PDA

View Full Version : Програма



galu6a
01-05-2010, 11:37
моля кажете ми или някой да ми направи програма :-D звучи малко нахално ама незнам какаво да правя начинаеща съм не съм дебела искам да се стегна :)

Whyniser
01-05-2010, 22:37
Зависи какво точно искаш да постигнеш.Това със стягането е много общо.Дай определени групи мускули,малко цифри туй онуй :D .Мога да ти препоръчам тичане+скачане на въже и + тежести за крака за допълнително натоварване.Много добра кардио тренировка било то за мъже или жени.

galu6a
01-06-2010, 11:46
Зависи какво точно искаш да постигнеш.Това със стягането е много общо.Дай определени групи мускули,малко цифри туй онуй :D .Мога да ти препоръчам тичане+скачане на въже и + тежести за крака за допълнително натоварване.Много добра кардио тренировка било то за мъже или жени.

искам да си стеегна дупето краката и корема висока съм 155 тежа 45 кг

http://prikachi.com/files/1268871j.jpg

снимка от лято 2008

Bimmer
01-06-2010, 17:13
Определено на тази снимка ти видяхме дупето. Ако имаш още - лс
Ако си от Варна - направо ми звънни.
А и кажи - имаш ли възможност да ходиш на фитнес или се надяваш да направиш нещо у вас?

D3NG3rZ0N3
01-06-2010, 17:23
Ами веларгометър, бягащта пътечка, тренажор... Може да си тичаш из парка, диета. Без свинско, пържено, избягвай да ядеш мазно. Преди трен. може да приемаш въглехидрати, защото ти дават енергия за тренировката и се горят бързо; може да хапваш мюсли, готвено, пилешко, риба, ядки, кисело мляко...

П.П. Харесваш ми

sodamngood
01-06-2010, 20:37
Бе ти си си добре и без упражнения :P , иначе можеш да прекарваш известно време на пътечката (много изморява, но има ефект), и на колелото. Ако правиш по 1 час кардио на ден и малко коремни преси + ограничаване на мазните храни ще постигнеш голям успех ;)

grobarq992
01-08-2010, 20:19
да наистина и без тренировки тялото ти е суперр

убаче тряабва на бягащата пътечка или ако си от бургас направо да се уговорим да бягаме :P

а за дупето на въже ако можеш да скачаш скачай колкото можеш на въже

а иначе лятото най добре се уформя дупе тогава се свалят излишни части от тялото :oops:

kireto454
05-20-2010, 15:52
Ми супер си трябвати скачане на въже , малко тичане и може и малко коремни преси.

reload1222
05-20-2010, 18:42
Съгласен съм с другите, че и без да си тренирала си супер ама ако искаш повече скачай на въже продължително поне по 5 минути и бягане колкото можеш

Chacho
05-21-2010, 02:47
Да се "стегнеш" означава да свалиш малко мазнини. Повечето това разбират под стягане, което не е моето виждане. Както и да е. Имай едно наум, че заедно с корем и дупе се свалят и цици. Да не говорим, че много момичета при отслабване топят почти само там и по малко от другите части на тялото. А вече ти казаха, че изглеждаш добре.

На твое място бих се стегнал малко, според моите разбирания. Малко упражнения за по-здрави мускули. Малко твърдост да има, да не е като пипнеш бицепса да е като циците. Правиш разни коремни, лицеви опори, подскоци, не по много. Просто колкото да си поддържаш тонуса.

Ако все пак имаш намерение да стопиш мазнини - кардио. Тичане, аеробика или колело примерно. И отново преси, лицеви, клякания, скоци, квото ти хареса. С мярка, за поддържане на тонус.

Само по между другото: правилно хранене. Ама то общо взето е двойно по-важно от това, което изписах до тук.

Поздрави!

Everytime
05-21-2010, 15:40
sexy chick 8-) просто искаш да ти кажем че си хубава :) и много добре знаеш че няма какво да стягаш или да сваляш :)

Valento
05-21-2010, 16:55
sexy chick 8-) просто искаш да ти кажем че си хубава :) и много добре знаеш че няма какво да стягаш или да сваляш :)

Съгласен съм с колегата,просто тялото ти е уникално яко,кефиш!

hamilcar
05-21-2010, 19:24
Като за начало тичането ще бъде достатъчно.

yakuza_
05-21-2010, 21:58
За задната част и задника в тягата е истината 8-)

fr33runner
05-22-2010, 11:52
За задната част и задника в тягата е истината 8-)

Не се смей,че си си прав. :D

SoSerious
05-22-2010, 12:35
моят съвет е да си платиш на инструктор да ти направи програма и да ти изготви диета а ако нямаш възможност ти препоръчвам да влезеш в бб теам там има доста добри програми и диети и всичко ти е описано просто трябва да се чете има си и клипчета :)

Успех....

Myrth
05-22-2010, 13:07
По-добре бб-тийм. Вероятността да попаднеш на кофти инструктор е много по-голяма от тази да попаднеш на добър.

Chacho
05-22-2010, 21:59
По-добре бб-тийм. Вероятността да попаднеш на кофти инструктор е много по-голяма от тази да попаднеш на добър.

+1. Познавам трима, и тримата кретени.