PDA

View Full Version : А защо?



marsianetza
01-05-2010, 13:43
Здрасти.Аз съм нов в сайта!И мисля че още не съм готов за него.Както и за мн други неща.LOVE например.Аз говоря за LOVE а дори и гадже си нямам.чуствам се мн кофти щото мисля че никога яма да си намеря.помогнете ме .ПЛЗ 8-[

xxph0biaxx
01-05-2010, 13:48
Никога не казвай никога !! :wink: Ще си намериш гадже спокойно. ^^

Slashy
01-05-2010, 13:49
и кво искаш? пробвай поне да обясниш по-добре и пиши на кирилца.

Jus7DreamBoy
01-05-2010, 13:51
Zdrasti.Az sym nov v saita!I mislq 4e o6te ne sym gotov za nego.Kakto i za mn drugi ne6ta.LOVE naprimer.Az govorq za LOVE a dori i gaje si nqmam.4ustvam se mn kofti 6toto mislq 4e nikoga qma da si namerq.pomognete me .PLZ 8-[

1во: Да не си готов за сайта поне докато не се научиш да пишеш правилно на кирлица! Ако се оправдаваш че я нямаш на компа ето http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php ! Не сме длъжни да ти четем лайната!

2ро: И ние как да ти помогнем кажи ми да почнем да те окуражаваме или да вземем твоя снимка и да я разпространяваме в нета докато някой не те хареса? :?

stoteen4o
01-05-2010, 19:58
Споко, пич. Пускай лафове, бъде забавен и ще си намериш. И НАЙ- ВАЖНОТО - ПИШИ НА КИРИЛИЦА БЕ :-x УВАЖАВАЙ РОДНИЯ СИ ЕЗИК БЕ, МОШЕНИК(Не тоя :P )!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aloveyou
01-10-2010, 11:06
И кфо искаш..?? Да ти намерим гадже ли ???
И както каза xxph0biaxx - никога не казвай никога..И за гаджетата ще ти дойде времето..
И не забравяй,че
Всичко се случва,когато най-малко ги очакваш