PDA

View Full Version : Цикъл..



DaNiTuUuUu7
01-04-2010, 12:20
За първи път ми дойде преди година и малко...от тогава ми идва на 2 или 3 месеца веднъж?Какво да правя...нормално ли е? Да изчакам ли още за да се стабилизира...или да ходя на гинеколог?
Ако ходя не гинеколог задължително ли е да ми бърка в...няма ли някакви видеозони или нещо подобно?

haritov
01-04-2010, 14:23
еми иди а за видеозона ако го използва си загазила

YaNcHeToOo
01-04-2010, 19:38
еми иди а за видеозона ако го използва си загазила

Загазила, глупости!
Тва, че те гледа на видеозон, не значи, че си зле, не е лошо просто профилактично да провери какво е състоянието И на вътрешните органи!Те не могат само от приказки да разберат какво и е, може и нищо да и няма, може и да е загазила, както казваш..
Съветвам те да отидеш, не се срамувай..

Lady_003
01-04-2010, 20:28
Нормално е първите 2 години да ти е нередовен,обаче под нередовен разбирай да ти закъснява,да пропусне някой месец или пък да ти дойде по-рано...Но ти казваш,че имаш цикъл от година и нещо,просто не е нормално системно да ти идва на 2-3 месеца,ако се беше случило веднъж да но щом е постоянно така моя съвет е да отидеш на гинеколог.Кажи,че до сега не си била,обясни си проблема и той ще прецени от какъв преглед имаш нужда :)

stelit0
01-04-2010, 21:14
Нормално е първите 2 години да ти е нередовен,обаче под нередовен разбирай да ти закъснява,да пропусне някой месец или пък да ти дойде по-рано...Но ти казваш,че имаш цикъл от година и нещо,просто не е нормално системно да ти идва на 2-3 месеца,ако се беше случило веднъж да но щом е постоянно така моя съвет е да отидеш на гинеколог.Кажи,че до сега не си била,обясни си проблема и той ще прецени от какъв преглед имаш нужда :)+1

DaNiTuUuUu7
01-05-2010, 14:11
mersi mn..ama izpitwam nqkakav ujas ot ginekolozi... :o :( :o :? :oops:

goldharz
01-05-2010, 18:05
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=138866

zaichetonabebeto
01-08-2010, 09:04
zdraveite :) az s1m nova tuk i nz dali v1pros1t,koito 6te zadam e v pravilniq razdel,no se nadqvam nqkoi da mi otgovori:predpolagam,4e na vsi4ki macki im se e slu4valo dokato sa v cik1l da imat s1sirena kr1v(kakto na men),no dnes vidqh ne6to dosta gadno v/u prevr1zkata mi podobno na "meso"(s1jalqvam za opisanieto,no nz kak da go obqsnq).Dosta se upla6ih i re6ih da spodelq,za da razbera dali na nqkoi dr mu se e slu4valo,dali e kr1v ili...i kakvo da pravq?Mersi na vs sladuri predvaritelno :-) :oops: