PDA

View Full Version : Обич



mucka999
01-04-2010, 21:24
Леле вече нз ..обичам вече 3 години едно момче но знам че няма смисал да продължавам това...Страшно мн го обичам...Първо той е по голям от мен...Второ е Мн различен...нещо повече от мен... имаме доста общи неща с него.....тва е гадното че се опитвам да го истрия от съзнанието си но не мога защото винаги когато изляза от нас го виждам ..Винаги ....... Оф вече незнам какво да правя мн съм объркана...

xxph0biaxx
01-05-2010, 13:11
Опитай да мислиш за други неща. Разсейвай се с нещо. Наистина от много време го обичаш.. Но това едва ли може да продъжлава още. Намери си гадже и бъди щастлива с него. Няма смисъл да страдаш само за това момче. Поне аз така мисля ..

Jus7DreamBoy
01-05-2010, 13:20
а някога да си се престрашавала да му кажеш че го обичаш ?Да му кажеш чувствата си ?!? Ако не си пробвай какво губиш?
Но ако си пробвала и те е отхвърлил напълни си дневния график догоре за да нямаш време да мислиш за него и така бавно,бавно ще почнеш по-рядко и по-рядко да мислиш за него! :)

aloveyou
01-09-2010, 09:39
а някога да си се престрашавала да му кажеш че го обичаш ?Да му кажеш чувствата си ?!? Ако не си пробвай какво губиш?
Но ако си пробвала и те е отхвърлил напълни си дневния график догоре за да нямаш време да мислиш за него и така бавно,бавно ще почнеш по-рядко и по-рядко да мислиш за него! :)