона от ръцете му и си ги изтрила ? Дааа сигурен съм че са били нищо друго освен приятелски... сама си си надробила попарата, сама ще си я сърбаш. Прошката е велико нещо, ама за жалост 99% то хората са нормални. Доверието веднъж загубено се връща много трудно и то само ако ти полагаш неимуверни усилия, а приятеля ти също иска да има доверие в теб. Както и да е, никога няма да е като в началото.

Относно green_peace :

За каква обич говориш ти, след като си ходила да се шибаш с някакъв случаен, че на всичко от горе и без кондом. Да ти кажа повярвах в доброто след като ми каза, че си си лепнала нещо. Ако безусловно вярвах в Бог, бих предположил, че те е наказал. Че чак и вярвала, че е направила грешка с признанието си.... ще използвам една фраза на именития ни политик: "ти си лош човешки материал" не заслужаваш прошка...




Иначе, не му пиши, просто спри да комуникираш с него. Изобщо спри.
Не му казвай и дума, докато не реши да се извини, защото ти си сгрешила, той те е нахранил, ама щом си изневерила, значи и той си е имал трески за дялане.
Послушай ме и изобщо не говори с него, докато не ти се извини. Той ще очаква да му пишеш сега, ще очаква да му звъниш т.н., просто не говори с него и го отминавай, не давай обяснение.
Така ще си запазиш достойнството поне.

Той да се извини ? Абе ти вярваш ли си или плямпаш колкото да ти се проветрява устата ? Да съм аз има по голям шанс ада да замръзне отколкото даже да ми мине през ума за извинение. Заеби и смахнатото мислене. То тогава да вземат жертвите да се извиняват на хората дето са убили техен близък... Ти нещо централно май си си повярвала или ? Какво достойнство има тя ? Отдавна няма какво да запазва.