PDA

View Full Version : ПомоЩ!!!Спешно е!!



obarkana
01-05-2010, 08:15
Здравейте,не знам от къде да започна... от известно време харесвах едно момче . Карахме заедно ролери и много го хоресвам :oops: ...Моите най-добри приятелки започнаха да разтопяват ледовете между нас и стана така ,че той ми предложи по скайп . Но не сме се виждали от както ми предложи само си пишем"обичам те .. целувки и т.н." Но скоро ми предложи да отидем на кино . И..аз се съгласих но не знам какво да правя ... за какво да говоря.. И освен това той е на 18 а аз на 13.. :-k помогнете ми плс!!

haritov
01-05-2010, 08:19
дръж се нормално абе бъди себе си

пп
пИдУфилия?

vaseto0o
01-05-2010, 08:23
Здравейте,не знам от къде да започна... от известно време харесвах едно момче . Карахме заедно ролери и много го хоресвам :oops: ...Моите най-добри приятелки започнаха да разтопяват ледовете между нас и стана така ,че той ми предложи по скайп . Но не сме се виждали от както ми предложи само си пишем"обичам те .. целувки и т.н." Но скоро ми предложи да отидем на кино . И..аз се съгласих но не знам какво да правя ... за какво да говоря.. И освен това той е на 18 а аз на 13.. :-k помогнете ми плс!!
QQ QQ QQ
Аман от момиченца, да не казвам пикли дето си падат по големи лоши батковци и са смятат за големи, той като е на 18 ще иска секс, ти едва ли си готова :?

obarkana
01-05-2010, 08:46
сигурна съм че няма да иска секс....той е различен от другите. :( :(

balu4ka
01-05-2010, 08:50
сигурна съм че няма да иска секс....той е различен от другите. :( :(

Айде сега,той е униканелен супер различен и не му се прави секс ,лол много филми гледаш момиченце.Пък и щом те обича,само ще кажа -малка си още да мислиш за гаджета и тем подобни неща,най-малкото защото си на 13!Я попитай първо родителите ти дали са съгласни на подобна връзка ;).

Вземи седни си учи уроците :)

FantaMen
01-05-2010, 08:54
,че той ми предложи по скайп . Но не сме се виждали от както ми предложи само си пишем"обичам те .. целувки и т.н." ...... И освен това той е на 18 а аз на 13.. :-k помогнете ми плс!!

Само като прочетох тази част ми стана ясно :D :D На 18 да предлага по скайп :razz: :razz: :razz: Нямате спирка бе :D

PurpleDream
01-05-2010, 09:00
:lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

suantito
01-05-2010, 09:02
18-13= 5 => посъветвай се със психолог :-o

w0sh
01-05-2010, 09:10
рлъ?

britzy
01-05-2010, 09:21
[quote=obarkana]сигурна съм че няма да иска секс....той е различен от другите. :( :(

Оо да-повярвай ми всички казват за гаджетата си че те са "различни" от останалите а дали наистина са различни-ми НЕ
сори ама си малка-смис ддз ако беше на 15 айде речи кажи...

Hayles
01-05-2010, 10:15
Eми чесно казано ти си решаваш дали ще бъдеш или не бъдеш с него попринцип годините не за важни за любовта ,но в твоя случей наистина си много малка изчакай поне 1 година .

Magic_Girl
01-05-2010, 11:50
Бъди естествена! :-)

Lincheto
01-05-2010, 12:22
Предложи ти по скайп? :Д

purpledawn
01-05-2010, 12:26
накъде отива света :razz: :razz:
деинсталирайте го тоя скайп, бре :x

ILIA
01-05-2010, 13:35
ами не си ли малко малка за него бе 8-)

vellvet
01-05-2010, 13:41
хехеее супер незнаех че момчетата на 18 все още предлагат в скайп :shock:
>>>за киното изберете филм, който харесвате и 2мата, НЕ си купувайте пуканки лепнат по зъбите, като се прибирате ако настъпи неловко мълчание може да обсъдите някоя забавна сцена от филма.дръжте се за ръце и накрая за лека нощ целувка
>>> вариант 2 : отивате в киното пропускате целия филм натискайки се, след това сядате в някое кафе и се натискате и след това на път за вкъщи се държите за ръце

PuFfyy
01-05-2010, 14:28
Бъди себе си ! Не му се доверявай напълно :? Все пак той е на 18,а ти на 13 ! Имай едно наум :) хахаах :razz: те 18 годишните май още се притесняват да предлагат по СКАЙП :razz:

m1nik
01-05-2010, 14:29
skype.. :booooomb:

sunshine955
01-05-2010, 14:34
бъди себе си :)
ами говорете за нещо което на двамата ви харесва..
вие се познавате по добре .. знаете интересните си
ако толкова не можеш да измислиш за какво да говорите го питай ..
пожелавам ти успех :-) :-) :-) да си прекарате хубаво :) :)

ivcheto0o
01-05-2010, 16:01
на 18 предлага по скаип и не сте са виждали откакто уж ходите и естествено са оби4ате :lol: :lol: :lol: Но не се притесняваи един за друг сте си тои на 18 са държи кат 13-14 годишно лапе :lol: Да живее скаип :D

Dollystar
01-05-2010, 16:15
сигурна съм че няма да иска секс....той е различен от другите. :( :(
:razz: :razz: :razz: :razz:
Такова нещо няма... току 6о ме скъса едно момче дето и аз си мислех че е различен ама кво стана- кур

awerw
01-05-2010, 16:27
Здравейте,не знам от къде да започна... от известно време харесвах едно момче . Карахме заедно ролери и много го хоресвам :oops: ...Моите най-добри приятелки започнаха да разтопяват ледовете между нас и стана така ,че той ми предложи по скайп . Но не сме се виждали от както ми предложи само си пишем"обичам те .. целувки и т.н." Но скоро ми предложи да отидем на кино . И..аз се съгласих но не знам какво да правя ... за какво да говоря.. И освен това той е на 18 а аз на 13.. :-k помогнете ми плс!!
QQ QQ QQ
Аман от момиченца, да не казвам пикли дето си падат по големи лоши батковци и са смятат за големи, той като е на 18 ще иска секс, ти едва ли си готова :?
Най сетне разбрах 4е това на аватара ти е презерватив а не пръстен :D

ToniStoraro
01-05-2010, 17:01
колко романтично, каква любов! Скайп, в ръцета на малките момиченца, може да се превърне в много опасно нещо. А, да те питам, какъв е този, който не 18 ще тръгне с толкова голяма, колкото си ти? Помисли си над това. За какво да говориш? На твоята възраст колко теми имаш? И по - скоро какви? Обичаш го? fair enough . Такива като теб много станаха. Съвет - ако толкова много искаш да си имаш гадже, потърси си поне някой на твоите години.

XTREMEFREERIDE
01-05-2010, 17:27
Батето,което си си харесала е зле.
Не се занимавай направо.
Мъничка си. ;)