PDA

View Full Version : Помощ!



stefanov
01-04-2010, 18:16
Така. Първо искам да пожелая на всички да им е честита новата година и много щастие и успехи в живота. И ето, че дойде времето и аз да ви запитам нещо. Чувствам се прекалено слаб и нисък! На 13 съм, 160 см, 44 кг. Искам да попитам дали има начини да кача някой друг килограм и да се издължа, без разни протеини, креатини и други изкуствени методи. Също така не искам да правя коремче. Имах една идея да натрупам мускулна маса, но имам ужасно натоварена седмица и нямам време за фитнес. Бих приел различни сутрешни упражнения, някаква ефективна програма. Вторият ми проблем е, че имам ужасни торби под очите. Не ги търпя. Така съм си от малък, сигурен съм, че не са от недоспиване. Не пия, не пуша, не съм махмурлия, така че и това отпада. Имате ли някакви идеи как да ги премахна без болезнени процедури, пластика или грим, по простата причина, че съм момче, не бих посегнал към грим, а за операции съм твърде незрял. Ако имате някакви идеи, моля споделете.

П.П: За тези, които биха казали, че съм объркал раздела- по- подходящ не открих!

С уважение: stefanov

HexGirl
01-04-2010, 18:19
Момче иди на доктор !!
Помоли майка си не се срамувай

sunshine955
01-04-2010, 18:24
повече витамини .. но не прави грешката да се тъпчеш с мазни баници шоколади и такива за да надебелееш,от тях най-много да направиш корем,по-голямо дупе и бедра ..
играй баскетбол,някой ми е казвал че помага за разтежа
за торбичките незнам .. потърси в гугъл ..