PDA

View Full Version : Търся покани за HD Torrent Тракери !



alek200
01-04-2010, 05:37
Здравейте всички, след като си купих лаптоп който поддържа HD сега ми трябват малко регистирации в чуджестранни торент тракери в който има много HD материали :)
Ще си ви много благодарен ако ми пратите покани пишете на ЛС за да ви дам пощата ми ;)
Аз си редовен сийдвър и няма да Ви разочаровам.

slavito007
01-04-2010, 14:41
Нали знаеш, че ако дадем покана на непознат, си жертваме собствения профил. Ако той сгафи, заминаваме и ние :)
www.bit-hdtv.com мисля че е без покани и е много добър тракер

alek200
02-07-2010, 05:45
Здравейте,
Все още търся покани заTorrent Тракери ако някой има желание пощата ми е fudankoo@gmail.com
Редовен сийдвър съм няма да Ви разочаровам ...
В тези тракери съм супер потребител:
zamunda - супер потребител
arenabg - Power User
p2pbg - SuperUploader
hd-torrents.org - HD Maniac

alek200
02-11-2010, 07:54
Здравейте,
Все още търся покани за Torrent Тракери ако някой има желание пощата ми е fudankoo@gmail.com
Редовен сийдвър съм няма да Ви разочаровам ...
В тези тракери съм супер потребител (или нещо повече от СП):
zamunda - супер потребител
arenabg - Power User
hd-torrents.org - HD Maniac
p2pbg - SuperUploader
bg-torrents.org - Extra User
avatar-bg.org - Power User

ivanstef
02-11-2010, 16:39
Я ми прати покана за HD torrents - ivan4b@email.bg

onqtam
02-11-2010, 18:02
абе не ти ли стигат HD филмите в арената и замундата...? мене секи ама всеки филм който съм понечил да изтегля на HD съм го намерил...

а и тея международните тракери всичките при тях мн бързо умират торентите там идеята е първо в света да е качено нещо (за ъплоудерите на вече по-не-международните тракери), а не за обикновения юзър

alek200
02-12-2010, 06:40
Я ми прати покана за HD torrents - ivan4b@email.bg

нямам достатъчно точки за покана !


абе не ти ли стигат HD филмите в арената и замундата...? мене секи ама всеки филм който съм понечил да изтегля на HD съм го намерил...

а и тея международните тракери всичките при тях мн бързо умират торентите там идеята е първо в света да е качено нещо (за ъплоудерите на вече по-не-международните тракери), а не за обикновения юзър

Нямам нужда от твоя коментар ...

по- конкретно ми трябват покани за:

http://www.sceneaccess.org/
http://scenehd.org/

alek200
02-18-2010, 15:00
Е никой ли ?

NikeX
04-02-2010, 21:11
Аз също търся покана за hd-torrents.ord, ако някой има ще се радвам да ми прати на dog.niki@mail.bg. Благодаря предварително.

MartinPetrov
08-28-2012, 14:53
Здравейте, колеги търся покана за HD-Shares.org в замяна на това мога да върна с покани за HD-Space Hd-Torrents и PassThePopcorn