PDA

View Full Version : Още една отпусната и недоразбрала xD



gre3ny
01-04-2010, 21:54
Здравйте, може би вече ви писна от досадници и все недоразбрали като мен,но аз пак ще питам :-D Та значи доста порових,но явно не е био достатъчно..:?
Значи относно сваляне на килограми и стягане на тялото е .. не не спокойно знам какво говоря ... Та значи аз до скоро спортувах но тази година ми е много натоварена и неми остава много време за тренировки ии попринцип бях със стегнати крака що годе,ноо сега детронираха ии станах едни банициии не е работа :-x :oops: :-x :-x :-x Също така имам проблми с коремчето,смисал нее някой щкемборан амиии просто едно такова с малки сланинки ли нз как да го кажа ии за височината ми мисля че са напълно нормални килограмите ми 164,5 ии съм 49,5 - 50кг Но пак казвам много кофти ми се опуснаха бедрата и коремчето нали обясних .Та някакви упражнения ли да првя или диети,но пък ако пак ги стегна краката все нкога ще се отпуснат отново :? а с диети пък не ми се вярва да има резултат гледах тази тема http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=116872&postdays=0&postorder=asc&start=15 ии понже аз правя по 130 коремни преси на ден от месец някъде но не искам да си губя талията като Бритни а тя както бил преди михаресва.А самото ми тяло е доста сходно с това на Майли аз съм по слаба де но бедрата ми са колкото нейните долу-горе пък искам нещо като на трите мацки в ляво http://media.photobucket.com/image/Girls%20Aloud/rohan_sparkes/girls_aloud_street_outfitbyRohanSpa.jpg
изобщо много ми е объркано .. какво да правя :( и не искам да съм някоя мусколеста да меря плочки с банята кой повече има :D просо да ми е стгнато без илищни мазнин АКо някой ме е разбрал ЕВАЛА :-o :? :-D

ledenakrasota
01-05-2010, 10:36
Всеки човек има различна структура и не може да си точно като някой друг :P


За да имаш хубаво и стегнато тяло,трябва да работиш за всички места.

фитнес+разделно хранене :)

gre3ny
01-05-2010, 11:07
проблемът е,че нямамм много свободно време за фитнес... :? а за разделното хранене ако някои ми разясни какво по точно или нещо като примерно меню :) :oops:

silwinka
01-05-2010, 12:12
Ами,ходи на някви тренировки или пък танци..спортувай,бягай,скач ай на въже..фитнес - ако можеш ( или ако в даскало имате.. ) също така избягвай по-сладки неща , както и мазните.. xD Прави коремни преси , както каза имаш коремче..и така ( : ако искаш порови се из нета има много диети,с които можеш да си помогнеш още повече!

Magic_Girl
01-05-2010, 13:41
1.Започни диетка
2.Започни пак да спортуваш иначе няма да станеш като тези мацки
Аз сега ходя на фитнес и за тези 6-7 месеца съм се оформила доста добре. Имам даже мускулчета по ръцете, краката, гърба, имам малко коремче, но поне е стегнат и гледам да спазвам диетата, за да не напълнея.

gre3ny
01-05-2010, 14:57
Ами аз попринцип правя по 130 коремни преси на ден и всяка седмица увеличавам със 10 и 2-3 упрайнения за крака,но днес четох на Darkkiss
спортно хранителния режим ии пише ако има мазнинки (моеите не са мн но все пак ги имам)е добре първо да ги свалим и днес в една приятелка съм карала половин час Велоергометър (не съм сигурна как точно се пише) и по някакъв начин сместихме нещата и решихме всяка седмица да ходим наи-малко три пъти на фитнес а през дните в които не го посещаваме ще караме в тях този велоергометър ще скачаме на въже клякания и коремни преси. Добре ли е това според вас :? смисал ще се получи ли :? пък и още не са ми се отпуснали напълно мусколите по краката надявам се бързо да вляза във форма ..ако имате по добри предложения пишете :) :P :-)

ledenakrasota
01-05-2010, 15:02
Представям си как правиш коремните преси 8-) :lol: Само ще се съсипеш.То не става ей така :?

gre3ny
01-05-2010, 15:28
Защо какво ми има на коремните преси според теб ?! Учителят ми по физическо и бивш реьор ме е давал за пример на другите и мазнинката на корема ми е ЗНАЧИТЕЛНО по-малко от преди както искш го разбирай..не се хваля то не е кой знае какво просто казвам че подхождам съвсем сериозно към коремните преси и др-те предвидени неща ... пък и съм тренирала три години и половина не съм някои мързел дето го мързи да гледа... :)

liim0nka
01-05-2010, 15:36
А в гугъл търси ли?!Като напишеш упражнения за корем/бедра...и излизат много,дори клипчета..

_crazy_baby_
01-05-2010, 16:01
Ти май не знаеш, какво искаш

Little_Lady93
01-05-2010, 16:06
Ти май не знаеш, какво искаш

А ти май все много ги разбираш нещата :?

_crazy_baby_
01-05-2010, 16:10
Като ги разбирам, разбирам ги.На теб какъв ти е проблема?

Little_Lady93
01-05-2010, 16:15
Като ги разбирам, разбирам ги.На теб какъв ти е проблема?

А, нямам проблем.Просто смятам, че е глупаво вместо да се каже нещо, с което да помогнеш на човека, който е писал темата, ти го обиждаш и в крайна сметка дори не казваш нищо смислено.Форумите не са с такова предназначение доколкото знам :-D

gre3ny
01-05-2010, 16:39
Благодаря Little_Lady93 :) :)

ledenakrasota
01-05-2010, 16:45
Защо какво ми има на коремните преси според теб ?! Учителят ми по физическо и бивш реьор ме е давал за пример на другите и мазнинката на корема ми е ЗНАЧИТЕЛНО по-малко от преди както искш го разбирай..не се хваля то не е кой знае какво просто казвам че подхождам съвсем сериозно към коремните преси и др-те предвидени неща ... пък и съм тренирала три години и половина не съм някои мързел дето го мързи да гледа... :)


Ако наистина си тренирала сега нямаше да търсиш съвет как да влезеш във форма в един форум :-o

Щеше да знаеш,че има най-различни видове коремни преси за различните мускули на корема.

Щеше да знаеш,че ако продължаваш да правиш през ден 130 преси и ги увеличаваш след време ще заприличаш на Бритни,която в момента е като културистка.Точно,защото прекалява.


Не е важно да правиш 130 коремни преси на веднъж.3 серии от по 10 е напълно достатъчно.

Снимките,който си дала са за нежен релеф,а не да трупаш маса.Просто стягане.Тичането и карането на колело работи и за 3-те проблемни зони-крака,корем,дупе. + някаква лека диета.

gre3ny
01-05-2010, 17:06
Повечето от нещата ги знам с доста хора съм обсъждала но си щом съм я постнала тая тема значи има защо искам да знам повече да проверя дали всичко е вярно някакво различно мнение ... :) И все пак както каза момичето по-горе тук не е място да ме упреквате и да намирате кусури камоли пък да се заяждате,а да дадете съвет ако сте компетентни по въпроса :-o :) :)

ledenakrasota
01-05-2010, 17:44
Съвет е даден,но не може да искаш да ти се каже нещо само с писане.
Друго е като се покаже :)

Little_Lady93
01-05-2010, 18:10
Ако искаш питай мен нещо, ако мога ще ти помогна.Надявам се подобно кофти отношение да не те откаже от форума, понеже и аз много пъти съм била на косъм от това.
Иначе предполагам ти е ясно, че след като се спре физ. натоварване или диетата нещата стават даже по зле.Затова ключът е в умерена диета и УМЕРЕНО физ. натоварване, а не както прави Darkkiss (нищо против нея, разбира се), защото спреш ли след месеци на нищо няма да приличаш.Просто идеята, че може цял живот да се спортува по 5-8 часа дневно или да се консумират по 500-700 калории на ден е абсурдна. :P
Затова имай търпение, а ако не усещаш, че мускулите ти се затрудняват поне малко по време на упражненията (тренировките) ги увеличавай, но постепенно
:-) :-) :-)

gre3ny
01-05-2010, 18:18
Много благодаря за разбирането :grin: :) Знам че трябва да е умерено и според мен Darkkiss е прекалила леко но ЕВАЛА И пак е СУПЕР :grin: Аз искам да съм просто стегната не някои раздута ... :lol: а 3 пъти седмично на фитнес добре ли е :? :? :-o :)

ledenakrasota
01-06-2010, 19:48
Много благодаря за разбирането :grin: :) Знам че трябва да е умерено и според мен Darkkiss е прекалила леко но ЕВАЛА И пак е СУПЕР :grin: Аз искам да съм просто стегната не някои раздута ... :lol: а 3 пъти седмично на фитнес добре ли е :? :? :-o :)

Да!Като си разпределиш програмата,така че да не се претоварваш :) Даже се посъветвай с фитнес инструктора първите няколко седмици като ходиш.

gre3ny
01-06-2010, 21:23
Благодаря ! :) а през останалите дни да правя ли допълнителни упражнения ии примерно да скачам на въже :? или фитнесът ще е достатъчен :)

Little_Lady93
01-06-2010, 21:35
Ами зависи от това като ходиш на фитнес какво правиш т.е. колко ти отнема тренировката и върху кои мускулни групи.Колко време кардио колко серии и т.н.И не се изтощавай до край, защото после 3 дни ще имаш много гадна мускулна треска :-o Примерно 3 пъти седмично по 2 часа във фитнеса мисля,че е добре.
Аз ходя по често пък и упражнения правя вкъщи, но това е понеже почнах доста отдавна пък и вече го правя за удоволствие, започна да ми харесва :)
Тренировката аз лично си я правя в началото 40минути пътека (на бягане но не с прекалено висока скорост), след това минавам уредите за крака, после един дето е за мускулита на корема, после един за мускулите отстрани като на всеки правя по 100 повторения и накрая за ръцете ако не ме мързи много, защото така или иначе ръцете ми винаги са си били добре оформени.И като цяло това е като секи ден правя по 300 коремни преси :P Естествено не съм почнала с такова натоварване.Важното е да го правиш с удоволствие, а не по задължение и тогава всичко си идва на мястото :-)