PDA

View Full Version : вървежен..



Stela90
01-03-2010, 21:53
виждам се с едно страшно харесвано момче.и значи опитах се да се направя на недостъпна в началото за да има интерес,излизахме няколко пъти,целувахме се тва онва той само ми говореше колко искал да правим вече секс..а аз направо не издържах като ме целуваше мислих си как искам да го чукам мн здраво,той има страхотно телце..и спах с него :oops: ся ме търси за още..пишем си и неска ми каза че щял да ходи някъде и аз му викам "да не ми изневеряваш" със разсмиващо-тоест исках да се побъзикам само,защото знам че е само секс но тия неща не се казват и той ми отговори ами ние не ходим и тва мн мн ме издразни,защото е супер прост,през цялото време аз говоря и го забавлявам и накрая ми се надува така.и сега се чудя дали да оставя така нещата само за един път,секса беше хубав но нищо особено все пак.и си мисля как да го настъпя и да му посмачкам егото на голям ебач

AlokiNn
01-03-2010, 21:55
Еми..... прави каквото искаш.. ако ти харесва и не виждаш секс в бъдеще си прави с него.. ако пък имаш и други варианти никога не пречи да отрежеш крилата на 1 човек

AceXe
01-03-2010, 22:06
Всичко си зависи от теб. Зависи ти какво търсиш. Ако е секс и нищо друго - перфектно те устройва. Ако е обаче нещо повече, на твое място ако бях щях да го резна и това е. Но пък е директен пича, за което му правя евала.

anichka12345678
01-03-2010, 22:10
виждам се с едно страшно харесвано момче.и значи опитах се да се направя на недостъпна в началото за да има интерес,излизахме няколко пъти,целувахме се тва онва той само ми говореше колко искал да правим вече секс..а аз направо не издържах като ме целуваше мислих си как искам да го чукам мн здраво,той има страхотно телце..и спах с него :oops: ся ме търси за още..пишем си и неска ми каза че щял да ходи някъде и аз му викам "да не ми изневеряваш" със разсмиващо-тоест исках да се побъзикам само,защото знам че е само секс но тия неща не се казват и той ми отговори ами ние не ходим и тва мн мн ме издразни,защото е супер прост,през цялото време аз говоря и го забавлявам и накрая ми се надува така.и сега се чудя дали да оставя така нещата само за един път,секса беше хубав но нищо особено все пак.и си мисля как да го настъпя и да му посмачкам егото на голям ебач Ми явно не си успяла да се направиш на недостъпна щом ''ми ние не ходим''.Все пак те е вкарал в леглото си и може би не си вече чак толкова интересна и сама си прави изводите искаш ли да си му играчката за секс щом те търси отново за секс.За си върнеш авторитета пред не го трябва да го накар да те заслужава.Аз не го познавам .,за да ти кажа какво да правиш!?

Stela90
01-03-2010, 22:16
виждам се с едно страшно харесвано момче.и значи опитах се да се направя на недостъпна в началото за да има интерес,излизахме няколко пъти,целувахме се тва онва той само ми говореше колко искал да правим вече секс..а аз направо не издържах като ме целуваше мислих си как искам да го чукам мн здраво,той има страхотно телце..и спах с него :oops: ся ме търси за още..пишем си и неска ми каза че щял да ходи някъде и аз му викам "да не ми изневеряваш" със разсмиващо-тоест исках да се побъзикам само,защото знам че е само секс но тия неща не се казват и той ми отговори ами ние не ходим и тва мн мн ме издразни,защото е супер прост,през цялото време аз говоря и го забавлявам и накрая ми се надува така.и сега се чудя дали да оставя така нещата само за един път,секса беше хубав но нищо особено все пак.и си мисля как да го настъпя и да му посмачкам егото на голям ебач Ми явно не си успяла да се направиш на недостъпна щом ''ми ние не ходим''.Все пак те е вкарал в леглото си и може би не си вече чак толкова интересна и сама си прави изводите искаш ли да си му играчката за секс щом те търси отново за секс.За си върнеш авторитета пред не го трябва да го накар да те заслужава.Аз не го познавам .,за да ти кажа какво да правиш!? ами аз не искам да ходя с него,защото не ми харесва като човек,нямам тръпка а само за секса..искам да е само секс обаче не ми харесва да ме прави на тъпа и да ми напомня че не ходим сякаш аз искам а тва не е така.

heretik
01-03-2010, 23:42
:smt046 :smt046 :smt046

dakata123
01-04-2010, 06:59
Ако те кани да го направите пак може да му откажеш, или няправо го резни. Обаче ако искаш секс, а не го виждаш в бъдеще знаеш какво да направиш. Както разбирам ти искаш да ходите, поговори с него да разбереш в какви отношения той мисли, че сте сега: само секс, или нещо по-вече

SugarFan
01-04-2010, 07:43
Реално погледнато, ти искаш да ти го слага, но не искаш да сте гаджета, ама въпреки това те е яд като казва, че не ходите. В КОЕТО НЯМА НИКАКЪВ СМИСЪЛ

vaseto0o
01-04-2010, 07:55
Сложи му го и ти 8-)

SAHO
01-04-2010, 09:06
Сдъвкай му го и го изплюй, така вече няма да се мисли за голям ебач, щот` няма да има уй.

KandidatZaSlava
01-04-2010, 09:20
Вие съе тъпи момичетата, прости - прости ... ако имахте и вие по 1350 грама мозък, друго щеше да е. Прости сте, понеже се връзвате на простотията на 70% помиярите на тая Земя ;)

awerw
01-04-2010, 15:21
Минало е удоволствието ае тегли майна :) Или си купи садо мазо принадлежности хвани го някъде и глей ко стаа аз гледах един клип и мъжа яко бой яде6е :D

anichka12345678
01-04-2010, 15:30
виждам се с едно страшно харесвано момче.и значи опитах се да се направя на недостъпна в началото за да има интерес,излизахме няколко пъти,целувахме се тва онва той само ми говореше колко искал да правим вече секс..а аз направо не издържах като ме целуваше мислих си как искам да го чукам мн здраво,той има страхотно телце..и спах с него :oops: ся ме търси за още..пишем си и неска ми каза че щял да ходи някъде и аз му викам "да не ми изневеряваш" със разсмиващо-тоест исках да се побъзикам само,защото знам че е само секс но тия неща не се казват и той ми отговори ами ние не ходим и тва мн мн ме издразни,защото е супер прост,през цялото време аз говоря и го забавлявам и накрая ми се надува така.и сега се чудя дали да оставя така нещата само за един път,секса беше хубав но нищо особено все пак.и си мисля как да го настъпя и да му посмачкам егото на голям ебач Ми явно не си успяла да се направиш на недостъпна щом ''ми ние не ходим''.Все пак те е вкарал в леглото си и може би не си вече чак толкова интересна и сама си прави изводите искаш ли да си му играчката за секс щом те търси отново за секс.За си върнеш авторитета пред не го трябва да го накар да те заслужава.Аз не го познавам .,за да ти кажа какво да правиш!? ами аз не искам да ходя с него,защото не ми харесва като човек,нямам тръпка а само за секса..искам да е само секс обаче не ми харесва да ме прави на тъпа и да ми напомня че не ходим сякаш аз искам а тва не е така. В тоя случай и аз да бях на негово място щях да се отнасям така даже и по-зле с теб след като си само момиче за ебане .Той гледа на теб само като вигина за чукане ,а не като на човек .Сори ама си е така. :razz: :razz: :razz: :razz:

hoooodyhoooooo
01-04-2010, 15:37
Нелогична си. Не искам да прозвучи обидно. Просто потвърждаваш, че жените рядко знаят какво наистина искат.

Спиш с него, искаш само секс...ми защо изобщо го питаш дали ти изневерява? Защо въобще трябва да ти пука? Нали е само секс? И той има право, вие не ходите, защото и ти, и той така искате. И той няма да ти го казва, ако ти не се държиш с него, все едно му държиш сметка за постъпките му.

Странно просто. Странно. :-o

Chiana
01-04-2010, 15:54
Ами човека си го казва, естествено, че не ходите. Сега от тук следва дали искаш да продължиш да правиш секс с него или не. Ако сексът си заслужава, естествено, че може да се помоткате из чаршафите още няколко седмици, пък може и да земете да се опознаете евентуално и да се харесатe ;D НО го прави с презерватив, защото не го знаеш през това време къде си топи чушката :wink: А ако не си заслужава и секса, незнам защо изобщо да продължавате...

Dollystar
01-04-2010, 16:26
Не можеш да го настъпиш, щото си спала вече с него, ако не бяхте правили секс щеше да си му интересна още....
Твойто его е наранено в момента, не ми сесърди но сама си си виновна... човек не може да се прави на недостъпен или си или не си..! ФАКТ ... :P
Успех!

Bixel
01-04-2010, 17:01
Ти си тъпа не той... и следващия път не пускай толкоз безмислини теми... НА НИКОЙ НЕ МУ ПУКА!

uBuTo
02-05-2010, 16:08
по-добре не го правете повече!! ти ще страдаш накрая .. :)