PDA

View Full Version : Слаба съм



solvex
01-03-2010, 20:58
преди около 3 месеца скъсах с приятеля си.започнах да се виждам с 1 момче за с.кс но малко се привързах към него даже не малко.но не може да се получи нищо между нас.
излезнах с 1 момче с което се запознахме в нета после на няколко пъти се засичахме в дискотеките и танцувахме и добро момче се оказа.излезнахме 2 пъти на кафе с уговорката че и 2-та не си търсим партньори.но вчера ми вика трябва да ти кажа нещо на 4 очи ? сама се досещам какво ще ее
работата е там че аз мисля за другият макар да знам че нищо няма да се получи..... :o :o :o
а нз не ми се иска да тръгвам с това момче защото само ще го нараня като няма да съм изцяло негова макар че ми се иска така и ще забравя идиота :o
а и от друга страна не издържам да съм сама пък :x

Jessie
01-03-2010, 21:04
Не издържаш сама...?! о.О Леле... стегни се, момиче... Не може да имаме всичко, няма нищо перфектно на този свят...

jimei
01-03-2010, 21:05
Не издържаш сама...?! о.О Леле... стегни се, момиче... Не може да имаме всичко, няма нищо перфектно на този свят...

Което е добре. Перфектността е лошо нещо, нямаш към какво да се стремиш когато станеш перфектен. 8)

solvex
01-03-2010, 21:18
Не издържаш сама...?! о.О Леле... стегни се, момиче... Не може да имаме всичко, няма нищо перфектно на този свят...
знам че няма нищо перфектно
но просто покрай тия празници и аз сама и така
все е имало някой до мени така съм свикнала може би за това

Jessie
01-03-2010, 21:24
Ами... да ти кажа честно... Трябва да си свикнеш.... От октомври началото, до декември, почти края.. Бях много зле заради раздялата с едно момче ииии... Абе бях зле.. Появи се друго, макар и да не вярвах, че ще погледна друг. :) Случи се. ТОЧНО в навечерието на НГ. Пожелавам ти и на теб такава случка, ако не в навечерието на 2011г., то на рождения ти ден. Определено е страхотно. :)

solvex
01-03-2010, 21:27
самата аз съм се променила много даже и 1 приятелка ейся ми го каза но аз си го знам де.
преди никога нямаше да съм с някой за с.кс и да му се връзвам на акъла.
или да излизам толкова често и да си пийваме.
в 10 часа излезнах на кафе с това момче кафе кафе и пийнахме по 1-2 малки и се прибрахме това беше но преди никога не бих се съгласила.
и изобщо за други неща които съм правила.
да но на мен не ми е лесно тази приятелка ми казва че съм променена но незнае какво ми е на мен как се чувствам (знае мн малка част)иначе щях ли да пиша тук споделя просто няма и на кой да се опра напълно когато имам нужда от някой

Jessie
01-03-2010, 21:29
А на колко години си всъщност? :)

solvex
01-03-2010, 21:29
Ами... да ти кажа честно... Трябва да си свикнеш.... От октомври началото, до декември, почти края.. Бях много зле заради раздялата с едно момче ииии... Абе бях зле.. Появи се друго, макар и да не вярвах, че ще погледна друг. :) Случи се. ТОЧНО в навечерието на НГ. Пожелавам ти и на теб такава случка, ако не в навечерието на 2011г., то на рождения ти ден. Определено е страхотно. :)
да но аз нзз мисля си че само ще го нараня защото няма да съм изцяло негова а така знам че е гадно

solvex
01-03-2010, 21:30
19 но се чувствам на нзз повече.пораснах на 12-13 трябваше да порасна раноо

Jessie
01-03-2010, 21:32
Е, с 1 година си по-голяма от мен, затова няма да се мъча да философствам. :D

solvex
01-03-2010, 21:34
благодаря ти за пожеланията и надявам се вс е наред при теб и бъдеш щастлива аз се радвам много повече за хората отколкото за себе си понякога.
иска ми се да вярвам и да се окуражавам и се опитвам но просто не е лесно,давам съвети на другите но аз не мога да ги изпълня .иска ми се да вярвам в нещо
знам знам и че това ще мине но простоооо няма на кой да кажа

Jessie
01-03-2010, 21:38
благодаря ти за пожеланията и надявам се вс е наред при теб и бъдеш щастлива аз се радвам много повече за хората отколкото за себе си понякога.
иска ми се да вярвам и да се окуражавам и се опитвам но просто не е лесно,давам съвети на другите но аз не мога да ги изпълня .иска ми се да вярвам в нещо
знам знам и че това ще мине но простоооо няма на кой да кажа

Ауч, знам какво е - и аз съм така. :D Винаги гледам другите преди себе си.

solvex
01-03-2010, 21:42
дам така съмм
писах ти на лично виж го ако искаш

Bixel
01-03-2010, 21:49
бахти кyрвата си честно :lol:

KiNgGRaND
01-03-2010, 21:54
e па т изнаеш ли ко искаш :D :D:D

AceXe
01-03-2010, 21:58
Явно си от типа хора, които не могат да се отдават напълно на един човек. Моето мнение е да не позволяваш отношенията ти с което и момче да е да се задълбочават твърде много, освен ако не си сигурна, че наистина се харесват, защото ще има наранени сърца...

FromAutumToAshes
01-03-2010, 22:12
Твойта работа "хем сърби, хем боли" а? хаха...

YouKnowImBetterThanYou
01-03-2010, 23:36
Направо ме е гнус да си представя на какво приличаш от долу. :(

KiNgGRaND
01-04-2010, 00:19
Направо ме е гнус да си представя на какво приличаш от долу. :(

:-D :-D :-D :-D

aktinia
01-04-2010, 10:17
И на мен ми се случи нещо подобно преди време. Но най-тъпото беше, че ми беше ужасно трудно да съм сама. Всички с някой, всички по двойки, а аз сама. Много гадно ми беше. Пробвах със сайтове за запознанства, ама там са големи некадърници. Една братовчедка, с която сме много близки, ме видя, че съм депресирана и ми каза, че тя си е намерила гадже чрез агенция за запознаства. И ми вика Ти що не пробваш. Аз отначало и се изсмях, но после рещих да пробвам, защото тя ми се виждаше много щастлива с нейния приятел. Сега съм член на тази агенция. Гара за двама се казва. Мацките, които работят там, са много мили. ще видим какво ще стане. Стискайте палци. Но поне съм малко по-спокойна, че нещо правя по въпроса, а не стоя да чакам. Може и ти да пробваш.

pitbullxx
01-04-2010, 10:23
времето лекува всичко!
кажи му ,че скоро си скасала с приятеля си и че още не си готова за нова връзка.