PDA

View Full Version : Може ли съвет =]



st3f1too
01-05-2010, 18:39
Здравейте!Искам да си одрежа бретон (дълъг настрани) ,но майка ми не ми позволява :-x

btw-на 14 съм нямам ли право сама да решавам поне за прическата ми :-x

Как да я обедя :(

Bibz
01-05-2010, 18:44
Отиваш на фризиор, постригваш се и свършена работата. 8-)

st3f1too
01-05-2010, 18:47
Отиваш на фризиор, постригваш се и свършена работата. 8-)

Не е толкова лесно ако го направя това майка ми като ме види първо ще ме гледа така :shock: и ще почне 1месец без компютър без телевизия и така нататака... :( :( :(

galu6a
01-05-2010, 18:49
и какво като го отрежеш косата си е твоя :)

sunshine955
01-05-2010, 18:59
и какво като го отрежеш косата си е твоя :)
така е ,, според мен поне за прически няма право да ти казва какво да правиш..опитай се да и обясниш че искаш промяна и си се спряла на бритонче :) аиде Успех мила :-)

st3f1too
01-05-2010, 19:04
и какво като го отрежеш косата си е твоя :)
така е ,, според мен поне за прически няма право да ти казва какво да правиш..опитай се да и обясниш че искаш промяна и си се спряла на бритонче :) аиде Успех мила :-)

Благодаря!За съветите :-) ! Ще се опитам да говоря с нея, ама вие давайте още съвети моля ви! :)

viksit0y
01-05-2010, 19:12
Наистина поговори с нея, ако не стане - просто отиваш на фризьор. Това си е твоята коса, ти сама можеш да решиш каква прическа искаш.
А когато майка ти реши да си боядиса или направи някаква промяна на косата си, й кажи, че няма да и дадеш да го направи :lol:

st3f1too
01-05-2010, 19:19
Наистина поговори с нея, ако не стане - просто отиваш на фризьор. Това си е твоята коса, ти сама можеш да решиш каква прическа искаш.
А когато майка ти реши да си боядиса или направи някаква промяна на косата си, й кажи, че няма да и дадеш да го направи :lol:

8-) пффф вече 2дни я моля :-x ама нащо не става :(

NeverTheSame
01-05-2010, 19:31
Абе къф е тоя Хитлер бе мен :D
Как така няма да ти позволи да се подстрижеш,както искаш.Разбирам да беше някоя фрапантна луда прическа ма то само един бретон о.О
Направо отиваш на фризьор..пък после ще му мислиш.Свършен факт ще е,а ако те накаже след това просто не й обръщай внимание или напрай скандал или и аз нз :D

n3siity
01-05-2010, 19:36
Преди и аз бях така ;дд .. Майка ми не ми даваше да си направя крив бритон , защото щял да ми влиза в очите .. бла - бла . Ама и казах , че така искам и няма да ми влиза толкова в очите ии така .. някакси я убедих :D :D Така , че моя съвет е да и кажеш , че така искаш и си достатъчно голяма.. ии ако в краен случай пак не е съгласна - ходи и се пострижи както искаш .

st3f1too
01-05-2010, 19:37
Абе къф е тоя Хитлер бе мен :D
Как така няма да ти позволи да се подстрижеш,както искаш.Разбирам да беше някоя фрапантна луда прическа ма то само един бретон о.О
Направо отиваш на фризьор..пък после ще му мислиш.Свършен факт ще е,а ако те накаже след това просто не й обръщай внимание или напрай скандал или и аз нз :D

:D нз и аз вече направо :( :( какво ли не и говорих, обеждавах ама тя само "не" си знае :( :( :(

vagarious
01-05-2010, 19:37
А някаква реална причина защо да не се подстрижеш, каза ли ти!? :-o

st3f1too
01-05-2010, 19:43
каза ми ,че такъв бритон къквто искам не може ето за къкъв бретон става въпрос http://photos-235.friendster.com/e1/photos/53/21/40501235/1_603990604l.jpg казва ,че бил много дълъг :(

vagarious
01-05-2010, 19:45
Кажи й, че на фризьорката ти ще кажеш, че го искаш по-къс(или там както точно го искаш) и после се оправдай с фризьорката ти, ако ти каже нещо.Незнам и аз.Не разбирам тези майки. :-o

ecstazy
01-05-2010, 19:55
Абе къф е тоя Хитлер бе мен :D
Как така няма да ти позволи да се подстрижеш,както искаш.Разбирам да беше някоя фрапантна луда прическа ма то само един бретон о.О
Направо отиваш на фризьор..пък после ще му мислиш.Свършен факт ще е,а ако те накаже след това просто не й обръщай внимание или напрай скандал или и аз нз :D :lol: :lol:

st3f1too
01-05-2010, 19:55
Кажи й, че на фризьорката ти ще кажеш, че го искаш по-къс(или там както точно го искаш) и после се оправдай с фризьорката ти, ако ти каже нещо.Незнам и аз.Не разбирам тези майки. :-o

Не може този вариант защото те с фризиьорката са приателки :( :( вече нямам никаква надежда

87439876534
01-05-2010, 20:05
абе направи си бритона и после си го вдигай нагоре с фибичка като си при майкати..пък като излизаш си го пускай :)

st3f1too
01-05-2010, 20:18
абе направи си бритона и после си го вдигай нагоре с фибичка като си при майкати..пък като излизаш си го пускай :)

:-o ми ще видим какво ще стане :D само дано не ме накаже :D

magicfairy
01-05-2010, 20:32
И с мойта беше така, като бях по-малка бретона ми беше такъв прав, до очите, а аз исках да е настрани, но майка ми не ми даваше. Обеждавах я, обеждавах я, казах и, че ако не и хареса ще го подстрижа пак (което естествено нямаше да стане). Така че мажи там колкото да ти даде, после свършена работата. 8-)

krisito9212
01-05-2010, 20:36
И двете с майка ти сте много зле(съжалявам).Обаче тва е някакъв си тъп бритон,на 14 си ,косата си е твоя,аз на 14 се боядисах,мамка му :shock:
А ти вместо да и се тресеш толкова отивай на фризьор(не при тази нейната приятелка)и се подстригваш,после ако ти каже нещо и кажи:Ти се радвай,че не съм решила друга промяна да направя със себе си(обеца,боядисване и т.н.),пък ако те накаже не я слушай,баси....пфф.