PDA

View Full Version : Разединение



Utun
01-05-2010, 18:45
Здравейте все!
Нов съм тук, но реших смело - смело да си задам въпроса или проблема, по-точно.
Естествено, всичко се върти около училище и приятели :) . Проблемът е, че от една страна излизането навън и купонясването са се превърнали в една голяма част от живота ми. От друга страна(май за разлика от доста хора) наблягам немалко и на ученето(даа, ха ха). Както и да е, тези две неща ми изглеждат крайно несъвместими! Често изпадам в крайности, добри оценки имам 5, 6 порпинцип, но когато ми писне да ме викат все навън и да отлагам или да се бавя с по някой друг час заради учене просто зарязвам всичко и тръгвам. Непоносимо толкова хора около теб да не си дават зор, а ти да се мъчиш - непсраведливо някак си . 8-)
Какво мислите, да избера едното или да се помъча да намеря баланс(а сега де)? Излизането се е наложил като вариант последно, защото доброто старо преписване често замества ученето, но както казах, свикнал съм да наблягам и на това.
ПП. Попринцип и спортувам ама от няколко месеца, просто няма как.
Съжалявам, малко дълго стана. Благодаря.

ivcheto0o
01-05-2010, 19:25
трябва да намреиш баланс,но според мен по-важно е у4енето се пак това е бъдещето ти.Не 4е приятелите не са важни,4овек трябва да се наживее 8-) Когато трябва не излизаи и у4и,а когато може6 излизаи с приятелите...

d3nz
01-06-2010, 13:13
трябва да намреиш баланс,но според мен по-важно е у4енето се пак това е бъдещето ти.Не 4е приятелите не са важни,4овек трябва да се наживее 8-) Когато трябва не излизаи и у4и,а когато може6 излизаи с приятелите...

+1

Djuff
01-06-2010, 14:57
Сега се учи.Като завършиш ще имаш достатъчно време за приятели и т.н.

mrtn
01-06-2010, 15:06
Е аз преди бях като тебе, но се научих да ги компенсирам.. :)
Не с еотказвай, а намери решение.. !

Utun
01-06-2010, 16:39
Благодаря за съветите! Взех решение.