PDA

View Full Version : Акне !?



Bukmop
01-04-2010, 12:01
Дайте малко акъл как да се оттървеш от акне или поне до една степен .... една пъпка се маха излиза друга на друго място ... луднал съм вече ... на 16години съм сега август месец ще правя 17 :-o винаги като се прибера си мия лицето отделно майка ми ми беше купила някакъв тоник на гарниер който е за почистване Найстина пъпките намаляха ноо пак има .. Ако сте се оттървали някакси от Акнето казвайте по какъв начин :)

sunshine955
01-04-2010, 12:36
Дайте малко акъл как да се оттървеш от акне или поне до една степен .... една пъпка се маха излиза друга на друго място ... луднал съм вече ... на 16години съм сега август месец ще правя 17 :-o винаги като се прибера си мия лицето отделно майка ми ми беше купила някакъв тоник на гарниер който е за почистване Найстина пъпките намаляха ноо пак има .. Ако сте се оттървали някакси от Акнето казвайте по какъв начин :)
спирт
в друга тема съм писала

[i]аз съм доволна от това
http://prikachi.com/files/1258797e.jpg
матиращ крем на Аvon :)

slynchoo
01-04-2010, 13:26
Това твоето НЕ Е АКНЕ!Акнето е БОЛЕСТ!

titinkaa
01-04-2010, 13:43
ходих на козметик и за 1 месец всичко отшумя,сега нямам вече 2г. минаха откакто ходих,ако си от Пловдив мога да ти кажа къде да идеш :)

realboy
01-04-2010, 16:52
ходих на козметик и за 1 месец всичко отшумя,сега нямам вече 2г. минаха откакто ходих,ако си от Пловдив мога да ти кажа къде да идеш :)

Кажи да го пробвам ;)

Bukmop
01-04-2010, 19:56
хихихи чеки малко е Акнето не бяха ли така наречените младежки пъпки ли нещо такова :lol:

PinkFloydSound
01-04-2010, 20:12
Хора, всички масово препоръчвате някакви смотани химии, които скапват кожата на лицето още повече. Или, ако пък имат ефект, той е краткотраен, а после нещата се влошават.
Истината е една – здравословно хранене. Нечистата кожа идва от кръвта, има адски огромно значение какво ядеш.
Просто намали шоколада, газираните неща, алкохола, цигарите, тестените боклуци, пърженото и т.н., дори се опитай да ги спреш.
На мен така ми се изчисти кожата за има-няма един месец. с(: А от пети клас се борех с проблемната кожа...

Ambrosia
01-04-2010, 20:13
не акнето са много пъпки и то дори не само по лицето може да го има-може по гърба,раменете...

LuxurySk0B
01-09-2010, 15:04
АКНЕ :-x :-x :-x :-x :smt076 ааа мразя гоооо да се махаа от меееен :lol: :lol: :lol: и аз имам по лицето c garnier и vischi се сражавам срещу тая гадория

Carmen_Kass
01-09-2010, 15:09
Добра хигиена на лицето.Хубава храна.Времето също лекува.
А и в общи линии PinkFloydSound най-правилно го е казала.

И аз вече нямам :grin:

a1a2b3v
01-09-2010, 16:23
Мии не мога да помогна.. мойта кожа е суха и нямам такива проблеми :)

lusytooo
01-09-2010, 20:42
еи хора аз имам същия проблем :? много пъпки отт година вече се опитеам да ги прикрия с фон дйо тении ии тем подобни глупости но вече ми писва. искам да имам хубава кожа без да използвам някви сии измислени мазила. един фр ми каза че е използвал Imex и му било помогнало таа искам да питам някои използвал ли го е и наистина ли има ефект :)

GeriBekova
01-10-2010, 12:23
Аз не мога много да помогна, обаче мога да ви кажа, че не трябва да се притеснявате толкова. Обикновенно момичетата с по-мазна кожа остаряват по-бавно, така че се след няколко години няма да съжелявате толкова за мазната кожа и т.н. Иначе и аз съм така :)

aloveyou
01-10-2010, 12:28
Нямам акне и дано да нямам..

Но не правете нищо на своя глава..Най-добре отидете на дерматолог,за да ви каже най-правилното нещо,което да ползвате..
Напр. на един човек ми е помогнал някакъв крем = но при другия може да усложни положението

Neopitom3na
01-10-2010, 12:45
нямам :smt011

purpledawn
01-10-2010, 13:02
на мен новия лосион на Гарниер със салицилова киселина много ми помогна ^^