PDA

View Full Version : mng syjjalqwam



megiinka94
01-05-2010, 13:02
xaresaxx edno momche ii ss negyy stanaxme dostaa blizkii wseki pyt shtom se widexme iskashe da me gyshka ii ass myy dawax no kat gy pitax dali me xarr toii wse otrichashee aa predi edna sedmica se skaraxme ii ass bqxx wiinowna aa sq nzm kak da se zdobrimm PLSS pomognetee mii

OneGirl
01-05-2010, 13:04
Като започнеш да пишеш на кирилица бе моме 8) .

Jus7DreamBoy
01-05-2010, 13:05
Като започнеш да пишеш на кирилица бе моме 8) . съмнявам се да оправи нещата за тях но ще е добре за нас :-D

mrtn
01-05-2010, 13:05
Кажи му, че съжаляваш и тем такива..

И пиши на кирилица ! :)

Jus7DreamBoy
01-05-2010, 13:05
мом4етата са тапи мн аз дори не се занимавам с тях! боклуци :? ей това беше удар под кръста ... :x

OneGirl
01-05-2010, 13:10
Като започнеш да пишеш на кирилица бе моме 8) .

когато си иска!
проблем ли е за теб? :?
мм.. да проблем :o и невярвам да е проблем само за мен, а е проблем за всички от форума плюс това и без това ще я заключат 8) преди да спориш що не прочете правилата на форума :x

OneGirl
01-05-2010, 13:19
Като започнеш да пишеш на кирилица бе моме 8) .

когато си иска!
проблем ли е за теб? :?
мм.. да проблем :o и невярвам да е проблем само за мен, а е проблем за всички от форума плюс това и без това ще я заключат 8) преди да спориш що не прочете правилата на форума :x

правилата ги знам за тва пи6а на кирилица а ина4е никога не бих :? а ти наи малко може да казва6 тва си е работа на модератор :?
в твоя речник буквите "ч" и "ш" не съществуват ли та да пишеш числа? :lol:
Айде стига си спорила бе дечко :-x

Jus7DreamBoy
01-05-2010, 13:23
никога няма да ми омръзне да гледам как момичета се карат или бият :oops:

CoNviCt
01-05-2010, 13:24
айде белите негърчета да си ходят в турцията и в америката,та да останем само грамотните тук.Доколкото знам в българия се пише на кирилица 8)

Jus7DreamBoy
01-05-2010, 13:51
айде белите негърчета да си ходят в турцията и в америката,та да останем само грамотните тук.Доколкото знам в българия се пише на кирилица 8)

а виж се ти колко си грамотен :lol: :?

поне пише на кирилица и използва всички букви а не там цифри и други глупости ...

BrainlessROCKBABY
01-05-2010, 14:22
Като започнеш да пишеш на кирилица бе моме 8) .

когато си иска!
проблем ли е за теб? :?
мм.. да проблем :o и невярвам да е проблем само за мен, а е проблем за всички от форума плюс това и без това ще я заключат 8) преди да спориш що не прочете правилата на форума :x

правилата ги знам за тва пи6а на кирилица а ина4е никога не бих :? а ти наи малко може да казва6 тва си е работа на модератор :?
в твоя речник буквите "ч" и "ш" не съществуват ли та да пишеш числа? :lol:
Айде стига си спорила бе дечко :-x


хахахаха виж я :lol: внимаваи как ми пи6е6 ква си да ме у4и6 6те използвам квито букви си искам :o

Струи блестяща оригиналност от Вас, мадам. Got me? :D

CoNviCt
01-05-2010, 14:25
Ако не разбра айде е на жаргон,а "турцията" и ''америката" ги членувах,за да усетите иронията в гласа ми.България написах с малка буква,по простата причина,че вече не заслужава да носи голямо Б!

Kajo
01-05-2010, 17:28
хора а темата вече помните ли е ? :shock: :lol: :lol:

elito0o0o0
01-05-2010, 17:52
Ако не разбра айде е на жаргон,а "турцията" и ''америката" ги членувах,за да усетите иронията в гласа ми.България написах с малка буква,по простата причина,че вече не заслужава да носи голямо Б!


не си интересен :?
такива като теб са за турция :booooomb: :booooomb: аз наро4но пи6а 4 и 6 6тото така съм свикнала в интернет а не 4е пи6а така и 4е немога а пи6а :-x :? ама тука вси4ки сте тъпи и никои неможе да се сети :? после аз съм тъпата :?Щом спориш,че НЕ си тъпа,докажи го.Та ти дори не можеш да пишеш като хората ИЗОБЩО,. Край на спама,щото ще го отнесеш най-вече ти. Прочети правилата на форума преди да пускаш безсмислените и пълни с простотия мнения..

rauwkost
01-05-2010, 18:39
Пишеш от два акаунта, ето ти нарушение. :)

hamilcar
01-06-2010, 13:39
Е толкова грозно написана тема и то на латиница няма да я оставя. Заключвам я.
Кирилицата е задължителна !