PDA

View Full Version : Гаджето ме заряза в училище



MichellePhan
01-04-2010, 21:59
Гаджето ми ми каза,че съм била твърде грозна за него точно на 4-ти януари в училище.... :booooomb: И ме отряза :-x
Какво да направя за да му отмъстя

shadow4e
Пиши описателни заглавия
Към останалите без простотии
и без съвети за физически
увреждания :)

Jus7DreamBoy
01-05-2010, 04:39
:( Няма да давам идеи как да прецакаш момче :o :o :o

kotetokateto
01-05-2010, 07:29
А защо трябва да му "отмъстиш"?[/i]

MichellePhan
01-05-2010, 07:34
Ами защото не ме отряза "Виж,вече не искам да сме гаджета..бла,бла,бла" ами дойде и се целуна пред мен с едно момиче и и пускаше ръце...Аз го питах защо и той "махай се,че ми загрозяваш хубавата гледка към (и името на момичето)" :-x

kotetokateto
01-05-2010, 07:39
Ами защото не ме отряза "Виж,вече не искам да сме гаджета..бла,бла,бла" ами дойде и се целуна пред мен с едно момиче и и пускаше ръце...Аз го питах защо и той "махай се,че ми загрозяваш хубавата гледка към (и името на момичето)" :-x


Сериозно!?! Значи, вече не е за теб. Трябва ти друг :)

d3nz
01-06-2010, 12:51
защо сте такива гадни всичките...момичето си споделя проблемите а големите "умници" на форума веднага гледат как да се посмеят малко...вика изнасили го ба*тииииииииии и ..... :x

а по темата направи му и ти гадно, зарибявай се с някой негов приятел пред него или ддз не ми идва нищо в момента, но има много начини да му го върнеш.....а сетих се пусни някой гадна клюка за него ;д :evil:

Utun
01-06-2010, 12:55
Кво можеш да направиш, намери си някой натиснкай се с него пред бившия и ако толкова те е яд го накарай да го набие :D . Знам го тва щото и мен са ме карали(не го правих). Гледай да е по-тъп и комплексиран :D :D :D :D :D

lilincituuuu
01-06-2010, 13:03
защо сте такива гадни всичките...момичето си споделя проблемите а големите "умници" на форума веднага гледат как да се посмеят малко...вика изнасили го ба*тииииииииии и ..... :x

а по темата направи му и ти гадно, зарибявай се с някой негов приятел пред него или ддз не ми идва нищо в момента, но има много начини да му го върнеш.....а сетих се пусни някой гадна клюка за него ;д :evil:
съгласна, и с двете неща.. наистина не моа разбера защо, по дяволите, всички гледат да са заяждат, вии сякаш няате същите проблеми.. просто си ги смотвате някъде и не ги споделяте ~ ми само ши ви кажа, по-зле за вас!! :? [/quote]

Zarity
01-06-2010, 13:28
изнасили го и го остави да плаче
:razz: :razz: :razz:

пп:Кво мръкнате ве,ей сега съм тръгнала да помагам на няква 12-готишна пикла дето не знае кво иска и се е хванала с някой тъпанар с 4 години по-голям от нея и очаква той да я обича вечно...
Аййде...

aloveyou
01-06-2010, 14:25
Излез с негов приятел,натискай се с някого пред бившия си и т.н..
Но според мен изобщо не се занимавай с него..Все пак той не е единствения на Земята 8) ..Има доста момчета..Намери си друг..За*би го този

П.С

пп:Кво мръкнате ве,ей сега съм тръгнала да помагам на няква 12-готишна пикла дето не знае кво иска и се е хванала с някой тъпанар с 4 години по-голям от нея и очаква той да я обича вечно...
Аййде...


Ам вие в този форум за какво сте..???
Нали форума е за да си помагаме,независимо кой на колко е :? :?

Unendlich
01-06-2010, 14:38
Пусни слух, че е гей :D ( и естествено дай достоверни аргументи ) - че ти го е признал тайно, а-у и всичко това "натискане" с момичетата е само фарс, за да не разберат какъв е всъщност :lol: :lol:

Djuff
01-06-2010, 14:42
Не прави нищо.Намери си нов.

DinViesel
01-06-2010, 15:40
пф.. а ти да си чувала поговорката : По умният отстъпва ?.. прави си изводите.. защо изобщо трябва да му "отмъщаваш"
един въпрос : в кой клас сте ?

ivcheto0o
01-06-2010, 15:49
Не слизаи на неговото ниво.Продължаваи се едно не се познавате и нищо не се е слу4ило.

asassinn
01-06-2010, 20:56
Направи се, че не ти пука и се зарибявай с други момчета пред него.Ще се подразни 98% гаранция 8-)

vaseto0o
01-06-2010, 22:14
Да са натискаш с некой негов фр и кво :?
Като не та харесва и като си има друга мислиш ли че ще му дреме на к*ра за тебе и с кого се натискаш а?

Pwnmaster
01-06-2010, 22:20
Щом те е зарязал, защото си грозна, значи наистина си грозна.
Ако постнеш снимка може да преценим дали е прав или не.

Jus7DreamBoy
01-06-2010, 22:23
Щом те е зарязал, защото си грозна, значи наистина си грозна.
Ако постнеш снимка може да преценим дали е прав или не.

Да ве и тогава монитора ми да зареже мен а ?

Pwnmaster
01-06-2010, 22:28
Хехе :D
По-добре не пускай, верно.
Абе, де да знам-пускай ако искаш, моя е в гаранция :razz:

Jus7DreamBoy
01-06-2010, 22:38
Хехе :D
По-добре не пускай, верно.
Абе, де да знам-пускай ако искаш, моя е в гаранция :razz:

:razz: :razz: :razz:

87439876534
01-07-2010, 18:25
набий сегашната му приятелка :razz: няя е базикам са :lol:

silwinka
01-07-2010, 18:38
Еми..скъсали сте и т'ва е , на всяка връзка се случва г/д..
Ми чак пък за отмъщение :D , смешно е..
ама иначе,намери си нов,целувай се пред него и ще видиш как ще му пламне косицата , че те е отразял.. :D

danibebi
01-07-2010, 18:40
Момчетата са гадни същества :-x :-x А по темата: Еми не ми идва нищо на ум какво да направиш..помисли.. 8-)

bloodyF
01-07-2010, 19:01
не се занимавай.
няма си друга работа и се прави на мъж.
предполагам че сте на не повече от 14.
а на него не му прави чест да обижда момиче.
точка.

Kiumdiuriun94
01-07-2010, 19:20
Трябвало е да му се изплезиш, ама си изпуснала момента.
Сега ти остава единствено да го причакаш след училище и да го залееш с азотна киселина. Просто не ти е оставил избор...

Shashma
01-08-2010, 08:47
Хехе :D
По-добре не пускай, верно.
Абе, де да знам-пускай ако искаш, моя е в гаранция :razz:

:razz: :razz: :razz:

ЕЕЕ stiga dee moje li takova otno6enie?!?! Vupreki 4e naistina e sme6no pokajete malko kultura i ne se bazikaite s momi4eto! :-D :(

A az q suvetvam da ne mu obru6ta vnimanie i da produlji napred vupreki 4e e tupo da pita6 seki sre6nat kak da mu otmusti6 vseki si ima mnenie! Postupil e mnogo gadno tova ne zna4i 4e i ti trqbva da pada6 na negovoto nivo!! Are drujte se na nivo we hora! Vseki si ima vkus ama nevzimam ni4iq strana za6toto otkude da znam dali i ti si se durjala taka s nego. :?

Chacho
01-08-2010, 09:46
Хехе :D
По-добре не пускай, верно.
Абе, де да знам-пускай ако искаш, моя е в гаранция :razz:

:razz: :razz: :razz:

ЕЕЕ stiga dee moje li takova otno6enie?!?! Vupreki 4e naistina e sme6no pokajete malko kultura i ne se bazikaite s momi4eto! :-D :(

A az q suvetvam da ne mu obru6ta vnimanie i da produlji napred vupreki 4e e tupo da pita6 seki sre6nat kak da mu otmusti6 vseki si ima mnenie! Postupil e mnogo gadno tova ne zna4i 4e i ti trqbva da pada6 na negovoto nivo!! Are drujte se na nivo we hora! Vseki si ima vkus ama nevzimam ni4iq strana za6toto otkude da znam dali i ti si se durjala taka s nego. :?

Уби хумора.

haritov
01-08-2010, 10:08
честито

Shashma
01-08-2010, 12:00
йееееее дайте да се смеем на чуждото нещастие!! Голямо геройство е! :smt006

purpledawn
01-08-2010, 13:05
Не му отмъщавай, порасни и бъди над тези животински инстинкти :D ..
игнорирай го и си намери друг :) ще се подразни повече, като види че не ти пука за него (x

Neftochimic
01-08-2010, 14:10
дооооста груба постъпка...
а той защо е тръгнал с тебе, като си грозна, ебаси лайняра, защото едва ли си станала по-грозна през ваканцията отколкото си била преди това.. :?

lubomirky
01-08-2010, 15:03
Момчетата са гадни същества :-x :-x А по темата: Еми не ми идва нищо на ум какво да направиш..помисли.. 8-)

абе, животно, ти на колко си е?