PDA

View Full Version : Различен*



Mitkoni
01-04-2010, 17:25
В новия клас никой не ме харесва и то само защото се скарах с плейбоя на класа (ше го е*а и гея) Като кажа чао на някой той не ми казва чао,никога никой не ме поздравява,а и гледат само да се заядат.От тоя клас ми излезна некъв шибан комплекс,имам чувството че вината е някъде в мен,в това че съм дребен може би.Когато говоря никой не ме слуша.Не знам може би съм станал асоциален от непрекъснатото седене пред компа лятото,нямам хумор и не съм разговорлив.ПОМАГАЙТЕ!! :[

loopche
01-04-2010, 17:53
според мен трябва да се опиташ да се сприятелиш с някой но ако никой от твоя клас не те разбира невярвам да познаваш хората само от твоя клас започни да си пишеш с някой щом прекарваш много време пред компютъра викни някой излезте намери си нови приятели щом тези които си ги смятал за приятели не са ти такива :) :) опитай да си промениш живота до колкото външния ти вид не се впрягайй намери човек който те приема такав какъвто си биз да се променяш намери си и приятелка .. не се комплексирай тва е най важното ... Успехх :) :)

Mitkoni
01-04-2010, 17:55
Всички от стария клас са ми приятели,но рядко се виждаме понеже живеят далече.

loopche
01-04-2010, 18:06
еми създай нови приятелства нови връзки .. според мен така трябва да направиш дано да съм помогнал с нещо :) :)