PDA

View Full Version : нерви



2320
01-05-2010, 20:27
Здрасти, доктор Тийн, форумци или който там ще ми отговаря. Въпросът е някой да ми отговори, щото в момента около мен няма кой. Днес стана нещо странно. Обикновено щом си пусна NIN проблемите сами изчезват. Просто така - музика, която заглушава за малко останалия шум. Да, ама не. Докато слушах продължавах да си мисля за утрешния час по физика и идващия тест по химия. 7 клас съм и всички казват, че е нормално да съм под стрес, но аз вече седмици съм пред нервна криза, не мога да спя, почти целовневно уча и продължавам да не мога да достигам желаните резултати, поради неработоспособността си. Нормално ли е на 14 да полудявам по тоя начин, защо е така, какво би ми помогнало, по дяволите. мерси.

themusicinme
01-06-2010, 11:48
Напрегнато е да си 7 кл., изпити... Но прекалено се претоварваш. Карай по-леко, че ще си докараш някой здравословен проблем.

KellyRS
01-06-2010, 13:31
30 мин учиш, 10 почиваш. Но НАИСТИНА почиваш. Например се обаждай на приятелка или чети вицове... нещо такова

themusicinme
01-06-2010, 17:09
Съгласна съм с KellyRS. Чела съм, че тази техника се отразява добре на паметта или някой ми го беше казал, не си спомням.

loopche
01-06-2010, 17:26
Не се врягай толкоз за тва учене.. карай го по спокойно излизай отпусни се малко те трябва да мислиш за училище и за проблемите кат решиш да си починеш пускаш си някой смешен филм ими де да знам нещо чрез което ще се отпуснеш :) Успех :)