PDA

View Full Version : Залезът на гениалното творение !



KandidatZaSlava
01-05-2010, 00:21
Започвам с един реторичен въпрос, както би се изразил господин Ганьо Балкански, добър познайник у нас и по-известен като Бай Ганьо "Аз ли съм луд, или целият свят е полудял?"
Пиша тази странна тема, защото наистина се убедих в нещо, в мизерния ми престой в този националноизвестен форум, и не само...
Това което ще напиша има маалко по-дълбок замисъл. Та... според мен като цяло човечеството си губи времето... "кой му харесвал да му бъркат в дупето, кой искал да достави по-голямо удоволствие на момичето/момчето" и т.н.
Значи според мен много внимание обръщате на секса в живота си, а с прекомерното удвояване и утрояване на удоволствието, ако сте вярващи/да не говорим религиозни!!/, то това е грях. Но моят пост няма за цел да сплаша някого като използвам религията като някакво оръжие, напротив, поста ми ще го разберат само умните, а малоумните ще си останат с едното "болен си" и сродни думи и словосъчетания на моя пример. Просто гледам този форум и се изумявам от нови и нови истории /кои са истини, кои са лъжи.../ и имам чувството, че вие сте поболени. бе хора. Секс, секс, секс и само секс.
"Правих секс на 12, имам бебе на 11" - ТОВА НОРМАЛНО ЛИ Е !?!? - АМИ НАПЪЛНО СИ Е НОРМАЛНО ! :D 8-)
Та...да си дойдем на думата... има нещо в природата, много по-прекрасно от секса (аз харесвам секса наистина, но ... сега по-чисто и по-доставящо удоволствие от моралното - няма ;) )
По вашите собствени постове, разбирам че сте фанатично привързани към материалното задоволяване.(говоря на поболения дял от форума) Един път не прочетох нещо оттипа "свързах се с ..., почувствах нещо ...", това което прочетох от този тип беше : "свързах се с бившото да го нае**... почувствах, че той свърши в мен и не беше с презерватив, корема ми се поду и не ми идва от 3 месеца, бременна ли съм" - не си миличка, но Дядо Коледа каза, че ти готви специален подарък след шест месеца, наистина ще останеш опиянена и захластната, но леко ще припаднеш преди да го получиш...
Това мое мнение беше провокирано от филмът "Аватар" - тази художествена измислица, но тя ми напомни, че "нявга" е имало, а и съм виждал хора, обвързани духовно с нашата природа и което съм убеден, че вече и 1 на 1 милион не биха успяли да осъществят тази връзка. Знам че с тази тема няма да постигна нищо, няма да успея да променя нищо, но поне ще знам, че съм се опитал. Много хора ще погледнат с насмешка, много ще започнат да обиждат, но отново повтарям. Не очаквам да ме разберат повечето от вас. Та... твърде сте подвластни на емоциите и на първичните си истинкти - най-слабата ви черта, изобщо за тази цивилизация.
Ощипете се хора, сред вас живеят хора-чудовища, изроди, неща, за които съвсем скоро ще разберете и т.н. Хората си губят времето с техните житейски проблеми, но всъщност Вселената, а защо даже да не кажа водата на Земята е истинският проблем. Толкова малко знаем, че ми се свива сърцето за оскъдната информация, която ни дават учените.
С тази просвоута фраза на Рене Декарт "Мисля, следователно същестувам" сякаш се сложи край на идеята, че има един висш ум, бдящ над нас. Спря да се търси невидимото, и всички станахте подвластни на материалното. Няма значение... времето на човечеството изтича, а то тъпче ли тъпче на едно място :( Вместо да изобретят космически кораб, подводница, стигаща до дъното на Марианската падина и т.н., те ми изобретили рибни бикинки ?!?!? червило с по-дълготраен ефект !?!? вибратор с релефни формички на ... моля моля ? Какво по ...
Училищната система в България - боклук, както и всички учащи се, неопитващи се да поемат поне 50% от глупавата информация, която се дава. Болни са хората в България и болни ще останат и още по-болни ще умрат ... разврат, простота и пълно материализиране - СРАМ ! Всяка трета - курва (с извинение), всеки втори - плиткомозъчен помияр (без извинение).
А хората по Аспарухово време за живеели до максимум 40 години и пак са правели повече неща, отколкото 10 поколения сега :(
Дано сте ме разбрали, напишете и своето мнение.
Не смятате ли, че именно Рене Декарт слага край на моралното ни усъвършенстване ? Смятате ли, че човешката раса изгнива ? Не смятате ли, че повечето хората просто живеят единствено за секса?
Слепи са хората. Смятате ли, че скоро ТЕ ще дойдат ? Аз тук отговора го знам ... ТЕ няма да дойдат, само може да дойдат още ;)))

"И господ от свода, през гъстия дим,
гледаше на всичко тих, невъзмутим !"

TheHellion
01-05-2010, 07:25
Младеж гледната ти точка е крайно ограничена.Ако си отвориш очите и погледнеш в глобален мащаб,но не това което искаш да видиш,а това което наистина е там,може и да се убедиш в техническия прогрес на човека.

ПС.Тъп си.
ПС.Релиягията SUX.
ПС.Образовай се.Тъпо сляпо хлапе.

KandidatZaSlava
01-05-2010, 07:43
Значи първо не съм хлапе и съм на 100 процента сигурен, че IQ-то ми е доста над твоето ниво, в това съм убеден. Наблюденията ми в подфорум "Секс" затвърдиха простотата на самото население, защото това, което съм виждал през житейския си път е един боклук и морален упадък не само на нашето общество. Отново ти повтарям, че техническия прогрес именно води до упадакът на моралното загниване на човека ;)
Точно аз не съм ограничен, а изказах едно мнение, в този раздел, понеже очаквах да има умни и трезво мислещи хора. Уви... явно боклуци излязохте всички в този форум, жалко ;)

ПС. С удоволствие бих ти приел жалките обиди да ме атакуваш, ако ми ги кажеш на четири очи ;)

KandidatZaSlava
01-05-2010, 08:11
Смешно е това, че не давам повод някой да напада друг, а в същото време го прави. Това, ако не се лъжа се нарича бабаитство. А представи си какво ще стане, ако се опитам да опиша с мои думи темата, както трябва ? Ще има едно "Какво?", "Ъ?", "Не разбрах нещо" и т.н. (Нали си наясно, че Паисии Хилендарски е написал своята история в един нисък стил, където и 70% от сегашното население не разбират ? Това ясно ли ти е, образовани другарю...)
За заплахите, не съм заплашил никого, единственото което казах, е че искам да намери смелост да ми го каже на живо, защото наистина е много, извинявам се за израза, помиярско да псуваш другиму в интернет, без да знаеш какъв човек е от среща ;)
Относно твоята рицензия на ЗАЩИТА !?!? АРГУМЕНТАЦИЯ !?!? - момче/момиче, събуди се. Пишеш колкото да се опиташ да провокираш и затапиш автора на темата, но за жалост няма да се получи. Вече ми е дотегнало от шайки, които приказват едно тук, и които лицемерят в лицето ми.
Написах темата с друга цел, да поразмишляват хората и дали смятат като мен, че човешката раса загнива. Моята гледна точка е - да, понеже добрите хора не управляват света и всички много добре знаем, че не се управлява от законите, които са написани върху убитата природа. Човещината у повечето хора явно си е заминала :D 8-)

KandidatZaSlava
01-05-2010, 08:29
Така ли ? Постави своята теза, сега искам да видя и с примери. Погледни написаните от мен коментари и съм създал този профил единствено за гаргара, но ето реших да напиша една сериозна тема и простотията ви изби. И преди съм имал профил, с който обиколих всички подфоруми и се убедих в простотата и ограничеността на хората.
Понеже ти се опитваш да ме злепоставиш и се опитваш да ме накараш да подвия опашка - няма да стане. Явно не четеш ли, не знам ! Изводите съм си ги извадил от цялата ме заобикаляща среда. Не мога да се похваля с голямо странство из България, но поне в три града се убедих от тъпотията и ограничеността на повечето хора в България, защото повярвай ми наистина е така ;) Ти си на ръба на простотията, просто косъм те държи - опичай си акъла ;)

ПС. Чакам да видя неуместните изрази, "кръпските" мисли и апотеозчето на моето самочувствие без покритие.
ПС.Пиши, докато не са изтрили темата, понеже така помолих един от админите, заради явното не постигане на една смислена тема, която май трябваше да бъде само "Загнива ли човечеството" - дерзай ;)

TheHellion
01-05-2010, 08:33
Добре.Извинявам се за хулите.Не мисля,че техническият прогрес води до загниване на моралните ценности у човека.

И бих говорил още доста по тази тема,но срещу мен не седи човек,с когото мога да проведа нормална дискусия.

KandidatZaSlava
01-05-2010, 08:40
Извинен си...
Относно последните ти два реда...напротив ;) Изложи си мнението и ще се увериш в обраното. Без негация, ще постигнем чистата комуникация.
Аз не казвам, че всичко морално у човека е умряло ?! Къде съм го писал, просто казвам, че именно с този израз настъпва Новото време и човек започва да се възприема като мислещо същество, а не живеещо единствено на служи на своят бог. И оттогава насам (не мога да кажа нищо за предходните векове), но поне до този момент хората се възприемат точно като такива, материалнозависими и единствено, когато се озоват в напечена ситуация, търсят опрощение и спасение от техния Бог ;)

KandidatZaSlava
01-05-2010, 08:46
Прочети си постовете или направо ги принтирай и ги дай на учителката ти по български език да ги оцени. :)

Аз лично не бих ти позволил да получиш диплома за средно образование, а тезата ми е ясна и я подкрепих с доводи - ти се опитваш да надскочиш себе си, но писанията ти, макар и с претенции, не са на нужното ниво. Тезата ти е дискредитирана от ограниченият диапазон на емпиричното изследване, както и от допускането на фрапантни грешки в съставянето й, употреба на думи и изрази, чието значение очевидно не ти е ясно и седят точно като кръпки, които един неособено интелигентен човек би "пляснал" в жалък опит да изпъкне. Правописни и пунктуационни грешки не смятам даже и да коментирам, но все пак "рИцензия" и "лицемерят" е просто смешно.

Знаеш ли ? Не ми се вярва в бързането да напишеш коментар да не допускаш и ти грешки. И в други съвсем различни форуми от този съм допускал и много по-глупави грешки от пунктуационни и правописни. Като е смешно - смей се. Остави настрана училището, димпломата си я има. Абсолютно грешно впечатление си добил и това е жалко. Далеч съм от мисълта да надскачам себе си. И само си помисли защо бих го направил във някакъв си форум ? <имам си личен живот и знам, че там всичко е 6, понеже съм разбрах човек>
Но все пак не видях твоята аргументация, прикрепена към тезата за : неуместни изрази, кръпки и т.н. Само говориш едно и също и не доказваш. Дай малко по-така...
Отначало те помислих за интелигентен човек, но започвайки да пишеш едно и също, заменяйки само второстепенните думи в българския език ... извинявай, но бих могъл да кажа същото за твоето гадже/жена/любовница. Защо са второстепенни ? Ощипи се ... огледай се наоколо, в България живее прост народ. Не бих искал да виждам и цифрата на грамотното население, защото тогава наистина ще ми се допплаче :P :P

KandidatZaSlava
01-05-2010, 08:54
Всеки пост след като го напиша го чета поне 2 пъти. Хайде стига ! Това е твоето е жалко подобие на провокация. Изкуствени и често използвани изрази "Не бих ти дал средно образование", "Тъп си", "Използваш неуместни изрази" и т.н., а вследствие нищо не се доказва от писаното. Нали знаеш кой човек пише на другия, че е тъп ?

KandidatZaSlava
01-05-2010, 09:08
Казал съм това, което съм искал. Ти искаш да проверявам за мои грешки, понеже ти искаш да видиш нещо друго в моята сатерична с лека ирония тема. Тук май съм прав... и с какво ли не назоваваш ... това сякаш показва слабата ти страна, а именно ---> глас в празно тяло ;)

miloto_girl_4e
01-05-2010, 11:00
Заключвам темата, защото в нея не се води нормален диалог, а е наситена с обиди :!: