PDA

View Full Version : Причина, за да се откажеш ..



LoveRetroMusic
01-05-2010, 19:33
от спорта, който тренираш ..

Моята: кръста ми, гърба .. :smt073

buffalo88
01-05-2010, 19:42
Не,винаги ще имаш шанс пак да спортуваш това,което харесваш,даже и да имаш добра причина да не го практикуваш никога повече.Най-важно е желанието.

someonerandom
01-06-2010, 13:00
^^ Абе ти така говориш обаче леко с кръста и гърба,'щото ако се прецакат няма оправия...ако ти харесва,а не просто си търсиш оправдание,тренирай си,обаче малко по-умерено(не във всички спортове е възможно де...) Какво тренираш?

Jus7DreamBoy
01-06-2010, 13:04
^^ Абе ти така говориш обаче леко с кръста и гърба,'щото ако се прецакат няма оправия...ако ти харесва,а не просто си търсиш оправдание,тренирай си,обаче малко по-умерено(не във всички спортове е възможно де...) Какво тренираш?

Май тренира волейбол или поне така съдя от подписа му ...

D3NG3rZ0N3
01-06-2010, 14:15
Най-важното е психиката. Повтарай си : "Кръстът ми е от стомана" и си тренирай. Естествено отначало с по-леки натоварвания, после ако се почустваш по-добре увеличи натоварванията. При контузия е мн важно да преодолееш психологическата дупка, в която си попаднал, трябва и кураж, за да се справиш.

ZipFail
01-06-2010, 14:26
+1 ^
и аз също имам проблеми с кръста от поне 1-2 години, ама не съм спрял да тренирам...не се претоварвай и търпи, тва е :)

LoveRetroMusic
01-06-2010, 15:15
Аз тренирам катерене 5 години, сега трябва да спра.
Също и волейбол, но другата година ще е по-серизоно..
Аз ще продължа да тренирам, но няма да е същото.
Няма да има състезания, защото няма да съм подготвена и няма смисъл, гадно е, ама нямам друг избор.

iLovePussyJuice
01-06-2010, 15:18
Контузия.
Провали ми живота. :D

iordan
01-06-2010, 18:07
тренерите...
за тва си се потя у фитнеса.. сам съм си ШеФ! 8-)

D3NG3rZ0N3
01-06-2010, 18:14
Аз тренирам катерене 5 години, сега трябва да спра.
Също и волейбол, но другата година ще е по-серизоно..
Аз ще продължа да тренирам, но няма да е същото.
Няма да има състезания, защото няма да съм подготвена и няма смисъл, гадно е, ама нямам друг избор.

Ама, ти женско ли си? Я постни снимка да те скивам

zero
01-06-2010, 18:15
За фитнес маняците >> внимателно !
От личен опит ще споделя, че максималното постижение
ви е например 130 кг можете да се контузите и при 100 !
И това е така защото подценявате тежестта !
Знаете, че можете и повече и не си давате баш зор, но всъщност 100 кила са си 100 кила !
Ииии искам да знаете, че без пот няма да ви е гот :)
не стойте на едни и същи килограми в залата, а търсете прогрес ! :)

D3NG3rZ0N3
01-06-2010, 18:22
Килограмите не са ЦЕЛ, а средство. Всичко с времето...

iordan
01-06-2010, 18:36
еми да... с големите килограми .. най-много -болен кръст , пукащи китки , скъсани връзки...
мн трябва да се внимава и да се загравя преди натоварване.
Айде...че се отклонихме от темата.Нека и другите да си кажат болежките 8-)

tItEufFf
01-06-2010, 20:03
Мен само ме е страх да не ми се покачи диоптъра на очите. Аз имам 5, а ако стане 6 желателно е да спра спорта. Последствията могат да бъдат ужасни, ослепяване например. Все пак не мисля, че очите ми ще ме слушат ако им казвам "От стомана сте, не се отказвайте".

lubomirky
01-06-2010, 20:42
все едно някой играе без болка? всички хора, които спортуват изпитват болка - някои временна, други постоянна. обаче не са се отказали. аз също имам ня'къв проблем с коленете май, 'щото всеки път, когато ритам, ме болят. обаче няма как да не играя ;>

LoveRetroMusic
01-07-2010, 13:08
Така е, но при мен е по-серизоно.
Ако не спра гръбнака ми ще се изкриви ..

tItEufFf
01-07-2010, 13:15
Така е, но при мен е по-серизоно.
Ако не спра гръбнака ми ще се изкриви ..

Наистина ли?
Аз преди бях адски изгърбена, а сега така ми се подобри стойката за отрицателно време. Ама този проблем от контузия ли е, или не? Просто искам да съм наясно, щото и аз тренирам волейбол.

iLovePussyJuice
01-07-2010, 15:12
все едно някой играе без болка? всички хора, които спортуват изпитват болка - някои временна, други постоянна. обаче не са се отказали. аз също имам ня'къв проблем с коленете май, 'щото всеки път, когато ритам, ме болят. обаче няма как да не играя ;>Говори ми за колена...
ама на мен и глезените не са ми мн добре... 8-)
Даже и кръста по някой път...ама рядко 8-)

LoveRetroMusic
01-07-2010, 16:57
Така е, но при мен е по-серизоно.
Ако не спра гръбнака ми ще се изкриви ..

Наистина ли?
Аз преди бях адски изгърбена, а сега така ми се подобри стойката за отрицателно време. Ама този проблем от контузия ли е, или не? Просто искам да съм наясно, щото и аз тренирам волейбол.

Няма нищо общо с изгърбването ..
Моите кости не са много здрави и за т'ва така е станало.
От катеренето е - не от волейбола. :)

revolver
01-07-2010, 17:03
Аз пък се отказах от плуването,заради крака ми .Паднах много лошо и десния ми крак ,при много наторварване почва да боли много и могат да се получат усложнения . А човека с гръбнака ,какво точно е щом не е изкривяване ,болка ? парализа?

LoveRetroMusic
01-07-2010, 17:43
Аз пък се отказах от плуването,заради крака ми .Паднах много лошо и десния ми крак ,при много наторварване почва да боли много и могат да се получат усложнения . А човека с гръбнака ,какво точно е щом не е изкривяване ,болка ? парализа?

Болка, а и малко изкривяване.
То не е фатално, ама ако продължи е лошо.

terawatt
01-07-2010, 20:07
LoveRetroMusic, какво точно ти има на гръбнака???

LoveRetroMusic
01-07-2010, 20:11
LoveRetroMusic, какво точно ти има на гръбнака???

Има малко изкривяване.
Не трябва да става по-голямо - това е.
Стига толкова за мен, ако има някой друг да казва. 8-)

pubera
01-08-2010, 09:02
все едно някой играе без болка? всички хора, които спортуват изпитват болка - някои временна, други постоянна. обаче не са се отказали. аз също имам ня'къв проблем с коленете май, 'щото всеки път, когато ритам, ме болят. обаче няма как да не играя ;>
И аз съм така.