PDA

View Full Version : Батаци...



Chiana
01-04-2010, 17:39
Хм имах си приятел 3 години всичко беше екстра, той се премести да живее срещу нас, после се записа в университета, в който и аз, голяма любов уж, ала бала.. Бяхме си верни, ама супер верни.. И такива. Миналата година септември се разделихме. От тогава почна батака. След като се разделихме, разбрах, че е забърсал някаква. След това уж скъсали, видяхме се в дискотеката, целувахме се, след това като излязах, го видях да се прегръща с нея. Набих му едно курше, стана скандал на центара на града. След седмица се помирихме. И така от тогава за период от почти година се виждахме, когато и двамата се приберем вкъщи, а когато отидем в другия град, не се виждаме. Като се видим, се напиваме здраво до към 5-6, правим луд секс, на другия ден - нищо. Водим се най-добри приятели. Той каза, че няма никакви чувства към мен. Лятото се виждахме постоянно двамата, защото и двамата си бяхме вкъщи. Но тогава доста се отдалечихме и септември като се върнахме в уни-то, той се държеше ужасно. Тогава бях изпаднала в депресия и почнах да бухам антидепресанти. Три месеца му отказвах срещи. През това време имах разни връзки, ама то студентска работа... Накрая той ме изчакали пред нас с две двулитровки и нямаше как да откажа. Тогава той ми разказа, че си има приятелка. Говорихме си супер много, после почнахме да се натискаме, ама аз го отрязах. Накратко те ходиха 1 месец, той й изневери 4 пъти с мен и после скъсаха. От тогава почти не сме правили секс. Е, онзи ден за малко, ама се поспряхме. През ваканцията празнувахме заедно коледа, нова година, доста вечери спахме един до друг, уж по приятелски. Готвихме си, ала бала. Ама накрая пак се очуждихме и почнахме да се караме. Иначе преди ваканцията аз забърсах неговия приятел - голямо сладурче. Той нямаше нищо против. Напихме се с него, правихме... хм... абе много здрав секс ^^ само че той неговия приятел не иска да се обвързва. А мен ме трясна купидончето -харесах си го момчето. А то момчето като си наби филми, че трябва да каже на бившия ми за това, че можело да го нарани и такива глупости. Аз му казах - ако не те мързи, му се обяснявай, но от сега ти казвам, определено няма да му стане гадно. И така си и беше. Е, аз след това продължих да дразня бившия, да му набивам филми, че яката съм хлътнала по приятеля му, да ни уреди и такива. Той - аа не ме интересува, оправяйте се незнам си какво.. Иначе разпитва - как ти беше с него ала бала. Естествено му казвам истината - че е най-добрия секс, който съм правила. Абе дразни се, няма как. Той иска да си хване сериозна приятелка и зарибява абсолютно всяка, освен мене. Дори на най-грозните пачи налита, ама успявам да ги разкарам, докато се усети. Общо взето като не сме се виждали от седмица-две, много се радваме един на друг, но минат ли няколко дена и се караме здраво. Иначе си помагаме във всяко едно отношение - с пари, с храна, със всичко. Абе обичам го, толкова, колкото го мразя. Искам да завържа нормална връзка с някого, да съм щастлива, ама в тия общежития никой не иска нещо повече от една вечер. Че даже и не остават до сутринта смрадовете си тръгват :D

haritov
01-04-2010, 17:46
като искаш нещо повече забрави това за една вечер

сух режим

ivcheto0o
01-04-2010, 17:47
приятели с изгода 8-) то и вие маи не знаете кво искате.Седнете и поговорете откровено.И стига с тея дитинщини да са дразните и карате да ревнувате.Или бъдете заедно или никакви щот е ясно 4е вие приятели не моцете да сте.А и хора в гимназията имат по-добри връзки от ваща.....

Chiana
01-04-2010, 17:58
... баце сух режим до време, ама бившия като спре да пуска и става лошо ... пък и откъде да знам, че ще хлътна по сладура, аз ако знаех, че ще е е човек с ТАКЪВ потенциал... :shock: щях да си помисля за нещо повече.. Абе като спестя за вибратор, ще се порегулират нещата..

е тя нашата връзка като бяхме в гимназията също беше за чудо и приказ, но кой да знае, че човешките взаимоотношения могат да се изрудясат до такава степен.
А най-интересното забравих - една вечер като се напи наскоро и ми каза, че ме обича безумно, че иска да се оженим и да имаме деца, а на другата вечер ми каза, че има само и единствено приятелски чувства и се надява да не ме е подвел. :(

ThisIsMe
01-04-2010, 18:01
нямам думи.Какви са тия безпорядъци беее....чукате се с ,когото ви падне.Ти уважение поне към себе си нямаш ли ?Уж сериозна връзка била, 3 години заедно,накрая най-нагло се шибаш с приятеля на гаджето си и отгоре на всичко се хвалиш колко хубав секс сте правили.Много ги мразя такива курвенски истории.ЖАЛКА СИ!

Chiana
01-04-2010, 18:07
чакай сега, ние сме ходили 3 години, но от година и половина сме разделени.

girlche
01-04-2010, 18:14
сори.. мързи ме да прочета ся ;д :-o :lol: 8-)

soul1199
01-04-2010, 18:18
като искаш нещо повече забрави това за една вечер

сух режимтака е :)

nymphadora
01-04-2010, 18:21
:-o сапунка брат

ThisIsMe
01-04-2010, 18:25
чакай сега, ние сме ходили 3 години, но от година и половина сме разделени.

е и? как можа да паднеш толкова ниско ,че да спиш с приятеля му :? и да се хвалиш наляво-надясно. Ужас

Chiana
01-04-2010, 18:32
Еми харесахме се с момчето, излизахме си, бившия беше с нас и виждаше, че се зарибяваме и нямаше нищо против. Ама сладурчето е яко във филма и има параноя от обвързване ;D

T91
01-04-2010, 18:37
Струва ми се че ти си нимфоманка , явно неосъзната . Става ми тъжно и за това че един нормален човек не може да те оприличи с нищо друго освен с курва . Курва не защото се чукаш с тоя или оня , а защото нямаш грам уважение към себе си . В края на краищата , кой съм аз че да съдя действията ти ? Никой . Колкото до бившето ти гадже , то май има някакви чувства към теб , но явно има и основателна причина да не ги сподели . Успех !

Titanic_baby
01-04-2010, 18:41
нямам думи.Какви са тия безпорядъци беее....чукате се с ,когото ви падне.Ти уважение поне към себе си нямаш ли ?Уж сериозна връзка била, 3 години заедно,накрая най-нагло се шибаш с приятеля на гаджето си и отгоре на всичко се хвалиш колко хубав секс сте правили.Много ги мразя такива курвенски истории.ЖАЛКА СИ!

+ квоо става в тая държава незнам...всички се праскат без да мислят.Дори не разбрах какъв е смисъла на темата ти.Да се изфукаш как те шибат ,понеже си лишена от любов ли?

soul1199
01-04-2010, 18:47
.една вечер като се напи наскоро и ми каза, че ме обича безумно, че иска да се оженим и да имаме деца, а на другата вечер ми каза, че има само и единствено приятелски чувства и се надява да не ме е подвел. :( :shock: :shock: :shock:

Chiana
01-04-2010, 18:53
Интересни изказвания видях тука ;D Ако ми намерите жена на 21 с 4 души да е спала през живота си, от които единия да е one-night-stand и която да й викат курва, ще ми стане любопитно да я видим коя е. Това, че казах, че са смрадове в общежитията, не значи че говоря за мене.

ThisIsMe
01-04-2010, 19:02
Интересни изказвания видях тука ;D Ако ми намерите жена на 21 с 4 души да е спала през живота си, от които единия да е one-night-stand и която да й викат к***а, ще ми стане любопитно да я видим коя е. Това, че казах, че са смрадове в общежитията, не значи че говоря за мене.

тази жена си ти,само дето след четворката може да добавиш една нула,за да нормализираме броя на мъжете,с които си спала :lol:

Chiana
01-04-2010, 19:06
Интересни изказвания видях тука ;D Ако ми намерите жена на 21 с 4 души да е спала през живота си, от които единия да е one-night-stand и която да й викат к***а, ще ми стане любопитно да я видим коя е. Това, че казах, че са смрадове в общежитията, не значи че говоря за мене.

тази жена си ти,само дето след четворката може да добавиш една нула,за да нормализираме броя на мъжете,с които си спала :lol:
Защо ми е да крия, като пиша във форум. Никой не ме познава, затова искам обективно мнение за проблема си.
Сигурно си на по-малко години от мен и си спала с повече и сега се комплексирваш ;) Или се спече, че досега ми чете морал, а дефакто не съм такава, за каквато ме мислиш.

T91
01-04-2010, 19:09
:-D

ThisIsMe
01-04-2010, 19:15
Интересни изказвания видях тука ;D Ако ми намерите жена на 21 с 4 души да е спала през живота си, от които единия да е one-night-stand и която да й викат к***а, ще ми стане любопитно да я видим коя е. Това, че казах, че са смрадове в общежитията, не значи че говоря за мене.

тази жена си ти,само дето след четворката може да добавиш една нула,за да нормализираме броя на мъжете,с които си спала :lol:
Защо ми е да крия, като пиша във форум. Никой не ме познава, затова искам обективно мнение за проблема си.
Сигурно си на по-малко години от мен и си спала с повече и сега се комплексирваш ;) Или се спече, че досега ми чете морал, а дефакто не съм такава, за каквато ме мислиш.

ох,горката.Мн ми е жал за теб.ЗА твое сведение ще ти кажа ,че съм девствена и се гордея с това.Ако не беше така нямаше да ти държа сметка,и все пак аз не съм ти никаква ,за да ти държа сметка.Просто ми е тъжно за теб,че си се омърсила ,като човек.Жива и здрава да си,прави каквото си щеш,аз просто си давам мнението.Ако то не те удовлетворява и от истината те боли,твой си е проблема!

Chiana
01-04-2010, 19:20
ДисИсМи, маце, браво, това е похвално. И аз до 17 години бях девствена и се гордеех с това. То си личи, че ти е рано за секс. И ти жива и здрава ;) Гледай "Перла", мисли си за хубавата любов с приятеля ти и гледай да не прецакаш нещата. Успехчета ^^

----
Айде сега искам обективни мнения от хора, които мислят.

T91
01-04-2010, 19:23
Аз обаче не разбирам какъв съвет искаш да ти дадат хората тук ?

Chiana
01-04-2010, 19:32
Нещо, което не съм опитвала. Опитвали сме се да се разделим напълно, не става, да сме чисти приятели - не става, да се съберем - той не иска. Вика, че му било рано за такава сериозна връзка. От една страна е така, все още сме на по 21 и имаме зад гърба си 3 години сериозно и над 4 години някакви странни такива взаимоотношения. До какви ли не караници сме стигали, за да се откъснем един от друг, 3 месеца, след като почнах антидепресантите не се виждахме изобщо и сега пак.. 3 дена сме добре, скарваме се, не искаме да се виждаме, след една седмица не можем да дишаме един без друг. Цял живот сме се отдавали само един на друг. Той е бил освен мене с още 2 жени, аз с още трима. Кажи-речи нищо по-различно не сме видели. Незнам понякога си казваме, че няма сила, която може да ни разкъса взаимоотношенията напълно. И двамата като завържем нова връзка, изневеряваме с другия.. Само нараняваме хората около себе си.

nymphadora
01-04-2010, 19:56
:-o сапунка брат

T91
01-04-2010, 19:56
Явно все пак рано или късно ще се съберете . Щом досега нищо не е успяло да ви раздели напълно ... но пък знае ли човек . Неприятно е че момчето е несериозно . Трябва да спреш да правиш секс с него , да споделяш всичко с него , рано или късно така ще усети липсата ти и ще видиш какви мерки ще предприеме ...

NOLF
01-04-2010, 20:07
Еми незнам според мен, работата е ясна, той иска няколко години да си поживее (което е някакси странно щом не може без теб), явно му забраняваш нещо което обича да прави , или просто му е рано (което си е може да се каже вярно) и го е страх. Края е ясен - след 2-3 годинки като завършите и 2мата ще се хванете пак и живот и здраве ще се ожените. Въпросът ти е как да ги прекараш тези години. Да страдаш по него изреждайки цялата аптека, да изредиш няколко студентски гаджета (с които пак нищо няма да стане, защото то е ясно че пак ще се виждаш с твоя и ще им изневеряваш :-D ), или да се отдадеш на зубрене и вибратори :D . Винаги съществува и вероятност ти или той да се влюби безнадеждно в някой друг , но това не ми се вижда като вариант с голям шанс да се сбъдне :) . Естествено аз сега не мога да изредя всичко каквото можеш да правиш , нито съм врачка, но според мен картинката е такава. Трай бабо за хубост са казали хората :). Най-важното в тази ситуация според мен е да намериш начин да се справяш с неговите нови гаджета , защото такива явно ще има, и колкото и да ги гониш ти ще си винаги любовницата през тея години, и незнам аз ако бях на твое място щях да се чувствам като измамен , все пак да те използва само за секс изглежда супер гадно някак.

Chiana
01-04-2010, 20:10
Сапунка е сапунка ;D Новия сценарий за Гюмюш ще напиша накрая :D
---
Може би наистина така ще направя. Ще се опитам да го отбягвам пак близките 3 месеца. Наистина предния път имаше ефект, кофтито е, че през това време си беше намерил приятелка. А пък ха дано и аз през това време да се влюбя в някое момченце. Благодаря за съвета ^^

bibo
01-04-2010, 20:10
Нещо, което не съм опитвала. Опитвали сме се да се разделим напълно, не става, да сме чисти приятели - не става, да се съберем - той не иска. Вика, че му било рано за такава сериозна връзка. От една страна е така, все още сме на по 21 и имаме зад гърба си 3 години сериозно и над 4 години някакви странни такива взаимоотношения. До какви ли не караници сме стигали, за да се откъснем един от друг, 3 месеца, след като почнах антидепресантите не се виждахме изобщо и сега пак.. 3 дена сме добре, скарваме се, не искаме да се виждаме, след една седмица не можем да дишаме един без друг. Цял живот сме се отдавали само един на друг. Той е бил освен мене с още 2 жени, аз с още трима. Кажи-речи нищо по-различно не сме видели. Незнам понякога си казваме, че няма сила, която може да ни разкъса взаимоотношенията напълно. И двамата като завържем нова връзка, изневеряваме с другия.. Само нараняваме хората около себе си.

Според мен:
1.И двамата сте лигльовци
2.Едва ли ще бъдете щастливи някога в любовта (заедно или не)
3.И двамата не знаете какво искате
4.Спри антидепресантите
5.Иди на псохотерапевт

NOLF
01-04-2010, 20:19
А може би не й се води скучен нормален живот.

Че на кой му се живее скучен житов бе баце 8)

Chiana
01-04-2010, 20:20
Е че той психотерапевта ми ги изписа, иначе как ще се снабдя с рецепта. :-D Спрях ги вече 1 месец не пия. Прекалено безчувствена бях станала. Ама ся половината общежитие иска да ги снабдявам с антидепресанти. Хм.. мога бизнес да завъртя от тая работа 8)

Chiana
01-04-2010, 20:27
SshtrudeL damn true

T91
01-04-2010, 20:30
Едно нещо научих . Антидепресантите като ги пиеш имат ефект , но спреш ли да ги пиеш болката или депресията ти се връщат с пъти повече ...

Chiana
01-04-2010, 20:36
Едно нещо научих . Антидепресантите като ги пиеш имат ефект , но спреш ли да ги пиеш болката или депресията ти се връщат с пъти повече ...
Като ги пиеш си яко във филма. В смисъл абсолютно трезво разсъждаваш, няма такива странични ефекти като да ти се спи... Обаче започваш да губиш преценка за реалния свят. До някъде наистина ти се пречупва мирогледа и то стабилно. Започваш да гледаш на нещата под много различен ъгъл. Обаче в един момент аз седнах и казах на бившия: "Искам да се разплача, искам да усетя, че още чувствам и съм жива!" Тогава се стреснах за себе си и ги спрях. А точно от това и аз се страхувам да не се върне пак депресията, затова се замислям дали да не ги пия от време на време, за да се регулирам.

NOLF
01-04-2010, 20:43
Ако имаш няколко стабилни приятеля/ки които да са с теб , няма да ти трябват, надявам се ако нямаш да си намериш. Върнеш ли се на депресантите, ще се пристрастиш - гаранция.

ThisIsMe
01-05-2010, 19:55
ДисИсМи, маце, браво, това е похвално. И аз до 17 години бях девствена и се гордеех с това. То си личи, че ти е рано за секс. И ти жива и здрава ;) Гледай "Перла", мисли си за хубавата любов с приятеля ти и гледай да не прецакаш нещата. Успехчета ^^

----
Айде сега искам обективни мнения от хора, които мислят.

ОК мислещата!Всичко най-хубаво ти пожелавам!и понеже си мн здравомислеща си стигнала до антидепресанти и сега ще си сърбаш попарата ! Успех в живота!Няма да е зле да се консултираш с психолог ,с когото да поговориш ,за да подредиш мислите и живота си!

T91
01-05-2010, 20:07
ДисИсМи, маце, браво, това е похвално. И аз до 17 години бях девствена и се гордеех с това. То си личи, че ти е рано за секс. И ти жива и здрава ;) Гледай "Перла", мисли си за хубавата любов с приятеля ти и гледай да не прецакаш нещата. Успехчета ^^

----
Айде сега искам обективни мнения от хора, които мислят.

ОК мислещата!Всичко най-хубаво ти пожелавам!и понеже си мн здравомислеща си стигнала до антидепресанти и сега ще си сърбаш попарата ! Успех в живота!Няма да е зле да се консултираш с психолог ,с когото да поговориш ,за да подредиш мислите и живота си!


Това че е стигнала до антидепресанти не трябва да бъде определящо , за това какви ги е надробила . Живота е за това , да се случват събития , добри или лоши ...

Bixel
01-05-2010, 20:30
първо си много ама много долна кyрва ама от най-долните и гнусните просто ми се повръща... пожелавам ти всичко най-гадно в живота и на теб и на приятеля ти...

Chiana
01-05-2010, 20:58
пф, отегчих се да се заяждам
/bored
то ти му говориш, то ти приказва.
Сега пък не чатнах коя попара трябва да си сърбам, от това, че съм пила антидепресанти ;? И когато ми е трябвало да се консултирам, съм се консултирала. Ти още като не си видяла нищо от живота и се обаждаш.
тряаше да пусна тая тема във форум 18+
много злоба се е насабрала в тия тинейджъри.. само гледате как да нападнете някого. и когато ви представят ситуация, доста по-различна от класическите, изказана в прав текст и без преструвки - скачате нападателно, та дори и през пръсти четете и не се опитвате да вникнете в картинката. все ми е тая де, стана ми безинтересна темата.

Bixel
01-05-2010, 21:02
сърбай ми кyра д'ге

ThisIsMe
01-05-2010, 21:57
пф, отегчих се да се заяждам
/bored
то ти му говориш, то ти приказва.
Сега пък не чатнах коя попара трябва да си сърбам, от това, че съм пила антидепресанти ;? И когато ми е трябвало да се консултирам, съм се консултирала. Ти още като не си видяла нищо от живота и се обаждаш.
тряаше да пусна тая тема във форум 18+
много злоба се е насабрала в тия тинейджъри.. само гледате как да нападнете някого. и когато ви представят ситуация, доста по-различна от класическите, изказана в прав текст и без преструвки - скачате нападателно, та дори и през пръсти четете и не се опитвате да вникнете в картинката. все ми е тая де, стана ми безинтересна темата.

може мн неща да не съм видяла от живота,но някои неща са ми пределно ясни.Както и да е.Тук повечето са тинейджъри,какъв житейски опит очакваш да имаме?И все пак не ме познаваш ,за да казваш какво съм видяла от живота.Щом си пуснала тема ,описвайки може би почти целия си любовен и интимен живот,очаквай сякакви коментари.

T91 аз не казвам,че антидепресантите са определящ фактор за сегашното и положение.Просто добавих ,че те също оказват някакво влияние.
И за заключение искам да кажа ,че нямам нищо против никого.Просто така изглежда от страни.Както си описала темата в прав текс ,така и аз ти описах на мен как ми изглеждат нещата.Добре,повече няма да се заяждам щом го приемаш като заяждане.Успех за нататък.Дано успееш да постигнеш това,което до сега не си могла.Късмет ти желая!

AliceSw
01-06-2010, 00:11
гледай първо да си пооправиш собствените нерви, на мен поне подобни неща доооста зле ми влияят...иначе положението е кофти и шансът отношенията ви отново да станат нормални за мен е някак имагинерен (за връзка говоря, не за приятелство)...за мен се опитай да прецениш и ако можете да останете само приятели пробвай...иначе си е голяма мъка да се занимаваш с някой, който хем е целият свят за теб, хем не искаш да го виждаш...но пък трудно ще му устоиш, ако го видиш

резюме: натъпках се в подобна история без да искам и сега се опитвам да си втълпя, че с младежа сме само приятели...доста трудно ми се получава, но поне свикнах, че спи с други жени, което си е малко успокоение за болезнена ревност, която явно не е само при мен

babyjoinmeindeath
01-06-2010, 10:52
Моята история е почти същата като твоята. Много добре разбирам какво чувстваш и след като видях някои мнения като това, че си курва и т.н. определено не са вярни. Изпадала сам в доста подобни ситуации като теб и дали са нормални или не ... незнам, но определено ги разбирам :)
Може би между теб и бившия ти има просто някакво яко превличане, но не и любов... Мисля, че ще е най-добре да си поговорите и да си изясните чувствата или пък ако не се отдалечи от него и след известно време сигурно ще разбере какво е изгубил...
Хах май и аз тряа да напрая същото

Chiana
01-06-2010, 11:29
Благодаря за разбирането момичета, и аз не смятам, че човек, който се бори за любовта си почти 5 години не може да бъде наричан по този начин. Едва ли са много хората, които могат да изтърпят такъв ад, без да се сринат психически. Това, че не съм тръгнала да хленча, а гледах да представя нещата по-шеговито, то аз си знам какво ми е на мене... Аз съм си напълно наясно какво искам, искам да бъда с него, да се омъжа за него, да създадем семейство и т.н. Защото за толкова години наистина го чувствам като част от семейството си. изпадах в ужас при мисълта, че той може да не се прибере за коледа. Но ако не съм с него, поне искам да намеря половинка в живота си. То че действа на нервите - действа и то здраво. Но наистина претръпва се, и аз преди изпадах в ужас, че той може да бъде с друга и постоянно, в нощите, в които бяхме заедно се питахме дали другия не е бил с някого и такива. А сега почнах да приемам факта, че той вече не е моето момче, а може да е с други жени, дори да се влюбии и т.н. Наистина е болезнено, обаче трябва да се свиква. Тъжно ми е, че той страшно много се промени. Не е вече същия човек. Борех се миналата година да го изкарам от дупката, в която беше попаднал, с разговори и т.н., успях и той ми беше благодарен за това. Но напоследък пак се държи ужасно и лошото е, че май вече не иска да се променя. Незнам до кога мога да се боря за него. Искам да се откъсна, да спра да чувствам, защото само боли. Искам той да е щастлив, да не страда от това, че не може да си намери истински приятели, но искам да е щастлив с мен. А незнам дали вече това е възможно.

babyjoinmeindeath
01-06-2010, 12:04
Ам .. пробвала ли си да му кажеш всичко- какво чувстваш към него, какво искаш. И това е вариант !

Chiana
01-06-2010, 12:11
Ам .. пробвала ли си да му кажеш всичко- какво чувстваш към него, какво искаш. И това е вариант !
Пробвах, когато ми каза, че иска да се оженим и да имаме дете. Ама на другия ден каза, че не е така и аз му казах, че е от алкохола.

babyjoinmeindeath
01-06-2010, 12:24
Хах.. тоя алкохол... Ам поговорете си на трезво, един напълно откровен разговор. Само да няма алкохол. защото ако и двамата сте пили не вярвам да излезе нещо. Най-много на следващия ден като се видите и двамата да се чувствате неудобно

T91
01-06-2010, 19:09
Ето че момичето което всички нарекохме курва , се оказа човек с чувства , с мечти и с много голям проблем ... На твое място не знам как бих постъпил . Аз мен не мога да измъкна от дупката на чувствата в която попаднах . Остава ти единствено надеждата . Честно казано , това момче не смятам че те заслужава . Не смятам че е много достойно , особенно след последните ти мнения . Ти трябва да прецениш как да продължиш от този момент нататък . Мога да ти пожелая единствено успех и дано всичко се подреди !

Chiana
01-06-2010, 22:53
Може би в крайна сметка с времето ще се наредят нещата най-накрая. Дали има смисъл да говорим сериозно, на трезво - едва ли. То докато почнем разговора и знам какво ще си кажем. Изход е може би това, че той ще замине лятото за Германия, а и си купи вече апартамент в Бургас. Предполагам, когато не живеем един до друг и се откъснем, тогава ще можем да заживеем отделен един от друг живот. А ако ни е писано да сме заедно - то ще стане. Успех и на вас, дано се наредят нещата и при вас, всеки заслужава да бъде щастлив с едно прекрасно същество до себе си, с което да споделят обич и щастие.