PDA

View Full Version : Луди от любов!



Chikiponita
01-05-2010, 18:00
Я кажете сега, колко от вас като се влюбят, се влюбват безумно, като обичат, обичат като за последно? :-) Чудя се дали това е черта на характера? Дали е силна черта или слаба... Колко от вас не искат да поглеждат друг , когато обичат... Случвало ли ви се е хората около вас да ви натякват, че не трябва да обичате толкова много, а да си гледате повече интересите и да се оглеждате за други възможности? 8)

galu6a
01-05-2010, 18:04
в момента съм влубена ужасно силноо и лудо :) :-P :-)

sladur4etyYy
01-05-2010, 18:08
не знам дали е черта на характера да се ''побъркваш'' всеки път, когато се влюбиш, но ако е така, то тя при мен определено липсва.

dakata123
01-05-2010, 18:11
В момента съм влюбен и мисля постоянно за нея. Не спирам. Днес щяха да ми пишат 2, защото не слядах, къде чете моя съученик, а си мислех и гледах в една точка.

Chikiponita
01-05-2010, 18:13
не знам дали е черта на характера да се ''побъркваш'' всеки път, когато се влюбиш, но ако е така, то тя при мен определено липсва.

Не знам дали да ти кажа браво или ужас... защото и аз не знам дали е добре да си губиш ума, но просто като има нещо, което те изгаря само силен контрол върху себе си може да го спре... но пък това е сладък огън... топъл...

rusoto_baby_f
01-05-2010, 18:18
Я кажете сега, колко от вас като се влюбят, се влюбват безумно, като обичат, обичат като за последно? :-) Чудя се дали това е черта на характера? Дали е силна черта или слаба... Колко от вас не искат да поглеждат друг , когато обичат... Случвало ли ви се е хората около вас да ви натякват, че не трябва да обичате толкова много, а да си гледате повече интересите и да се оглеждате за други възможности? 8)

Мисля, че сегашната ми връзка е такава...Мога да кажа, че не съм обичала никой друг така и че никога няма да обичам някой друг по този начин, че не бих допуснала да го загубя и немога да си представя утрешния ден без него...Няма човек който да го замести, и винаги ще остане някъде в сърцето ми...каквото и да се случи...
Никога не съм съжалявала за нищо...С всяка една връзка съм се учила, ставала съм по силна, по мъдъра, правила съм грешки и сега се стремя да не ги повтарям../нали все пак човек се учи от грешките/.

Преди приятелките ми винаги са ми казвали...не се влюбвай прекалено много, защото ще страдаш...Не го допускай прекалено близо до теб, не бъди наивна, но понякога е нужно да рискуваш за да спечелиш...а ако не спечелиш поне ще знаеш, че си дала всичко от себе си...

Е плакала съм, за момчета, за които чак сега си давам сметка, че не съм обичала, че са били просто едно увлечение....Е тогава съм била и на друг акъл :-D .....

Дали е силна или слаба черта..?...незнам, може би е силна, когато човекът до теб споделя чувствата ти.....
:-)

haritov
01-05-2010, 18:19
ем щом я обичам още...

sladur4etyYy
01-05-2010, 18:22
не знам дали е черта на характера да се ''побъркваш'' всеки път, когато се влюбиш, но ако е така, то тя при мен определено липсва.

Не знам дали да ти кажа браво или ужас... защото и аз не знам дали е добре да си губиш ума, но просто като има нещо, което те изгаря само силен контрол върху себе си може да го спре... но пък това е сладък огън... топъл...

аз обичам да имам контрол над нещата, но кой знае, някой ден може и аз да се ''побъркам''от любов. засега нещата при мен протичат по- леко и спокойно. е, и аз съм имала моменти, в които да ''откачам'', заради някаква силна емоция, било то хубава или лоша, породена от момче, но тия моменти не са много и бързо ми минава.

sh3_1s_7h3_0n3
01-05-2010, 19:11
Рядко мога да се 'влюбя' или 'заобичам' някого, но като се случи... е повече от силно, което е много жалко. В последствие винаги се оказва, че не е трябвало така да се раздавам..., защото пък ако ми наранят чувствата по някакъв начин, дори и да простя не забравям и това много ми пречи. ((: Яде ме отвътре до нЕмай къде. ((;

InloveSeventeen
01-05-2010, 19:29
Тва е възможно най-слабата част на характера...ужасно е ... като се влюбиш. винаги мислиш че е последния/та и после се оказва,че е било една грешка...
Аз вярвам обаче,че сегашната ми връзка , не е грешка а да не кажа единствения ми успешен опит,единствената ми надежда...обичам я ужасно много... :-) :-) :-)

Mitrele
01-05-2010, 19:30
Нз може би си мие от зодията (риби съм) иии съм доста влюбчив :oops:

Zarity
01-05-2010, 19:35
Пере ви яко хормона :-o

ThisIsMe
01-05-2010, 19:39
Да.Аз обичам мн силно,мн лудо и ,като за последно.Винаги съм мечтала ,с човека когото започна връзка,тя да е вечна.Просто,защото наистина се влюбвам в човека до себе си.Радостна съм,че от доста време си имам такъв човек.А инче хиляди пъти са ме питали не ми ли писва толкова време с един и същ човек,но те може би не знаят ,че като си наистина влюбен и обичаш от сърце,човека до теб никога не би ти омръзнал,а дори обратното.Иска ти се да прекараш максимално време с него,да споделиш ,да се отпуснеш от проблемите,да имаш наистина човек на,когото можеш да се довериш,който винаги те пази и ти помага. :-)

T91
01-05-2010, 20:00
Я кажете сега, колко от вас като се влюбят, се влюбват безумно, като обичат, обичат като за последно? :-) Чудя се дали това е черта на характера? Дали е силна черта или слаба... Колко от вас не искат да поглеждат друг , когато обичат... Случвало ли ви се е хората около вас да ви натякват, че не трябва да обичате толкова много, а да си гледате повече интересите и да се оглеждате за други възможности? 8)
Въпрос 1- Аз изпитвам безумна любов , когато съм влюбен.
Въпрос 2- Сигурен съм че е черта на характера . Майка ми е същата .
Въпрос 3- Според мен е слаба черта , силната любов поне на мен не ми влияе добре .
Въпрос 4- Банален е ... Мисля за други от време на време , но от чисто любопитство без всякакво желание да опитам .
Въпрос 5- Да , непрекъснато ми натякваха че тази "свръхчувствителност" т.е. силната любов е кофти работа . Трябвало да бъда егоист . Не мерси , аз си имам идеали .

Сега ако съм пропуснал въпрос , едва ли е от огромно значение .

Riva
01-05-2010, 20:27
Аз бих се отвратил от такава любов ддз

buttertoast
01-05-2010, 20:28
мда и аз съм така. когато обичам полудявам, приятеля ми е същия и се получават както експлозивни страсти, така и грандиозни войни :Д но не го умея по спокойния начин. за мен любовта е чиста лудост и нищо повече :) живеем за една лудост.. :D

Hayles
01-05-2010, 21:00
И аз обичам адски много,но не мога да изкажа чуствата си ,защото ме е страх.. Бе лигни какво да кажа :lol:

Bixel
01-05-2010, 21:02
всеки ден различна :(

XTREMEFREERIDE
01-05-2010, 21:04
Обичам го,пъ как го обичам,вече и аз незнам.

lipstik
01-05-2010, 21:15
Аз до сега съм се влюбвала само веднъж-в сегашния ми приятел.Ходим 3 години,а имам чувството,че са само 3 седмици.Толкова много го обичам,а любовта ми към него нараства с всеки изминал ден все повече и повече.Гадно ми е без него,не мога да съм без него и не искам да съм без него дълго време(3-4 дена).Колкото и часа да сме на ден заедно не ми стигат.Той е най-важното нещо в моя живот и него най-нбого ценя.С него заспивам и с него се будя хах .За мен той е най-хубавото,най-доброто,най-милото момче което може да съществува и се радвам,че е мой и ме обича също много.За мен другите момчета не съществуват,еднакви са ми,даже не виждам хубави момчета вече :D .
Искам да сме винаги заедно,защото не знам как би ми се отразила раздяла с него.Толкова го обичам и до такава степен съм се привързала към него,че не ми се мисли как ще се чувствам.Ако зависи от мен винаги ще сме си заедно.
Сега нещото което най-много искам е да заминем някъде в чужбина на екскурзия - само двамата сами,далеч от всички за дълго време.
Много се надявам след 2-3-4 години живот и здраве да живеем заедно,това е нещото,което много искам и ще съм истински щастлива.

dqvolcheto9
01-06-2010, 10:43
Обичам го,пъ как го обичам,вече и аз незнам.

kypo
01-06-2010, 11:03
да, голяма тъпотия и аз бях така. груба грешка, която няма да повтарям

DevilWish
01-06-2010, 11:19
В момента съм така и не ми е много добре.
Винаги единия от двамата във връзката ще е болният от любов.До сега винаги всеки беше тичал подир мен в началото и сегашният ми приятел, но аз толкова го обикнах, че почнах аз да тичам след него, така все изпъква моята любов над неговата и след това си въобразявам, че той не прави нищо за мен, докато не е така.
Освен това съм ужасно ревнива, не искам да излиза от тях дори :shock: .Ужасна съм станала.
Майка ми постоянно ми казва спри се и престани да му показваш колко го обичаш.Колко пъти ми е казвала и че ако е на негово място нямаше да може да ме изтърпи. И знам, че е така, но той ме обича и ме търпи каквато съм.
Проблема е ,че на мен ми писна да съм болна от любов, писна ми вечер да лягам и да плача просто, защото в този момент не мога да го видя.Сега от 2 седмици съм се стегнала и чак ме е страх до какво ще доведе =))

welovecandies
01-06-2010, 13:19
аз познавам доста хора и според мен е черта на харакртера .. аз съм зодия рак ии може да се каже че почти винаги съм влюбена .. обичам едно момче от 6ти кл .. той ми е много добър приятел и всъщото време гадже.. от отдавна сме заедно и аз още изгарям от любов към него .. :smt007 :smt007 :-P

buuu
01-06-2010, 13:58
ем в момента сме така... той ме обича адски много .. аз него също ! (:
само като пусна ръката му и вече ми липсва ..смятайте .. вчера си говорихме по телефона и като затфорих ми се насълзиха очите даже ..направо лудо влюбени...мдам :smt003
но точно това е че го обикнах заради характера му... ((((((:
аз съм Близнаци ..той е Водолей .. страхотно просто (:
заедно сме от месец.. :-P и да се надяваме че ще се задържим още дълго :oops:
чак пък да ми казват че загърбвам личните си интереси от лъбов... не по скоро съчетавам всичко ..но отделям всяко свободно време на 2ма ни и правим всичко заедно ..и мойте интереси и неговите се вкл (:
просто го обичам супер мега хипер много 8-) :smt007 :smt008

nymphadora
01-06-2010, 14:03
Да.Аз обичам мн силно,мн лудо и ,като за последно.Винаги съм мечтала ,с човека когото започна връзка,тя да е вечна.Просто,защото наистина се влюбвам в човека до себе си.Радостна съм,че от доста време си имам такъв човек.А инче хиляди пъти са ме питали не ми ли писва толкова време с един и същ човек,но те може би не знаят ,че като си наистина влюбен и обичаш от сърце,човека до теб никога не би ти омръзнал,а дори обратното.Иска ти се да прекараш максимално време с него,да споделиш ,да се отпуснеш от проблемите,да имаш наистина човек на,когото можеш да се довериш,който винаги те пази и ти помага. :-)

+1 :grin: :smt060

XTREMEFREERIDE
01-06-2010, 14:10
В момента съм така и не ми е много добре.
Винаги единия от двамата във връзката ще е болният от любов.До сега винаги всеки беше тичал подир мен в началото и сегашният ми приятел, но аз толкова го обикнах, че почнах аз да тичам след него, така все изпъква моята любов над неговата и след това си въобразявам, че той не прави нищо за мен, докато не е така.
Освен това съм ужасно ревнива, не искам да излиза от тях дори :shock: .Ужасна съм станала.
Майка ми постоянно ми казва спри се и престани да му показваш колко го обичаш.Колко пъти ми е казвала и че ако е на негово място нямаше да може да ме изтърпи. И знам, че е така, но той ме обича и ме търпи каквато съм.
Проблема е ,че на мен ми писна да съм болна от любов, писна ми вечер да лягам и да плача просто, защото в този момент не мога да го видя.Сега от 2 седмици съм се стегнала и чак ме е страх до какво ще доведе =))

Абсолютно същото. :?

izlishna
01-06-2010, 14:16
Я кажете сега, колко от вас като се влюбят, се влюбват безумно, като обичат, обичат като за последно? :-) Чудя се дали това е черта на характера? Дали е силна черта или слаба... Колко от вас не искат да поглеждат друг , когато обичат[/quotе] Аз от година и 3 месеца съм така :)

[quote=Chikiponita]Случвало ли ви се е хората около вас да ви натякват, че не трябва да обичате толкова много, а да си гледате повече интересите и да се оглеждате за други възможности? 8) Не хората около мен не ми натякват това :)

goldharz
01-06-2010, 14:39
Обичам го безумно :smt007 ! До лудост! Човек трябва да изпита любовта за да вкуси истински от живота ! :smt008

Utun
01-06-2010, 17:20
Аз да, ама вече избягвам :D .

Chikiponita
01-06-2010, 17:36
Пфууу... Тука чета, че някой хора не могат дори час един без друг, насълзявали им се очите като затворят телефона и някакви такива... ле-ле-ле-ле... А аз си мислех, че прекалявам като ми е мъчно, а аз съм в друга държава! Мога да кажа само: Блазя ви на вас, които имате гаджето си до себе си и можете да се видите по всяко време, радвайте се на това и го ценете, не се натъжавайте, че 1 или 2 дена не се виждате, защото има хора, които не се виждат с месеци. Аз съм така с моя приятел и ми е много мъчно, постоянно мисля за него и не мога да се съсредоточа като хората за изпитите си. Преди броях дните, докато се видим (42, 41... 30.. 28... т.н.) сега се отказах от това, защото е мъчение, все едно не живея тук и сега... Просто ми е мъчно и си мисля за него... Така че радвайте се, че човека, когото обичате е до вас и най-важното, НИКОГА НЕ ГО ПРИЕМАЙТЕ ЗА ДАДЕНОСТ!!!!!!!!
Целувки от мен

gevitooo
01-06-2010, 18:00
Аз влюбя ли се в някого много трудно го забравям в момента щом чуя гласа му или някой да изрича името му нещо в мен започва да трепка а когато го докосна да не говорим какво ми става :grin: :grin: :grin: не мога да спя-мисля за него почнах да гледам страшно много романтични филми и си мисля за него (абе цял ден си мисля за него :grin: :grin: :grin: ) (имам шанс стискайте палци :grin: :grin: :grin: )

buuu
01-06-2010, 18:13
да напраооо не ми излиза от акъла..ставам и лягам с милъслта за него ..баахх 8-) :-)

lipsvashh_mi
01-06-2010, 18:20
чак да обичам като за последно не,но съм се влюбвала супер силно и съм оглупявала от любов даже,което не е полезно-това установих..гледаш трезво на нещата ,за да не те боли излишно главата :D

SuNsHiNe6
01-06-2010, 19:29
Черта на характера , според мене.Няма еднакви хора и всеки приема нещата по различен начин :)

Korrnyy
01-06-2010, 20:11
Сега съм лудо влюбена :) Зависи от човека с когото съм. Не се влюбвам лесно!

alex4o
01-07-2010, 07:48
В момента съм лудо влюбена за първи и последен път :grin: :-)

Assshley
01-07-2010, 07:55
Мм лудо влюбена не мисля.Не ми харесва нито аз да съм лудо влюбена нито пък той.Прекалено е обсебващо.Но да,мога да кажа,че не поглеждам други момчета и той постоянно ми е в главата,но чак лудо едва ли. :?

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-07-2010, 08:15
Я кажете сега, колко от вас като се влюбят, се влюбват безумно, като обичат, обичат като за последно? :-) Чудя се дали това е черта на характера? Дали е силна черта или слаба... Колко от вас не искат да поглеждат друг , когато обичат... Случвало ли ви се е хората около вас да ви натякват, че не трябва да обичате толкова много, а да си гледате повече интересите и да се оглеждате за други възможности? 8)

Защо ми се струва, че тук нямате чувствата за нищо?

Винаги, когато ОБИЧАШ, обичаш за последно, защото истинската любов няма край, няма какво друго да дойде след нея. :) Така си поставила въпроса с "като се влюбят", сякаш това е детска игра и се случва по 4 и половина пъти в месеца. :? И си е нормално да не поглеждаш други, когато си обикнал. Защото ОБИЧАШ. :smt007

Болни от истинска любов за мен няма. Има болни от страст - тя е тази, която ви кара да искате всичко тук и сега. Според мен, ако се обичате истински, значи сте осъзнали, че безкрайността е пред вас, и няма защо да ревете, че днес сте пропуснали да направите еди-какво си - защото имате цялото време на света. Може да плачете само ако той/тя ви бъде отнета, това вече е болка. Другото е просто безсмислено.

Chikiponita
01-07-2010, 08:33
Я кажете сега, колко от вас като се влюбят, се влюбват безумно, като обичат, обичат като за последно? :-) Чудя се дали това е черта на характера? Дали е силна черта или слаба... Колко от вас не искат да поглеждат друг , когато обичат... Случвало ли ви се е хората около вас да ви натякват, че не трябва да обичате толкова много, а да си гледате повече интересите и да се оглеждате за други възможности? 8)

Защо ми се струва, че тук нямате чувствата за нищо?

Винаги, когато ОБИЧАШ, обичаш за последно, защото истинската любов няма край, няма какво друго да дойде след нея. :) Така си поставила въпроса с "като се влюбят", сякаш това е детска игра и се случва по 4 и половина пъти в месеца. :? И си е нормално да не поглеждаш други, когато си обикнал. Защото ОБИЧАШ. :smt007

Болни от истинска любов за мен няма. Има болни от страст - тя е тази, която ви кара да искате всичко тук и сега. Според мен, ако се обичате истински, значи сте осъзнали, че безкрайността е пред вас, и няма защо да ревете, че днес сте пропуснали да направите еди-какво си - защото имате цялото време на света. Може да плачете само ако той/тя ви бъде отнета, това вече е болка. Другото е просто безсмислено.

Не съм попитала все едно е детска игра! Най-малко аз бих го погледнала по този начин. Аз винаги съм твърде сериозна в отношенията си с момчетата и затова ми е интересно да разбера вашето мнение, за да видя дали според вас е нормално да се задълбочен в чувствата си или не е толкова полезно. Аз в живота си съм имала две сериозни гаджета. В момента съм с второто. (не броя срещите с разни хора, докато бях в училище, защото е било доста по-различно) Просто сега сравнявам двете си връзки , старата и новата, и искам да разбера защо някои неща ги усещам по почти същия начин, а други са доста различни и така :)

Chikiponita
01-07-2010, 21:37
Аз съм ужасно влюбчива и ако се влюбя,всичко свършва.

Как така всичко свършва? :?

stupid0boy
01-08-2010, 05:48
НЕ прочетах всички мнения... затова може да се повторя... но няма значение... Таа....


От една страна е хубаво, че наистина знаеш да обичаш и като се влюбиш не би изневерил/а, но от друга страна... могат да те разиграват така както си се "побъркваш от любов"...

mastersan
01-08-2010, 06:51
влубвал съм се мн пъти ма вси4ко свър6ва еднакво накрая все съм преебан :( :( :( :( :( :? :? :? :?

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-08-2010, 09:41
Според мен е правилно да си гледаш и другите интереси, когато си влюбен. Все пак любовта дава крила, не ограничава. :)
Сега, на по 15-16, може на много да им се струва безсмислено и закостеняло това, което пиша, ама представете си да станете на 25-6, никой от вас да няма сносно образование, да сте останали без други приятели, а единствената ви перспектива да е да с общ работник и "хигиенистка". Къде ще отиде любовта тогава?
И аз във връзка не мога, без да посветя (почти) всичко. Раздаваш ли се, раздавай докрай. Но добавих и едно почти, защото човек трябва да може да запази себе си в каквато и да е ситуация, дори да обича безумно. :) Все пак партньорът е избрал нас, а не мекотелото, в което бихме могли да се превърнем. :P

Sne
01-08-2010, 09:47
Не съм такъв човек, трудно се влюбвам и не свалям звезди...

vikitolove
01-08-2010, 12:52
не знам дали е черта на характера да се ''побъркваш'' всеки път, когато се влюбиш, но ако е така, то тя при мен определено липсва.


аз обичам да имам контрол над нещата, но кой знае, някой ден може и аз да се ''побъркам''от любов. засега нещата при мен протичат по- леко и спокойно. е, и аз съм имала моменти, в които да ''откачам'', заради някаква силна емоция, било то хубава или лоша, породена от момче, но тия моменти не са много и бързо ми минава.

и аз съм така и почти винаги усещам липсата
тръгвала съм с момчета и да харесвала съм ги,но стигна ли до извода че няма да мога да се влюбя в него си заминавам от живота му,все пак не е честно спрямо него


Mitrele
Нз може би си мие от зодията (риби съм) иии съм доста влюбчив
ми аз съм риби но не съм се влюбвала все още,а принципно по зодия съм влюбчива,но при мен е принципно към приятелите ми и роднините ми не и към момче
:?