PDA

View Full Version : Крем-депилатор



MaLchYyY
01-04-2010, 12:07
Търсих за такава тема, но нямаше. Ако има ми я пратете ...

Крем-депилатора става ли и за областта на интимните части? Някое момиче пробвало ли е ? :)

Claudette
01-04-2010, 12:21
Търсих за такава тема, но нямаше. Ако има ми я пратете ...

Крем-депилатора става ли и за областта на интимните части? Някое момиче пробвало ли е ? :)

Това пък какво е ?! :-o А ако питаш за крем-депилатоар, аз лично не съм ползвала за интимната зона, не съм и много убедена, че има такъв, казано честно.

sunshine955
01-04-2010, 12:28
те са различни крем депилаторите,, има за :
-краката
-интимната зона
-подмишниците
поне тези съм виждала ..
ползвала съм само за краката

MaLchYyY
01-04-2010, 12:28
Търсих за такава тема, но нямаше. Ако има ми я пратете ...

Крем-депилатора става ли и за областта на интимните части? Някое момиче пробвало ли е ? :)

Това пък какво е ?! :-o А ако питаш за крем-депилатоар, аз лично не съм ползвала за интимната зона, не съм и много убедена, че има такъв, казано честно.

за там специално няма и за това питам дали може и с обикновен крем-депилатоaр ....

MaLchYyY
01-04-2010, 12:29
те са различни крем депилаторите,, има за :
-краката
-интимната зона
-подмишниците
поне тези съм виждала ..
ползвала съм само за краката

аз пък търсих специално за интимната зона и не намерих :X

Claudette
01-04-2010, 12:37
Търсих за такава тема, но нямаше. Ако има ми я пратете ...

Крем-депилатора става ли и за областта на интимните части? Някое момиче пробвало ли е ? :)

Това пък какво е ?! :-o А ако питаш за крем-депилатоар, аз лично не съм ползвала за интимната зона, не съм и много убедена, че има такъв, казано честно.

за там специално няма и за това питам дали може и с обикновен крем-депилатоaр ....

Аз все още не съм убедена, че крем-депилатоар за интимната зона съществува. Но не ти препоръчвам да използваш обикновен, не се клепай там с всичко. Може кожата ти да се раздразни. :)

slynchoo
01-04-2010, 13:32
Търсих за такава тема, но нямаше. Ако има ми я пратете ...

Крем-депилатора става ли и за областта на интимните части? Някое момиче пробвало ли е ? :)

Това пък какво е ?! :-o А ако питаш за крем-депилатоар, аз лично не съм ползвала за интимната зона, не съм и много убедена, че има такъв, казано честно.

за там специално няма и за това питам дали може и с обикновен крем-депилатоaр ....

Аз все още не съм убедена, че крем-депилатоар за интимната зона съществува. Но не ти препоръчвам да използваш обикновен, не се клепай там с всичко. Може кожата ти да се раздразни. :)


как да няма бе?аз съм се правила.

aloveyou
01-04-2010, 14:14
аз пък търсих специално за интимната зона и не намерих :X

Има..Аз съм си купувала..

MaLchYyY
01-04-2010, 15:41
аз пък търсих специално за интимната зона и не намерих :X

Има..Аз съм си купувала..


браво и ся си изхабих парите за едно няма нищо :?

MaLchYyY
01-04-2010, 15:43
А ще пречи ли ако използвам обикновен това не разбрах?

chocolatee
01-04-2010, 15:47
Трябва да има и за интимната зона ;) Питай в някоя голяма аптека =] Ако си решила да се правиш с крем депилатоар.. то по-добре ще е със специален, който е за тази зона, а не с този за крака.. например 8-)

norge
01-04-2010, 15:51
Има депилиращи кремове за деликатни зони, става и за интимна. Но преди това провери дали не си алергична към някоя от съставките да не стане беля. Аз съм пробвала Вийт.

MaLchYyY
01-04-2010, 16:14
Трябва да има и за интимната зона ;) Питай в някоя голяма аптека =] Ако си решила да се правиш с крем депилатоар.. то по-добре ще е със специален, който е за тази зона, а не с този за крака.. например 8-)

Значи от аптека да търся .... Оххх само ако търпях на болка всичко щеше да е по-лесно 8-)

galu6a
01-04-2010, 16:31
и колко време ли държи

sunshine955
01-04-2010, 17:31
те са различни крем депилаторите,, има за :
-краката
-интимната зона
-подмишниците
поне тези съм виждала ..
ползвала съм само за краката

аз пък търсих специално за интимната зона и не намерих :X

виждала съм в аптеката ..
ако там си ходила да търсиш,виж в друга аптека :)

MaLchYyY
01-04-2010, 17:48
и колко време ли държи


мааааалко повече от бръсненето :-D