PDA

View Full Version : Уроци по биология!



gilotinator
01-04-2010, 19:11
Здравейте!Абе,изправен съм пред дилема-да започна уроци по биология или да се подготвя сам.В 11 клас съм и ще кандидатствам стоматология във София и Варна,но не знам дали ще мога да се подготвя сам по биология.По химия ходя на уроци и всичко върви гладко там,но де да беше и така с биологията.Ако има съфорумници,които да имат същия проблем или такива,които са минали по подобен пъ,нека пишат.Поздрави!!! :)

PurpleDream
01-04-2010, 19:20
щом мислиш, че няма да можеш сам тръгни на уроци...ебаси дилемата :lol:

gilotinator
01-04-2010, 19:42
Човек,няма как да разбереш.Вярно,имам възможността(финансова),но ако мога да се подготвя сам,няма да има смисъл допълнително да влизам в разходи.

PurpleDream
01-04-2010, 19:51
еми нали казваш, че не си сигурен, че ще успееш...
пробвай сам, ако не стане работата почвай с уроците...
и аз съм 11 клас ама нямам представа с какво ще кандидатствам и още не съм започнала да се готвя :lol:

Unendlich
01-04-2010, 20:00
еми нали казваш, че не си сигурен, че ще успееш...
пробвай сам, ако не стане работата почвай с уроците...
и аз съм 11 клас ама нямам представа с какво ще кандидатствам и още не съм започнала да се готвя :lol:


Ти си в поп-фолк индустрията, к'во се правиш на ударена 8-) :lol:


По темата - Интересно, че химията ти върви по-добре от биологията. Ами защо не пробваш сам да започнеш да се готвиш, така ще видиш дали си доволен от себе си и да минеш без уроци. Ако пък не си доволен от самоподготовката, започни уроци. Все пак не губи време за размишление. :) Успех с кандидатстването.

OneGirl
01-04-2010, 20:21
Ей и аз сам 11 клас и аз ще кандидатствам стоматология, обаче за сега по биология се готвя сама, ама по-нататък може да тръгна на уроци. Има време за биологията на мен химията ми е зора :-D .
Пък ти щом смяташ, че имаш затруднения по био тогава тръгни на уроци :) .
btw от къде си?

PurpleDream
01-04-2010, 20:51
еми нали казваш, че не си сигурен, че ще успееш...
пробвай сам, ако не стане работата почвай с уроците...
и аз съм 11 клас ама нямам представа с какво ще кандидатствам и още не съм започнала да се готвя :lol:


Ти си в поп-фолк индустрията, к'во се правиш на ударена 8-) :lol:


ееей не ме излагай, Яз ще ставам учено момиче, няма да друсам дупе по ТВ-то :lol: :razz:

Neftochimic
01-04-2010, 21:06
ахахаха уроци по биология... еми тръгни и на уроци по български, физика и т.н. :lol: пари на вятъра... при положение, че ако седнеш да попрочетеш малко учебника едва ли ще мислиш за уроци...

според мен на уроци се ходи само по математика и езици, ама ти си знаш де, щом си толкова зле по....... биология

mrtn
01-05-2010, 04:59
еми нали казваш, че не си сигурен, че ще успееш...
пробвай сам, ако не стане работата почвай с уроците...
и аз съм 11 клас ама нямам представа с какво ще кандидатствам и още не съм започнала да се готвя :lol:


Ти си в поп-фолк индустрията, к'во се правиш на ударена 8-) :lol:


ееей не ме излагай, Яз ще ставам учено момиче, няма да друсам дупе по ТВ-то :lol: :razz:
:razz: :razz:
А по темата, учиш ли профилирано биология?
Ако не е така, желателно е да отидеш защото в конспекта по биология за МУ има и различни работи, които не се учат за задължителна подготовка. И ако имаш затруднения, ще ги изгладиш.. :)

gilotinator
01-05-2010, 17:43
В профилирана съм и биологията ми върви доста добре да не кажа отлично,въпросът е че съм голям мързел,иначе като седна да чета като хората съм неуязвим.Относно въпроса на OneGirl-от казанлък съм.

mrtn
01-05-2010, 17:49
Според мен не мисля, че има нужда да ходиш. Учиш профилирано биология, сам казваш, че справяш добре, сигурно в училище ви подготвят и за матура, и за кандидат-студентски изпит, така че ще дадеш само пари на вятъра.
Лично мое мнение.

gilotinator
01-07-2010, 21:27
Реших засега да се подготвям сам,пък по-нататък ще видим. :)

Abigoria
01-08-2010, 11:35
Ми аз ходя на уроци от септември, действително смятам, че ще ми е от полза. :)

gilotinator
01-08-2010, 20:08
Учителката ми по биология каза,че ще не подготви,понеже имаме и школа по биология(ние я основахме),тай че няма да трябват уроци засега,стига да си седна на гъза и да уча здраво. :D